[*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 24 lut 2016, o 20:49

michu84 pisze:
tomoo pisze:glupie pitolenie że szybko jechał, pewnie nie jechał wolno ale to jest chyba to miejsce:
https://www.google.pl/maps/@50.7195128, ... 312!8i6656
teren niezabudowany, prosta równa droga. Który z nas nie przyciśnie w takim miejscu ? takie obrażenia to i przy 120km/h mogą być. Bo 250 raczej nie jechał ...
miał pecha i nie ma chłopaka, dajcie już spokój
''Teren nie zabudowany'' ? równa droga ? chlopie ja w takich miejsca jade na maksa ostrożnie ? jeszcze był zmrok i mokro...droga jest z koleinami no i jakiś sarniak może wyskoczyć ... ja nie przyciskam w takim miejscu....
Zdjęcia na google są z 2012r... a na portalu na fotkach nawierzchnia wygląda na odświeżoną. Że zimno, ciemno i droga mokra, to jedno. Zapierdalał, nie zapierdalał - kto to wie? Teraz już nieważne. Pewne jest tylko to, że wina leży po stronie kierowcy ciężarówki, bo on tam nie miał pierwszeństwa. A z doświadczenia wiem, że ci kierowcy w większości święci na drodze nie są i nie raz byłem świadkiem przypałów jakie odpierd*****. Nawet jeśli nasz kolega tam przesadził to nie wypada teraz wypisywać mądrości bo to bo tamto... To mu życia nie wróci. Proponuję nie drążyć tematu pod tym kątem. Na drodze możesz zginąć nawet będąc na maksa ostrożnym, w piękny słoneczny i ciepły dzień. Dużo nie trzeba. Niech ta tragedia da nam do myślenia i podkreśli jak wiele ryzykujemy swoją pasją.

Pokój jego duszy [*]
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

misioRR
Nowy
Nowy
Posty: 48
Rejestracja: 20 kwie 2014, o 22:37
Motocykl: k1 liter
Imię: robert
Skąd: Pszczyna

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: misioRR » 24 lut 2016, o 22:07

najgorsze ze w miesiacu marcu,kwietniu takie informacje beda juz czestsze ,tak ze pilonowac sie panowie ,bo poczatku sezonu zawsze wiele nie szczesc ,bo po zimie wszyscy "nie wyzyci" Spoczywaj w pokoju [*]

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: bet » 24 lut 2016, o 22:39

Tragedia. To nie moje strony, ale jakby ktoś chciał organizować to się dorzucę do wiązki

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 24 lut 2016, o 23:00

Kiepsko to wszystko wygląda, niech spoczywa w spokoju...

Awatar użytkownika
krzysiek
Posty: 52
Rejestracja: 18 sty 2012, o 16:30
Motocykl: GSX-R 1000 K7
Wymarzony motocykl: GSXR
Imię: krzysiek
Skąd: z-ów

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: krzysiek » 24 lut 2016, o 23:20

"a kto nie miał chociaż raz serca w gardle?" kto nie zapierdziela, może nie non stop ale nie raz się manete do oporu odkręca. Znalazł się w złym miejscu o złej porze, tak widocznie musiało być... Więc te dochodzenia, że prędkość nawierzchnia, a może to albo tamto nie ma w takiej sytuacji sensu tak jak napisał Pawlus

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 24 lut 2016, o 23:23

krzysiek pisze:"a kto nie miał chociaż raz serca w gardle?" kto nie zapierdziela, może nie non stop ale nie raz się manete do oporu odkręca. Znalazł się w złym miejscu o złej porze, tak widocznie musiało być... Więc te dochodzenia, że prędkość nawierzchnia, a może to albo tamto nie ma w takiej sytuacji sensu tak jak napisał Pawlus
dokladnie.... ile razy na pobocze spierniczalem.... szczescie ze nie przy duzej predkosci.
Obrazek

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 25 lut 2016, o 03:44

O zmarłych mówi się dobrze albo w cale.
Niebieskich autostrad kolego.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

aalex
Posty: 135
Rejestracja: 10 mar 2015, o 12:30
Motocykl: GSX-R 750 K7
Imię: Mariusz
Skąd: Katowice

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: aalex » 25 lut 2016, o 11:49

