Pomysł wypadu do Chorwacji

Wybierasz się gdzieś? Znasz trasę godną polecenia? Podziel się!
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
brys
Posty: 144
Rejestracja: 31 lip 2015, o 18:17
Motocykl: GSX-R 600 Srad
Wymarzony motocykl: Ducati 748
Imię: Krzysiek
Skąd: Monako

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: brys » 3 sty 2017, o 16:58

Pomysł jak najbardziej polecam, bo tak robiłem w tym roku, a właściwie to już od 3 dni w zeszłym :D
Niby wyjazd całkowicie na moto jest taki bardziej "prawdziwy", do tego trochę się bałem jazdy 4000km z przyczepą, ale jak sobie przypomnę pogodę pierwszego dnia trasy, to jednak stwierdzam, że zabranie moto na przyczepce było dobrym pomysłem. Lało całą drogę tak, że gdybym miał jechać na motocyklu, to po prostu po 50km bym musiał szukać hotelu. Do tego jak jechałem przez Chorwację do miejsca docelowego (w sensie okolice Dubrownika) to wiała bora - ledwie szło przebiec na stacji benzynowej od dystrybutora do budynku, więc jazda na moto też by była niemożliwa. Poza tym nie oszukujmy się, załóżmy 1000km na GSX-Rze jednego dnia to nikt chyba nie da rady cyknąć, a samochodem to żaden wyczyn :P

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 3 sty 2017, o 17:54

brys pisze:Pomysł jak najbardziej polecam, bo tak robiłem w tym roku, a właściwie to już od 3 dni w zeszłym :D
Niby wyjazd całkowicie na moto jest taki bardziej "prawdziwy", do tego trochę się bałem jazdy 4000km z przyczepą, ale jak sobie przypomnę pogodę pierwszego dnia trasy, to jednak stwierdzam, że zabranie moto na przyczepce było dobrym pomysłem. Lało całą drogę tak, że gdybym miał jechać na motocyklu, to po prostu po 50km bym musiał szukać hotelu. Do tego jak jechałem przez Chorwację do miejsca docelowego (w sensie okolice Dubrownika) to wiała bora - ledwie szło przebiec na stacji benzynowej od dystrybutora do budynku, więc jazda na moto też by była niemożliwa. Poza tym nie oszukujmy się, załóżmy 1000km na GSX-Rze jednego dnia to nikt chyba nie da rady cyknąć, a samochodem to żaden wyczyn :P
Brys - 1350 km - wyjazd o 1 w nocy, na miejscu o 18, wyjazd - 1450 km przez alpy - wyjazd o 3 w nocy, w domu o północy. Bez problemu da radę - właściwa sprawność fizyczna i nastawienie psychiczne.

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 3 sty 2017, o 18:33

Nicko zyba tez około jednego tysiąca robił w tym roku jak atakowali wywczas

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 3 sty 2017, o 19:01

Mi to bardziej chodziło o to, że kilka moto jednym busem czy jakimś kombiakiem wychodzi taniej, a w razie awarii czy tfu tfu dzwona jest czym wrócić :) Do tego jak ktoś ma jakieś wypaśne opony sportowe to szkoda je kwadracić na autobanie
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

brys
Posty: 144
Rejestracja: 31 lip 2015, o 18:17
Motocykl: GSX-R 600 Srad
Wymarzony motocykl: Ducati 748
Imię: Krzysiek
Skąd: Monako

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: brys » 3 sty 2017, o 19:13

pablogixer34 pisze:Brys - 1350 km - wyjazd o 1 w nocy, na miejscu o 18, wyjazd - 1450 km przez alpy - wyjazd o 3 w nocy, w domu o północy. Bez problemu da radę - właściwa sprawność fizyczna i nastawienie psychiczne.
SZACUN! Ja sobie tego nie wyobrażam, ale to przez nieszczególną sprawność fizyczną no i małe doświadczenie ;)

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 3 sty 2017, o 20:05

Dgrfst pisze:Mi to bardziej chodziło o to, że kilka moto jednym busem czy jakimś kombiakiem wychodzi taniej, a w razie awarii czy tfu tfu dzwona jest czym wrócić :) Do tego jak ktoś ma jakieś wypaśne opony sportowe to szkoda je kwadracić na autobanie
Tu masz rację Olo, d211 nówka poszła się jebać przez ten wyjazd, ale widoki i asfalty.... hmmm - warto było.

Awatar użytkownika
nico
Posty: 456
Rejestracja: 27 sty 2013, o 09:51
Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek
Skąd: Mykanów/Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: nico » 3 sty 2017, o 20:19

No ja na moto z bagażem na zadupie w jeden dzień zrobiłem 900 km z Częstochowy do Innsbrucka ;)
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 4 sty 2017, o 08:29

Dgrfst pisze:Mi to bardziej chodziło o to, że kilka moto jednym busem czy jakimś kombiakiem wychodzi taniej, a w razie awarii czy tfu tfu dzwona jest czym wrócić :) ...
dokładnie, nam akurat przytrafiło się, że jeden z motocykli padł zanim zdążyliśmy do Chorwacji dojechać. zabrakło nam paliwa w busie, ściągnęliśmy moto z lawety, pojechał kierowca i zdarzyło się, że odkręciła się śruba mocująca mała zębatkę do wałka, blok silnika uszkodzony, olej wyciekł. dobrze, że riderowi nic się nie stało. właściciel załamany ale daliśmy radę, połowę wyjazdu on jeździł na plecaku u kumpla, a druga połowę dałam mu swoje moto i ja jechałam na plecaku.
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 14 lut 2017, o 21:40

Na 80% urlop na początku maja mam zaklepany..
To jak, byłby ktoś tak serio zainteresowany?
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lut 2017, o 22:12

To przyjedź do radkowa :))

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 15 lut 2017, o 08:21

Za każdym razem jak czytam twój podpis Olo, to mi się śmiać chce :lol:

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 15 lut 2017, o 09:39

No i dobrze trzeba coś się pośmiać na tym smutnym jak pizda świecie :lol:
Andrzeju, myślałem, że dajemy spokój Tomsonowi w tym roku :)
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 15 lut 2017, o 10:08

Dgrfst pisze:No i dobrze trzeba coś się pośmiać na tym smutnym jak pizda świecie :lol:
Andrzeju, myślałem, że dajemy spokój Tomsonowi w tym roku :)
Ni chooja :lol: nie ma litości

ODPOWIEDZ