Dział dla pań

ann
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 sie 2015, o 14:16
Motocykl: KTM | GSX-R 600
Imię: Anna
Skąd: WZ.L

Re: Dział dla pań

Nieprzeczytany post autor: ann » 31 sie 2015, o 09:58

Sylwia pisze:W Warszawie trochę sklepów jest, ale....w sobotę za tydz tj. 5-6/09 na wyścigach jest motobazar :) z cenami bywa tam różnie, ale to dobre miejsce żeby poprzymierzac i ewentualnie później wiesz już czego szukać w sklepach internetowych :) a nóż widelec i tam Ci się jakaś okazja trafi, ale nie napalaj się tylko sprawdź ceny w necie przed zakupem :)
Kiedyś jak byłam to na motobazarze nic ciekawego nie było, ale może coś się zmieniło - sprawdzę ;) Szkoda tylko że rozmiar rozmiarowi nie równy :|

karen
Posty: 139
Rejestracja: 8 sie 2015, o 17:21
Motocykl: ZX10R 2008
Imię: Kasia
Skąd: Wrocław
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dział dla pań

Nieprzeczytany post autor: karen » 31 sie 2015, o 17:09

Mi się kombinezon rozszedł minimalnie i to głównie dlatego, że podczas pierwszej jazdy złapała mnie ulewa :D Po prostu dopasował się do mnie i tyle, ale nie zrobił się nagle zbyt luźny. Ixon Anthemion :) W ogóle warto pomierzyć modele, które was interesują i polować w necie. Kupiłam ten kombinezon za 900zł na Allegro - dziewczyna miała go na sobie raz, okazało się, że za mały (XS), wystawiła za 1600, potem 1400, potem 1200, potem wisiał w warszawskich Moto-Akcesoriach i żadna panna się nie porwała na jego kupno bo jednoczęściowy no i XS.. Aż wyrwałam go w stanie pudełkowym za 900 i jestem oczarowana :D Zdarzają się okazję, warto polować :)

ODPOWIEDZ