Pawlus pisze:
michu84 pisze:
tomoo pisze:glupie pitolenie że szybko jechał, pewnie nie jechał wolno ale to jest chyba to miejsce:
https://www.google.pl/maps/@50.7195128, ... 312!8i6656
teren niezabudowany, prosta równa droga. Który z nas nie przyciśnie w takim miejscu ? takie obrażenia to i przy 120km/h mogą być. Bo 250 raczej nie jechał ...
miał pecha i nie ma chłopaka, dajcie już spokój
''Teren nie zabudowany'' ? równa droga ? chlopie ja w takich miejsca jade na maksa ostrożnie ? jeszcze był zmrok i mokro...droga jest z koleinami no i jakiś sarniak może wyskoczyć ... ja nie przyciskam w takim miejscu....
Zdjęcia na google są z 2012r... a na portalu na fotkach nawierzchnia wygląda na odświeżoną. Że zimno, ciemno i droga mokra, to jedno. Zapierdalał, nie zapierdalał - kto to wie? Teraz już nieważne. Pewne jest tylko to, że wina leży po stronie kierowcy ciężarówki, bo on tam nie miał pierwszeństwa. A z doświadczenia wiem, że ci kierowcy w większości święci na drodze nie są i nie raz byłem świadkiem przypałów jakie odpierd*****. Nawet jeśli nasz kolega tam przesadził to nie wypada teraz wypisywać mądrości bo to bo tamto... To mu życia nie wróci. Proponuję nie drążyć tematu pod tym kątem. Na drodze możesz zginąć nawet będąc na maksa ostrożnym, w piękny słoneczny i ciepły dzień. Dużo nie trzeba. Niech ta tragedia da nam do myślenia i podkreśli jak wiele ryzykujemy swoją pasją.

Pokój jego duszy [*]
Też miałem wypadek na moto... w 2014 roku. Babka zawróciła na podwójnej ciągłej, przywaliłem w nią i co? Niby taka jasna i klarowna sytuacja, a biegły sądowy uznał, że jestem współwinny, bo rzekomo jechałem z prędkością nie mniejszą niż 111km/h, a faktycznie było duuuuuużo mniej, bo jakieś 50km/h. Bujam się z całą sprawą już półtora roku i końca nie widać... a pewna jest tylko śmierć i podatki. ;)

richardo
Nowy
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 12 paź 2014, o 23:10
Motocykl: Gixx 750 L0
Wymarzony motocykl: Mam
Imię: Paweł
Skąd: Kraków/Radom

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: richardo » 2 mar 2016, o 22:47

Szok...pisał mi na priv że sprzęt będzie sprzedawał i jeszcze nie zdążyłem mu odpisać.. :o ...teraz to już tylko odpisze spoczywaj w pokoju Brachu [*]

gasi0r
Posty: 102
Rejestracja: 10 lut 2016, o 13:22
Motocykl: Suzuki Gsx-R 600 k8
Imię: Marcin
Skąd: Inowrocław

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: gasi0r » 8 mar 2016, o 14:37

W pracy niestety duzo sie naogladam skutkow takich wypadków i niestety wiedzcie ze zawsze zanim umrzecie zdazy was dopasc swiadomosc ze to koniec, twarze tych ludzi mowia za siebie :( Takze zycze kazdemu szczescia na drodze a zmarlemu koledze wiecznego spokoju

Awatar użytkownika
kamil777
Nowy
Nowy
Posty: 41
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 20:17
Motocykl: Gsxr 600 k8
Imię: Kamil
Skąd: Częstochowa okolice

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: kamil777 » 8 mar 2016, o 19:46

Tragedia, spoczywaj w pokoju [*]

skupa79
Posty: 50
Rejestracja: 27 lip 2010, o 10:46
Motocykl: Suka 1000 L1
Imię: Tomek
Skąd: Swarzędz

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: skupa79 » 8 mar 2016, o 20:33

[*] :cry:

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: [*] Zginął nasz kolega z forum Paweł "PWL" [*]

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 8 mar 2016, o 22:24

nie wiem jakim cudem ale dopiero teraz zobaczyłem ten temat strasznie przykro czyta się takie informacje ehhh te tiry i zmęczeni ślepi kierowcy.
Niech spoczywa w spokoju :(

mojemu koledze w momencie zderzenia z samochodem wyliczyli niecałe 70km/h wygladało to bardzo podobnie wszystko się rozpadło moto w kawałkach dosłownie, więc tu wcale nie musial grzać 200 ale jakie to ma teraz znaczenie :(

ODPOWIEDZ