Jazda we 2osoby

Międzygaz, przeciwskręt, wheelie, zamykanie opony itp.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
michal96
Posty: 321
Rejestracja: 20 mar 2017, o 15:34
Motocykl: gsxr 1000 k3
Wymarzony motocykl: nwm
Imię: michal
Skąd: Lipsko

Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: michal96 » 17 sie 2017, o 14:00

Witam, mam takie trochę dziwne pytanie ;) Lubicie jeździć we 2 osoby na sportowym moto? Mam gsxr 600 i jest to mega nudne i męczące czy wy też tak uwazacie?

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 17 sie 2017, o 15:45

Jak się ma fajnego plecaczka, który ogarnia jazdę jako pasażer to czemu nie... Męczące jest jak pasażer nie umie jeździć. Jak zabieram czasami jedną koleżankę, która wie jak się zachować to praktycznie nie czuję, że z kimś jadę. Wszystko zależy od plecaczka. Czasami to lepiej niż samemu, jest chociaż do kogo gębę otworzyć, jeszcze lepiej jak się ma intercomy. Fakt, trzeba bardziej uważać i nie można poszaleć tak jak w pojedynkę, no ale coś za coś. A jak plecaczek niczego sobie to i ludzi się pełno ogląda :lol:

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 17 sie 2017, o 15:57

Jakby zahaczyć o jakąś polanę to i nuda pewnie zniknie :lol: a tak po to h... taki plecaczek z którym jeszcze się męczysz ;)
Ja tam uważam że taki motor typowo sportowy do jazdy w 2kę = średni pomysł... to trochę tak jakby bolidy F1 robili jeszcze miejsce dla pilota :lol:
Sam parę razy kogoś przewiozę ale to bardziej dla jego "fanu" a tak to wolę być sam :mrgreen:

norbertsv650
Posty: 74
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 21:23
Motocykl: Suzuki SV 650
Wymarzony motocykl: Suzuki SV 1000
Imię: Norbert
Skąd: Kuj-pomorskie

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: norbertsv650 » 17 sie 2017, o 21:31

w każdym moto po zakupie tylne sety lądują w szafie. Nie ma przejażdżek i chuj!

qubis

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: qubis » 17 sie 2017, o 21:39

Ja tam lubię w dwa :) jednak nie wiedzieć czemu każda baba mi zasypia :lol:

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: kwas » 17 sie 2017, o 22:07

norbertsv650 pisze:w każdym moto po zakupie tylne sety lądują w szafie. Nie ma przejażdżek i chuj!
kto by chciał na sv jeździć jako pasażer :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sory nie mogłem się powstrzymać :P
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 17 sie 2017, o 23:23

kwas pisze:
norbertsv650 pisze:w każdym moto po zakupie tylne sety lądują w szafie. Nie ma przejażdżek i chuj!
kto by chciał na sv jeździć jako pasażer :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sory nie mogłem się powstrzymać :P
Hahahaha, to dobre :lol:

Norbert, też tak myślałem ;) Jak tylko skończyłem modować moto sety poleciały w kąt i założyłem nakładkę, ale parę przejażdżek i koleżanki nie dawały mi spokoju, no a jak dziewczyna prosi to nie ma co się długo zastanawiać :roll:

norbertsv650
Posty: 74
Rejestracja: 25 kwie 2017, o 21:23
Motocykl: Suzuki SV 650
Wymarzony motocykl: Suzuki SV 1000
Imię: Norbert
Skąd: Kuj-pomorskie

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: norbertsv650 » 17 sie 2017, o 23:47

kwas pisze:
norbertsv650 pisze:w każdym moto po zakupie tylne sety lądują w szafie. Nie ma przejażdżek i chuj!
kto by chciał na sv jeździć jako pasażer :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sory nie mogłem się powstrzymać :P
a jak na płocie pisało DUPA, to też lizałeś?, kurwa, patologia, 500 +, albo inne gimnazja, masakra co tu się dzieje

Awatar użytkownika
michal96
Posty: 321
Rejestracja: 20 mar 2017, o 15:34
Motocykl: gsxr 1000 k3
Wymarzony motocykl: nwm
Imię: michal
Skąd: Lipsko

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: michal96 » 17 sie 2017, o 23:53

