wkurw...ienie

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 3 lip 2016, o 07:50

Pojezdzilbym na moto..... Ale na czymś innym.... Nowszym..... K1zajebiste ale juz mi sie troszeczkę znudzil i opatrzyl.....

Odkladam jeszcze ze dwie wyplaty i szukam nowszego gikserka

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 4 lip 2016, o 09:12

zaspałem do roboty i jestem kuźwa teraz bez śniadania :lol:

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 4 lip 2016, o 09:34

Hehe tak czytam i ja to teraz chciałbym mieć takie problemy jak wy :D Ja jestem wkurwiony bo od ponad tygodnia leze przez 90% dnia i sie ruszyc praktycznie nie moge ani nic zrobic nie mowiac nawet o moto bo mi cos jeblo w plecach ze na zastrzykach lece i nie wiem ile to jeszcze potrwa ;/ jeszcze troche i cylindry mi sie w Gixie zapieką ;/
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 4 lip 2016, o 11:50

No powiem, że wygrałeś ;P Nie chciałbym Cię przebić pod tym względem ;) Pamiętam jak pisałeś, że masz po sezonie. No a u mnie z dupy mnie skosiło bez niczego nie w wyniku wypadku, ale to akurat lepiej. Nie mniej jednak klarownej sytuacji jeszcze nie mam i nie wiem kiedy wskoczę znów na moto, dopiero jak się podniosę na dobre i będę sprawnie się poruszać to na rentgen i się zobaczy ;)
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 5 lip 2016, o 10:19

Mnie niesamowicie wk.. ciagle pieprzenie chorego Malego Wodza o Smolensku, usilne robienie z Kaczynskiego meczennika i to ze resztki leza na Wawelu (wstyd i hanba), dodatkowo kult Kaczki osiaga szczyt w Polsce - w kazdym miescie ulica/rondo/plac/skwer/pomnik/szkola/przedszkole jeszcze tylko w Kosciele swietym nie oglosili ale pewnie juz nad tym debatuja patrzac na te rozance i inne szopki. A najbardziej to mnie wk.. polityka debili z PiSu na czele z Antkiem. Niechybnie idzie ku wojnie.

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 5 lip 2016, o 10:24

@kaczan

Naród, kurwa, wybrał...

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 5 lip 2016, o 10:34

kaczan pisze:Mnie niesamowicie wk.. ciagle pieprzenie chorego Malego Wodza o Smolensku, usilne robienie z Kaczynskiego meczennika i to ze resztki leza na Wawelu (wstyd i hanba), dodatkowo kult Kaczki osiaga szczyt w Polsce - w kazdym miescie ulica/rondo/plac/skwer/pomnik/szkola/przedszkole jeszcze tylko w Kosciele swietym nie oglosili ale pewnie juz nad tym debatuja patrzac na te rozance i inne szopki. A najbardziej to mnie wk.. polityka debili z PiSu na czele z Antkiem. Niechybnie idzie ku wojnie.
Myk polega na tym że nie ma tak naprawdę kogo wybrać, a to że teraz jest PiS a nie PO i spółka to dobrze, jak będą na przemian to z czasem może sami między sobą się wytępią i złodziejstwo w rządzie się zmniejszy bo 8 lat rządów PO okradło nas jak żaden rząd wcześniej.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 5 lip 2016, o 21:43

Kurza twarz, zamowilem zebatke AFAM 16T na przod (lancuch oryginalny 530) zeby skrocic jedynke i przyslali mi do K8 :twisted: Nie chce ktos? Pasuje do wszystkich litrow od K1 do K8 (i pewnie tez do reszty..), nr 28400-16.

Polandie szabruja od '89 jak sie da, jeszcze chyba tylko lasy panstwowe zostaly a i to pewnie niebawem sie sprzeda :|

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 8 lip 2016, o 09:02

Z powodu jednej zapieczonej śruby w secie (za cholere jej się nie da zdemontować) muszę wymieniać cały set.

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 8 lip 2016, o 09:15

Może warto spróbować rozwiercić?

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 8 lip 2016, o 21:09

Pawlus pisze:Hehe tak czytam i ja to teraz chciałbym mieć takie problemy jak wy :D Ja jestem wkurwiony bo od ponad tygodnia leze przez 90% dnia i sie ruszyc praktycznie nie moge ani nic zrobic nie mowiac nawet o moto bo mi cos jeblo w plecach ze na zastrzykach lece i nie wiem ile to jeszcze potrwa ;/ jeszcze troche i cylindry mi sie w Gixie zapieką ;/
Jak Cie tylko złapały "korzonki" to mi tu nie becz tylko kule i łazić to szybciej przejdzie. Ale jak Masz przepuklinę i wylazł dysk To kupa. Korzonki mnie bolały nie raz i da sie żyć ale jak mi w zeszłym roku dysk wywaliło to sie dwa dni z twarzy nawet na bok nie przewróciłem nawet na prochach. Dobrze ze wszystko wypacałem z bólu i nie jadłem to nie robiłem pod siebie bo o pójściu do kibla ani marzyć. Pierwszy raz w moim długim życiu byłem na zwolnieniu i od razu 4 tygodnie.
Żadnych ksero, zdjeć czy innego gowna. Rezonans magnetyczny i od razu na rehabilitacje. Omijaj lekarzy bo Ci tylko zastrzyki dadzą. Zawijaj do rehabilitantów to Ci ćwiczeń nazadają i ćwicz. A potem jak będzie duże prawdopodobieństwo ze juz sie nie utopisz - basen i wzmacniać plecy. Ja kurwa pływam minimum 3 razy na tydzień od roku juz. Znów zła informacja jak dysk wylazł i pękł Ci pierścień to toto sie goi minimum rok do dwóch lat ...
Pierwszy raz na torze byłem po ponad dwóch miesiącach (ale to gowno było nie jazda tak mńie plecy map ...) ale w tym sezonie juz jeżdzę tylko non stop ćwiczę. No i enduro z dźwiganiem motora i kozłami po zboczach na razie poszło w odstawke ...

Moje kondolencje :lol:

qubis

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: qubis » 8 lip 2016, o 21:25

:D a moze to rwa kulszowa

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 14 lip 2016, o 00:24

Pierwsza diagnoza była zapalenie korzeni, czyli coś w ten deseń ;) Jestem już po zdjęciu i na szczęście kręgosłup jest ok, chodzę już praktycznie normalnie z dnia na dzień jest coraz lepiej, skończyło się w zasadzie na samych zastrzykach. Cała afera przez to, że chu*** w pośpiechu dźwignąłem pewną rzecz aż poszło za duże obciążenie i coś walnęło w plerach ^^ Najlepsze jest to że normalnie jeszcze przez dobre dwie godziny po tym się kręciłem, a później jak przyszło wejść po schodach to ledwo się wczołgałem i jak zwaliłem się na ziemie tak ani rusz, pić trzeba było na plecach przez słomkę 8-) Jeszcze z tydzień i myślę że wskoczę na moto :D
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 15 lip 2016, o 07:51

Zmarzłem, zmokłem, ale to tam ch, wchodzę do biura, a wisienka na torcie przede mną.
Nicea k jego mać. Ale zapraszajmy ich do siebie. I przypadkiem nie patrzmy krzywo, bo to rasizm! Co trzeba mieć w bańce, żeby odjebać taką manianę...

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 15 lip 2016, o 10:45

Nicea ? kto to, co to ?

ODPOWIEDZ