Serwis motocykli POZNAŃ

Sklepy oraz inne miejsca gdzie warto robić zakupy. Warsztaty godne polecenia.
Awatar użytkownika
mchrol
Nowy
Nowy
Posty: 32
Rejestracja: 2 kwie 2012, o 07:19
Motocykl: Suzuki GSXr 750 K4
Wymarzony motocykl: Ducati 1198
Lokalizacja: Poznań, Stargard Szczeciński, Szczecin

Serwis motocykli POZNAŃ

Nieprzeczytany post autor: mchrol » 7 maja 2012, o 11:18

Witam forumowiczów. Prosze o porade dotyczące serwisu i jakości usług w podanych niżej serwisach.
CERBOL - Poznań
Al-serwis (alternatywny serwis motocykli)

CERBOl wydaje sie bardziej kompetentny lecz ciezko z terminami. Zalezy mi na czasie bo jestem tylko tymczasowo w Poznaniu wraz z motocyklem. Z kolei Al-serwis , zrobi co chcialbym w przeciagu tygodnia.
Ciesz się z jazdy samemu nie musisz niczego udowadniać ....

Barney99
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2017, o 08:32
Motocykl: GSXR 1000 K1
Wymarzony motocykl: GSXR 1000
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Serwis motocykli POZNAŃ

Nieprzeczytany post autor: Barney99 » 21 mar 2018, o 10:46

Witam,

pytanie sprzed 5 lat, ale mam takie samo, dlatego nie będę zakładał nowego tematu.

Poleci ktoś serwis / mechanika motocyklowego w Poznaniu lub okolicach? Potrzebuję, żeby ktoś kto się zna zajrzał do stuków silnika w GSXR 1000 K1.
W Cerbol duże kolejki.

szakalo666
Posty: 90
Rejestracja: 23 wrz 2015, o 13:30
Motocykl: GSX-R 1000 K7
Wymarzony motocykl: 1000sr lub H2
Imię: Sławek
Skąd: Poznań

Re: Serwis motocykli POZNAŃ

Nieprzeczytany post autor: szakalo666 » 21 mar 2018, o 11:15

Ostatnio każdy mi mówi aby cerbola unikać z daleka, ale nie bylem ostatnio... dużo dobrych opinii jest o serwisie na obornickiej Motor Bike Serwis

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Serwis motocykli POZNAŃ

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 mar 2018, o 11:16

Poprzedni właściciel jednego z moto które kupiłem na handel serwisował moto w tym CERBOL-u i powiem szczerze że jak na fv które tam były powystawiane za te naprawy itd to chyba nikt z sercem tam nie pracuje ;) Wszystko było niby zrobione ale to na zasadzie chyba jak w niektórych serwisach samochodowych "wbicie klocków młotkiem" i będzie jeździć bez żadnego czyszczenia itp itd :lol: Filtr który ponoć był czyszczony i smarowany 1-2tyś temu wyglądał raczej na bliżej 8 :P (więc może kontrola była ale nic więcej) i na ogół było parę rzeczy do których bym się przyczepił i trzeba było nieco poprawić.
Oczywiście nie oceniam ich bezpośrednio bo sam moto im nie oddawałem ale widziałem po tym co sam naprawiałem więc ciężko mi jednoznacznie powiedzieć

ODPOWIEDZ