Tez myslalem zeby cos z tymi setami zrobic ;) jak na plecaczka to moj plecaczek umie jezdzic z tylu ale czasem jak chlopaki lataja pojedynczo,a ja we 2ke to przykro,bo czuje sie jakbym mial blokade jak w skuterze hehe :lol:

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: kwas » 18 sie 2017, o 10:44

norbertsv650 pisze:
kwas pisze:
norbertsv650 pisze:w każdym moto po zakupie tylne sety lądują w szafie. Nie ma przejażdżek i chuj!
kto by chciał na sv jeździć jako pasażer :D :D :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sory nie mogłem się powstrzymać :P
a jak na płocie pisało DUPA, to też lizałeś?, kurwa, patologia, 500 +, albo inne gimnazja, masakra co tu się dzieje
nie mam zwyczaju nikomu lizac dupy ale kto co lubi :) a jakieś osobiste wycieczki typu patologia etc zachowaj dla siebie jak sie na żartach nie znasz
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

qubis

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: qubis » 18 sie 2017, o 11:26

Ale kawasiu tu nikt nie pisze ze lizak komuś trzeba zrobić tylko że jak na płocie będzie napisne....
Więc raczej, czemuś niz komuś :lol:

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 18 sie 2017, o 15:14

MrTrash pisze:Jak się ma fajnego plecaczka, który ogarnia jazdę jako pasażer to czemu nie... Męczące jest jak pasażer nie umie jeździć. Jak zabieram czasami jedną koleżankę, która wie jak się zachować to praktycznie nie czuję, że z kimś jadę. Wszystko zależy od plecaczka. Czasami to lepiej niż samemu, jest chociaż do kogo gębę otworzyć, jeszcze lepiej jak się ma intercomy. Fakt, trzeba bardziej uważać i nie można poszaleć tak jak w pojedynkę, no ale coś za coś. A jak plecaczek niczego sobie to i ludzi się pełno ogląda :lol:

to jak powinien się zachowywać plecak żeby jazda nie była męcząca ? ;)

Awatar użytkownika
MrTrash
Posty: 192
Rejestracja: 26 sie 2016, o 23:35
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: Jest :D
Imię: Tomasz
Skąd: Zamość

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: MrTrash » 18 sie 2017, o 16:49

jozek726 pisze:to jak powinien się zachowywać plecak żeby jazda nie była męcząca ? ;)
W sumie to nie wiem, bo nigdy nie jeździłem :roll: Wydaje mi się, że jakby to ująć "tworzył jedność" :lol: z kierowcą. No niektóre dziewczyny mają jakiś taki instynkt plecaczka i wiedzą co robić, żeby było dobrze :mrgreen: Chyba głównym aspektem jest to, żeby opierać się o bak przy hamowaniu i trzymać się go przy przyspieszaniu, albo na przytulasa do kierowcy, jak woli, tylko wtedy garb w kombi może przeszkadzać, starać się nie stukać kaskiem o kask przy każdej zmianie biegów no i nie wiem co jeszcze. Niektórym pomaga ściskanie nogami kierowcy, takie delikatne żeby trzymać pozycję i nie zjeżdżać. Na pewno nie przechylać się w drugą stronę, tylko razem z kierowcą i nie kręcić się niepotrzebnie, bo czasem to potrafi zmylić, a wiadomo że zmiana centrum masy powoduje skręcanie.

qubis

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: qubis » 18 sie 2017, o 17:37

to jak powinien się zachowywać plecak żeby jazda nie była męcząca ? ;)
Powinna dobrze ciągnąć

Awatar użytkownika
dinka84
Nowy
Nowy
Posty: 35
Rejestracja: 4 lut 2017, o 14:23
Motocykl: gsxr 600
Wymarzony motocykl: wyżej wymieniony
Imię: Diana
Skąd: LPA/TSZ

Re: Jazda we 2osoby

Nieprzeczytany post autor: dinka84 » 18 sie 2017, o 19:16

qubis pisze:to jak powinien się zachowywać plecak żeby jazda nie była męcząca ? ;)
Powinna dobrze ciągnąć
A ja uwazam, ze dobrze się zaprzeć :D
Szczęście jest motorem życia ludzkiego, tylko czasami paliwa brakuje....

ODPOWIEDZ