wkurw...ienie

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 10 wrz 2017, o 21:56

co za kurwa nowa moda na fejsie i na grupie gixxer'a z wstawianiem opon po torowaniu i pytanie 'co jest nie tak? cisnienie czy zawieszenie?' po jakiego wstawiac normalnie zamknieta opone z tylu .... tyl to sie zamyka z palcem w nosie a te mośki wstawiaja udają glupich a chca sie pochwalic zamknietą oponą............ :evil:

na fejsie nie bede kazdemu imbecylowi pisal tego osobiscie tutaj moge zrobic to ogolnie hehe :D
Obrazek

Gość

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Gość » 10 wrz 2017, o 22:07

Może jakie przegrzane pokazujo i kolur nie ten tegez :P

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 12 wrz 2017, o 14:04

515Bartek pisze:co za kurwa nowa moda na fejsie i na grupie gixxer'a z wstawianiem opon po torowaniu i pytanie 'co jest nie tak? cisnienie czy zawieszenie?' po jakiego wstawiac normalnie zamknieta opone z tylu .... tyl to sie zamyka z palcem w nosie a te mośki wstawiaja udają glupich a chca sie pochwalic zamknietą oponą............ :evil:

na fejsie nie bede kazdemu imbecylowi pisal tego osobiscie tutaj moge zrobic to ogolnie hehe :D
90% tych opon jest zjebanych, cisnienie/zawias i widac golym okiem ze ta opona chujowo schodzi, jak ty nie widzisz to nie wiem, a po to grupa o torowaniu tam jest zeby pytac, jak dla mnie dobrze, bo znajduje sie tam jeden z drugim co lataja na 1.3 bara (Maciej bedzie wiedzial o kogo mi chodzi) i mu mowi ze mu opone targa

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 22 wrz 2017, o 22:36

no i na koniec wjebali mi 200zl i 5pkt ale i tak policmajster spokojny policzył za najniższe wykroczenie, poskładał sobie ręcznie moją tablice i w sumie na lajcie upomnial że ma byc widoczna hehehe i wypisal 200zl za podwojną ciągłą i pojechal, nie wiadomo skąd nie wiadomo jak zobaczyli nas na rondzie na wylocie z miasta i się puscili szarą zwykłą nieoznakowaną lancią z videorejestratorem, cale szczęście że szybko zaraz za miastem nas zatrzymali zanim na dobre zacząłem odwijać hehehe bo bym w pierdlu skonczyl za ucieczkę bo pewnie bym nie wiedział że mnie gonią :D z ciekawostek jeszcze mowi jakim cudem tyle lat jeżdżę bez mandatu ja pytam jak to przeciez niedawno dostalem 2 mandaty a on mowi 10 lat wstecz ma historie i nie mam tam żadnych punktów hehe. burdel mają w tym archeo :D

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 23 wrz 2017, o 07:31

No 200stówy to faktycznie jeszcze temat do przyjęcia patrząc tym bardziej na to jak mogłoby się to skończyć :mrgreen:
Za mną jakiś czas temu gonili (o czym nie wiedziałem) ale pojechali za kolegą i jego zatrzymali bo on pojechał w miasto a ja dzida do siebie :-P. Trochę głupio wyszło (nie będę mówić dlaczego) ale musiałem się wrócić i przyjąć na klatę. Dzięki temu potraktowali nas dosyć ulgowo ;) Najlepszy był film z mojego przejazdu :lol: miejsce dość bezpieczne, dosyć widoczne i nie żaden teren zabudowany ale akurat mnie wzięło (czego oczywiście nie podzielam bo to głupota) żeby wyprzedzić sobie wysepką (taką oddzielającą pas do zjazdu na stację benzynową) i przejechałem koło nich z dobre +200 wyprzedzając ich drugą stroną wyspy. Zanim wystartowali mnie już nie było. Później jak już tak trochę luźnej rozmawialiśmy z tym policjantem to się pytał ile jechałem bo on 210 a my dalej mu się oddalaliśmy hehe ;)

