Inspirujące filmiki motocyklowe

Ciekawe motocyklowe zdjęcia, linki oraz filmiki. Wasze i znalezione w sieci.
Regulamin forum
Jeśli chcesz dodać zdjęcie, skorzystaj z opcji 'Dodaj obrazek' po formularzem.
Jeśli chcesz dodać film, skorzystaj ze znacznika [Youtube], wstawiając link do filmu należy skasować literę "s" z "https".
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 11 sty 2018, o 15:17

też oglądałem zazdro fajna sprawa :) Powiedz mi byłeś tak całkiem sam ?? bo tak przynajmniej w filmiku wynika :mrgreen:

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 12 sty 2018, o 21:25


Awatar użytkownika
kamiel
Posty: 234
Rejestracja: 10 lip 2013, o 23:36
Motocykl: hayabusa l6
Wymarzony motocykl: nitrodron ^^
Imię: Kamil
Skąd: Wyszogród

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: kamiel » 13 sty 2018, o 21:01

Tomson a kto ze mna pojedzie ;D konflikt interesów moje ziomy ze szlifierek wolą lansowanie się wokół komina a jak juz wyjazd to tylko selfie z drogich hoteli, basenów i restauracji a ja mam zwykle inny plan ;D teraz sie szykuje na Gruzję i też nikt kto ma sporta nie ma ochoty na tak daleki wyjazd..problemem jest też dla wiekszosci tak dlugi urlop, jak dla mnie to wyprawa to minimum 2 tyg no i znowu tez nie widze się wlekącego w towarzystwie africa twin i innych trampkow bo przeciez 200koni mam pod dupą :lol: Lecee po swojemu ludzie są tam wszędzie po drodze nie trzeba ich holować za sobą ;) http://ufile.io/cr3ro TKC80 takie opony szykuje na Kaukaz - domysl sie jak bedzie momentami wygladala trasa przeciez moi lalusiowie zaplakaliby sie jakby mieli tam wjechac swoimi wycmokanymi lansiarskimi szpejami :lol:
I'm the captain of my life

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 13 sty 2018, o 23:51

kamiel pisze:Tomson a kto ze mna pojedzie ;D konflikt interesów moje ziomy ze szlifierek wolą lansowanie się wokół komina a jak juz wyjazd to tylko selfie z drogich hoteli, basenów i restauracji a ja mam zwykle inny plan ;D teraz sie szykuje na Gruzję i też nikt kto ma sporta nie ma ochoty na tak daleki wyjazd..problemem jest też dla wiekszosci tak dlugi urlop, jak dla mnie to wyprawa to minimum 2 tyg no i znowu tez nie widze się wlekącego w towarzystwie africa twin i innych trampkow bo przeciez 200koni mam pod dupą :lol: Lecee po swojemu ludzie są tam wszędzie po drodze nie trzeba ich holować za sobą ;) http://ufile.io/cr3ro TKC80 takie opony szykuje na Kaukaz - domysl sie jak bedzie momentami wygladala trasa przeciez moi lalusiowie zaplakaliby sie jakby mieli tam wjechac swoimi wycmokanymi lansiarskimi szpejami :lol:
wypad mega, zazdroszczę, aczkolwiek ja sam bym nie pojechał z tego względu że nie lubię "samotności" :D
ale i tak marzy mi się kiedyś taki wypad.

kaamien
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 9 paź 2017, o 22:33
Motocykl: GSX-R 750 K5
Imię: kaamien
Skąd: Kraków

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: kaamien » 14 sty 2018, o 17:09

Inspirujące czy też nie, wrzucam :) Mnie podobne filmy zainspirowały do kręcenia własnych, dzięki czemu jest co oglądać i wspominać. Oczywiście z kumplami z grupy 8-)
https://youtu.be/zhymzk3xDSc
[youtube]https://youtu.be/zhymzk3xDSc[/youtube]

Pierwszygixerk1
Posty: 99
Rejestracja: 21 lut 2015, o 15:46
Motocykl: suzuki gsx k5 600
Wymarzony motocykl: jest
Imię: Zenek
Skąd: KMY

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: Pierwszygixerk1 » 19 sty 2018, o 19:17

10 kkm :shock: to dla mnie 3 sezony jazdy :( Przynajmniej używasz hajki do tego do czego stworzona. Kurde miesiąc na wypadzie? nie miałem tyle wolnego od kiedy skończyłem 16 rok życia :) idę do kolektury może też się przejadę :lol: Jak dla mnie to miazga lewa
Obrazek

Awatar użytkownika
ccx
Posty: 88
Rejestracja: 30 lis 2016, o 01:18
Motocykl: k7 750
Wymarzony motocykl: elektryczny
Imię: Krzycho
Skąd: Lubelskie

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: ccx » 24 sty 2018, o 16:50

kamiel pisze:2 tygodnie 10 kkm :) ale to nie było trafne, to była pierwsza moja taka długa wyprawa, miałem dwa razy za dużo bagażu i wogole tak na dziko poleciałem ;D w tym roku wybieram się do Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu myślę że dystans wyjdzie podobny ale już nie chce mi się spieszyć zwłaszcza że tam drogi będą słabe myslę o miesiącu może dłużej moze dwa miesiące
Wypad do Gruzji świetny pomysł, byłem kilka razy i napewno w wolnym czasie również chciałbym tam kajtnąć się na moto. :) Widziałem foto że Gibraltar zaliczony nie myślałeś polecieć dalej? mam koncepcję żeby w tym roku skoczyć przez Gibraltar-Sahara zachodnia-Algieria-Tunezja i promem do Włoch. Jakby ktoś chciał dołączyć to termin jakoś wakacje może wrzesień

Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 21 mar 2018, o 13:33

"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
raster
Posty: 80
Rejestracja: 10 mar 2015, o 20:38
Motocykl: K8 1000 / F3 stunt
Wymarzony motocykl: bezawaryjny
Imię: Artur
Skąd: DWR

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: raster » 22 sty 2019, o 19:06

Który się przyzna do tej K8? ;)
https://www.youtube.com/watch?v=aunywRmcchk

Awatar użytkownika
zybex
Posty: 66
Rejestracja: 28 sie 2017, o 12:44
Motocykl: RN22
Wymarzony motocykl: zx 10 r IV gen.
Imię: Kuba
Skąd: Timbuktu

Re: Inspirujące filmiki motocyklowe

Nieprzeczytany post autor: zybex » 27 sty 2019, o 17:46

Kurwa. Złapali go :(

ODPOWIEDZ