Pomysł wypadu do Chorwacji

Wybierasz się gdzieś? Znasz trasę godną polecenia? Podziel się!
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 28 gru 2016, o 20:47

Tak sobie myślę, że fajnie byłoby zjeździć Chorwacje na moto :) Na przykład w maju gdy jeszcze nie ma takiej parówy na dworze (czy na polu :) ) Zwieźć motorki do Chorwacji na przyczepie puszką (bo bezpieczniej i chyba taniej) tam się rozładować i dalej na moto. Na razie tak z czapy mi wszyło, że samo paliwo (przejazd autem i 1000 km na moto po chorwacji, zakładając 3 osoby w samochodzie) to ok. 800 PLN/os. Wiadomo, jakieś noclegi, żarcie itp to pewnie wyjdzie ze 2k PLN... no ale to się będzie gdybać :mrgreen:

Co ludziska na to?
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 28 gru 2016, o 21:07

brzmi interesująco, ale przejechać julijskie alpy, kranską gorę i bovec na moto - bezcenne Olo.... a to tracisz wioząc moto puszką

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 28 gru 2016, o 21:40

hmm myślałem, że po drodze jadąc autostradą nic nie ma ciekawego... trzeba poczytać :)
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 28 gru 2016, o 22:06

byłem na moto raz, puszką kilka razy, drogę znam, poprowadze tak, że po 4 godzinach będziesz rzygał winklami, a widoki zaprą Ci dech w piersi Olo. Obadaj na guglach julijskie alpy - foto. Jezioro Bled itp itd

Awatar użytkownika
sarah5
Posty: 803
Rejestracja: 21 cze 2012, o 09:45
Motocykl: GSX-R 600 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 750 K8
Imię: Paulina
Skąd: Lbn

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: sarah5 » 29 gru 2016, o 09:29

Dgrfst pisze:Tak sobie myślę, że fajnie byłoby zjeździć Chorwacje na moto :) Na przykład w maju gdy jeszcze nie ma takiej parówy na dworze (czy na polu :) ) Zwieźć motorki do Chorwacji na przyczepie puszką (bo bezpieczniej i chyba taniej) tam się rozładować i dalej na moto. Na razie tak z czapy mi wszyło, że samo paliwo (przejazd autem i 1000 km na moto po chorwacji, zakładając 3 osoby w samochodzie) to ok. 800 PLN/os. Wiadomo, jakieś noclegi, żarcie itp to pewnie wyjdzie ze 2k PLN... no ale to się będzie gdybać :mrgreen:

Co ludziska na to?
my dokładnie tak zrobiliśmy, bus z lawetą na 5 moto i latanie na miejscu. pojechaliśmy w maju na długi weekend, łącznie 9 dni. wyjazd pierwsza klasa, nie za gorąco i nie za zimno, mało ludzi bo przed sezonem i ceny również do zaakceptowania :) także z własnego doświadczenia polecam :D
...piękne jest to, co przyjemne dla wzroku i słuchu...

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 29 gru 2016, o 09:48

Trzeba jokera zachęcić bo on ma wielką lawete zeby moto pociągnąć

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Joker » 29 gru 2016, o 19:11

No ma 8 metrow takze sie kilka sprzetow zmiesci .ciezko tylko zgrac sie pewna ekipa -duza ekipa ale ze 4 ,5 osob zgadac to by chyba wyszlo .Z drugiej strony tak jak Pablo pisze mozna na moto bujnac ,ale tu znowu trzeba rowno jechac .Ja tam sie pisze ,czas pewnie da sie wygospodarowac
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 29 gru 2016, o 19:53

A busa na ile ludzi masz?

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 29 gru 2016, o 20:58

albo np w Graz-u zwalić motorki i mieć osiołka, co dalej pogna pustym składem a reszta po winklach na moto. Blachy pod ogon i austriackie fotoradary mamy w dupie. Praktycznie od wiednia do grazu już są 4 pasy w jedną stronę po górach, można spokojnie po 2 i pół paki sypać, aż błędnik głupieje.

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 29 gru 2016, o 21:03

To ja sie nie pisze.. Mi glupieje nawet bez tego :lol:

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 30 gru 2016, o 10:00

Nie no po autobanie to nie mam co nawet z litrami jechać, bo mnie zwieje :P
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

qubis

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: qubis » 30 gru 2016, o 10:53

Dgrfst pisze:Nie no po autobanie to nie mam co nawet z litrami jechać, bo mnie zwieje :P
To pojedziesz ze mna.. Będzie spokojnie:))

Awatar użytkownika
nico
Posty: 456
Rejestracja: 27 sty 2013, o 09:51
Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek
Skąd: Mykanów/Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: nico » 30 gru 2016, o 11:53

Olo pomyśl jeszcze nad Grossglockner lub przełęcz Stelvio też super miejsca na jazdę moto :) Pablo gdzie Ty masz od Wiednia do Grazu 4 pasy w jedną stronę?? a co do fotoradarów to można tak zrobić z blachami ale też stoją na wylotówkach i filują, jak jechałem w sierpniu to widziałem i każdy jedzie przepisowo ;)
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 30 gru 2016, o 11:59

Miejscami w górach są 4 pasy. My nie jechaliśmy spokojnie.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Pomysł wypadu do Chorwacji

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 30 gru 2016, o 13:28

Młody jak wracał tak do siebie do niemiec miał taką akcję że cała drogę zapierdalał dość grubo z blachą schowana aż w końcu na którymś z parkingów gdzie zjechał tankować i coś zjeść podjechała policja i go zgarnęli :lol: Wpadli do środka i pytali kogo to motocykl hehe. Przejebali mu cały motor i jego ale o dziwo żadnego mandatu nie dostał :mrgreen:

ODPOWIEDZ