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 23 wrz 2017, o 16:35

ja w zeszlym roku wyprzedzalem ITD (poza terenem zabudowanym na szczescie), rezerwa mi sie zapalila i tak lajtowo, 6ty bnieg, 8tys czyli kolo 200~ i tak sobie pyrkałem, w zabudowany wjechalme z 80~ i widzialem w lusterku czerwony pojazd i swiatla migajace, myslalme ze straz to sie przytulilem zeby puscic, a dojechali i mnie zwineli. czerwona kuga nieoznaczona xD

400/10pkt ale chcieli prawo brac i sąd za zagrozenie w ruchu lądowym :S

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 23 wrz 2017, o 19:37

to nas kiedyś kia tak gonili, w sumie nie wiedziałem, w zabudowanym zwalniamy a tu myk nas, policjant mówił że gdyby nie zabudowany to by nas nie doszedł bo ta kia około 200 tylko leci

Awatar użytkownika
zybex
Posty: 66
Rejestracja: 28 sie 2017, o 12:44
Motocykl: RN22
Wymarzony motocykl: zx 10 r IV gen.
Imię: Kuba
Skąd: Timbuktu

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: zybex » 24 wrz 2017, o 18:39

We francji mają od zajebania tych fotoradarów. Nie wszystkie mam obczajone i nie zawsze zdążę zwolnić do np. 70. 3x już mi od przodu cyknęło zdjęcie (raz dlatego, że słońce było tuż nad horyzontem i waliło po oczach) i raz od tylca, więc mają moją blachę. Cholera wie ile razy nawet nie widziałem, że mnie ustrzeliło, tym bardziej, że niektóre są sprytnie pochowane. Tu żandarmeria fotek motocykli od przodu nie wyrzuca do hasioka. Szukają po detalach i wysyłają później kumulację. Również do krajów członkowskich unii. 51 w terenie zabudowanym to 1pkt. I 45 jełra mandatu. Strach otwierać listy na urlopie w polszy.

Gość

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Gość » 24 wrz 2017, o 20:43

No same warioty na tym forum. Wszystko ponad pincet na godzinę lata

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 30 wrz 2017, o 06:46

Fejsa do porannej kawy otwieram a tu mi info leci że miałem logowanie na konto z innego urządzenia. Patrzę listę logowan a od kilku dni mojego masengera i fb przegląda ktoś sobie w Lublinie, Warszawie i jeszcze w jakiejś wiosce.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 30 wrz 2017, o 11:49

Jak Ci ktoś przejął dane do logowania, to równie dobrze może być to jedna osoba, która korzysta chociażby z tor'a. A druga opcja jest taka, że im się coś na FB poprzestawiało i masz nieswoje wpisy.

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 1 paź 2017, o 00:22

Mennoc odpisałem ci na maila. Widzę kumaty jesteś w telefonach i internetach a powiedz prawda to ze iOS naprawdę nie jest zagrożony wlamem osób trzecich itp ?

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 1 paź 2017, o 08:17

Jest zagrożony jak każdy inny. Jeśli takiej syfu, bo telefony są mniej popularne (mniej ludzi ich używa), ale tak czy siak.

Swoją drogą, wiecie że na na ios częściej się aplikacje wysypuja niż na androidzie? :D

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 1 paź 2017, o 10:16

Chyba żaden użytkownik iphona ci się do tego nie przyzna bo jak zastanawiałem się czy zaryzykować kupno iphona i pytałem ludzi to każdy jak jeden mąż wychwala pod niebiosa za stabilność działania i szybkość itp itd póki co śmiga ok ale nie jakoś tam super hiper 5 razy szybciej niż 5 razy tańszy android

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 1 paź 2017, o 13:41

Ta, kupilem nowego iphona 6+ i przyszedl uszkodzony - zupelnie sieci nie wykrywa a mial byc super.

Poza tym mam mega wkurwa - oparzenie 3ciego stopnia na pol dloni (oparlem sie o rozgrzany piec w saunie jak machnelo :/) i nie moge polatac dzis na moto a slonce za oknem i cieplo :evil: . Niezle zakonczenie sezonu AD2017 a Freddy Krueger moze lapy pozazdroscic... Cytujac klasyka :

https://youtu.be/AB-XnX8minE?t=6

:|

ODPOWIEDZ