wkurw...ienie

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kai » 1 paź 2017, o 16:23

MaciejX pisze:Chyba żaden użytkownik iphona ci się do tego nie przyzna bo jak zastanawiałem się czy zaryzykować kupno iphona i pytałem ludzi to każdy jak jeden mąż wychwala pod niebiosa za stabilność działania i szybkość itp itd póki co śmiga ok ale nie jakoś tam super hiper 5 razy szybciej niż 5 razy tańszy android
ogladalem jakies zestawienie aplikacji na jakim urzadzeniu i z jakim OS sie najczesciej wysypuje, i wyszlo ze wlasnie jakies messengery itp czesciej sie sypia niz na flagowcach z androidem. sam bylem zaskoczony, ale probka testowa to bylo ponad 300tys urzadzen

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 1 paź 2017, o 21:22

o kuźwa to grubo widzę :shock: współczuje bo to jednak przejebana sprawa (oparzenie)

A ja jestem wkur... że mi tak szybko nowa opona schodzi :lol:

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 2 paź 2017, o 17:26

MaciejX pisze:Mennoc odpisałem ci na maila. Widzę kumaty jesteś w telefonach i internetach a powiedz prawda to ze iOS naprawdę nie jest zagrożony wlamem osób trzecich itp ?
Dzięki, zaraz odpiszę :-)
Co do iOSa, to tak jak napisał Kai, wirusy są na wszystko, ale w porównaniu do andka jest ich mniej, więc pod tym kontem jabłkofon jest bezpieczniejszy od andka.

Awatar użytkownika
zybex
Posty: 66
Rejestracja: 28 sie 2017, o 12:44
Motocykl: RN22
Wymarzony motocykl: zx 10 r IV gen.
Imię: Kuba
Skąd: Timbuktu

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: zybex » 2 paź 2017, o 21:20

mennoc pisze: Dzięki, zaraz odpiszę :-)
Co do iOSa, to tak jak napisał Kai, wirusy są na wszystko, ale w porównaniu do andka jest ich mniej, więc pod tym kontem jabłkofon jest bezpieczniejszy od andka.
Obrazek

Awatar użytkownika
kwas
Posty: 1034
Rejestracja: 28 sie 2011, o 18:18
Motocykl: Yamaha MT-09
Imię: Michał
Skąd: RTA

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: kwas » 2 paź 2017, o 22:43

Mam służbowego ihpona 5 se i powiem ze fajnie to chodzi a przedewszystkim bateria fajnie trzyma . Nie wiem czy wydałbym sam tyle na telefon ale fakt mega szybko chodzi i nie muli się jak android . Pisze moje odczucia a nie dlatego ze kupiłem i wychwalam
ObrazekObrazekObrazek
Yamaha YZF R6 RJ05 -----> Suzuki GSX- k8 750------> Yamaha MT09

Obrazek

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 2 paź 2017, o 22:44

Póki co mam breche konkret bo proste i intuicyjne rzeczy na androidzie śmigały bez problemu a tu wszystko jakieś od dupy strony a i mnóstwo ograniczeń a najbardziej się uśmiałem jak dziś zobaczyłem filmik z niułsami odnośnie najnowszego iOS 11 haha to są rzeczy które na androidzie są od stu lat haha na plus oczywiście szybkość działania i Touch ID i aparat. Ale w tej kasie android napewno niczym nie będzie ustępował. Minus androida ze z czasem zaczyna chodzić wolniej i wolniej a ponoć srajfony nie ale nie wiem okaże się

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 3 paź 2017, o 11:52

zybex pisze:
mennoc pisze: Dzięki, zaraz odpiszę :-)
Co do iOSa, to tak jak napisał Kai, wirusy są na wszystko, ale w porównaniu do andka jest ich mniej, więc pod tym kontem jabłkofon jest bezpieczniejszy od andka.
Obrazek
No kurwa, popłynąłem... Wstyd :-(

Edit: Kto mi avatar podmienił? o_O

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 3 paź 2017, o 13:28

ja od siebie polecam jednak windowsa... nie ma na to tyle badziewia co na androida wiec sie nie muli i chodzi elegancko... wczesniej mialem lumie 650 teraz 950 i nie wiem skad tyle hejtow na te telefony i ten system :) zarowno stara i nowa konkretnie zrobiona i wytrzymala obie chodza do tej pory tak samo jak w dniu zakupu.

Duzym plusem darmowa bardzo dobra nawigacja ktora nigdy mnie nie zawiodla :)

szkoda ze powracaja do androida pewnie ze wzgledow finansowych ale chyba i tak sie skusze przy koncu umowy na ta najnowsza

Lubie wkurwiac znajomych ktorzy zmeiniaja co pol roku te szajsowate samsungi albo chujowe huaweje ze moja 4 letnia lumia nadal chodzi zajebiscie :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 3 paź 2017, o 13:45

to zależy jeszcze od tego kto i do czego używa telefonu ;) Ja znowu przyznaje że od dobrych już paru lat jestem na samsungu i androidzie. Miałem ostatnio S4 teraz mam od roku S6 i złego słowa nie powiem wszystko działa jak należy ale też milion gier i niepotrzebnych aplikacji też nie mam. Wszystko czego nie używam po prostu aut :D Średnio telefon zmieniam co 2 lata. Głównie co musi działać to net i w miarę dobry aparat a nawigacja od lat po prostu google maps + yanosik :mrgreen:

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 3 paź 2017, o 13:48

to tez pewnie ja jedynie pisze dzwonie przegladam neta robie zdjecia i uzywam nawigacji nic wiecej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
dziurekk
Posty: 744
Rejestracja: 11 lis 2014, o 18:03
Motocykl: GSXR 600 K4
Imię: Rafał
Skąd: .PL.

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: dziurekk » 6 paź 2017, o 19:28

kaczan pisze:Ta, kupilem nowego iphona 6+ i przyszedl uszkodzony - zupelnie sieci nie wykrywa a mial byc super.

Poza tym mam mega wkurwa - oparzenie 3ciego stopnia na pol dloni (oparlem sie o rozgrzany piec w saunie jak machnelo :/) i nie moge polatac dzis na moto a slonce za oknem i cieplo :evil: . Niezle zakonczenie sezonu AD2017 a Freddy Krueger moze lapy pozazdroscic... Cytujac klasyka :

https://youtu.be/AB-XnX8minE?t=6

:|
W saunie był dywanik? Mam podobne doświadczenie bo przez dywanik schodząc z górnej ławeczki wylądowałbym 4 literami na kamykach w piecyku ale na szczęście mam dobrą koordynację ruchów w krytycznych sytuacjach ( każdy kto widzi jak macham rękoma i nogami by uniknąć upadku się śmieje ze mnie ale jednak nie leżę ;) ).
Poza tym zostałem poproszony żeby obstawić wesele ex posiadacza hayabusy we 2 :shock:, głupio mi było odmówić, ale jak dla mnie to przypałowa obstawa w 2-3 osoby.
„Nie można pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś.”

Awatar użytkownika
zybex
Posty: 66
Rejestracja: 28 sie 2017, o 12:44
Motocykl: RN22
Wymarzony motocykl: zx 10 r IV gen.
Imię: Kuba
Skąd: Timbuktu

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: zybex » 7 paź 2017, o 03:04

515Bartek pisze:ja od siebie polecam jednak windowsa... nie ma na to tyle badziewia co na androida wiec sie nie muli i chodzi elegancko... wczesniej mialem lumie 650 teraz 950 i nie wiem skad tyle hejtow na te telefony i ten system :) zarowno stara i nowa konkretnie zrobiona i wytrzymala obie chodza do tej pory tak samo jak w dniu zakupu.
A ja odradzam ze względu na małą ilość aplikacji wychodzącą na telefony microshitu. Wytrzymałem z lumią 950 może z pół roku i wróciłem na szajsunga.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 7 paź 2017, o 08:59

dziurekk pisze:Poza tym zostałem poproszony żeby obstawić wesele ex posiadacza hayabusy we 2 :shock:, głupio mi było odmówić, ale jak dla mnie to przypałowa obstawa w 2-3 osoby.
Kiedyś takie obstawy to były coś :mrgreen: teraz faktycznie to raczej rzadkość ;)
Ale pamiętam jak kupiłem swojego 1x ściga gdzieś z 10lat temu i byliśmy właśnie w 3kę to dosłownie wszyscy sobie robili z nami zdjęcia :lol:
i było wielkie wow hehe

Gość

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: Gość » 7 paź 2017, o 13:07

Nie mówię o tych stacjach ale ogólnie jazda na jakieś obstawy dla obcych ludzi to jakieś qrwa płytkie w chooj i w dodatku januszowe :evil:
Takie tematy robi się dla dobrych ziomków a nie dla buraków za pół litra taniej wodki

Awatar użytkownika
droi8d
Posty: 286
Rejestracja: 27 wrz 2013, o 14:17
Motocykl: 1000 K8
Wymarzony motocykl: HP4
Imię: Damian
Skąd: Wawa

Re: wkurw...ienie

Nieprzeczytany post autor: droi8d » 7 paź 2017, o 13:22

Raz 2 lata temu pojechałem na obstawę organizowaną przez warszawską grupę do jakiegoś mi nie znanego ziomka i powiem, że nigdy więcej...

Nawet ćwiartki nie dostaliśmy, a 4 km od pana młodego pod kościół jechaliśmy 45 minut.
Co chwilę brama bo to jakiś syn sołtysa, a tu k**** 34 stopnie, pełne słońce i 30-stu chłopa w pełnych kombinezonach...

ODPOWIEDZ