Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 mar 2017, o 09:35

Widzisz a ty jestes tylko trollem i pajacem. Prawie zabawnym i w dodatku nie czytasz ze zrozumieniem
mirekm71 pisze:Tez myślałem, żeby chociaż na dach położyć styropian i blachę z 5cm.
qubis pisze: nie doradzaj chłopakowi żeby styropian na wkręty montował do blachy i to jeszcze może na dachu :lol:

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 1 mar 2017, o 09:57

oki panowie macie małe ostrzeżenie myślę że nie ma co już przesadzać z ciągnięciem tego bezpośrednio na forum.
Wyrzucić nie mam zamiaru nikogo ale na małe wakacje mogę kogoś wysłać ;)
Proszę o wyluzowanie a jak coś to piszcie może na czacie tam nie wnikam co się dzieję :lol:

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 mar 2017, o 10:06

Problem w tym, ze ja nie chce z nim pisac. Nie moj poziom intelektualny i strone wczesniej juz pisalem zeby nie odnosil sie do moich postow zreszta ich nie rozumie...

qubis

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 1 mar 2017, o 10:22

Takich głupot nie da się zrozumieć.. Mam mniej brudu za paznokciami niż ty wiedzy o budowlance. Więc ja też cię prosiłem nie doradzaj chłopakowi bo tylko kosztów mu narobisz tymi kretynizmami :lol:
Albo doradzaj zgodnie ze SZTUKĄ BUDOWLANĄ ;)

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 mar 2017, o 10:27

Brud za paznokciem masz na pewno a widzialem izolowane blaszaki i wszystko sie trzyma, takze ty i twoj brud za paznokciami mozecie byc spokojni.

qubis

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 1 mar 2017, o 10:37

Ja widziałem słona w karawce.
Dobra a teraz do autora postu.
W związku z tym że izolacja garażu z zewnątrz jest dość kosztowna(chyba że zrobisz to po Juszowemu) pracochłonna i wymaga trochę większej wiedzy. Najtańszym rozwiązaniem jest ocieplenie od wewnątrz polecam do tego nieco droższa wełnę bo bardziej najdalej się do izolacji. Co i jak zrobić mogę napisać Ci na priv, ;)
Musisz mieć tylko świadomość że ten sposób ma też wady. Czyli intencje szansa skraplania się pary co za tym idzie możliwość kolorowania nie zabezpieczonych blaszanych elementów. Ale to też można zminimalizować a może nawet wyeliminować.

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 mar 2017, o 10:45

Chyba oslepne. To napisz dla wszystkich co zrobic z woda lejaca sie z dachu w okresach przejsciowych i jak ta mokra welna bedzie izolowac. Tez chce wiedziec. Jak ja przymocowac welne do blachy i co na wierzch, zeby bylo taniej niz styropian.

qubis

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 1 mar 2017, o 10:52

Kup sobie garaż w którym nie leje się woda z dachu. Z resztą mirekm71 zakończyłem rozmowę z tobą.
A autor ewentualnie może sobie zamówić szope z płyty obornickiej plus izolowane wrota

mirekm71
Posty: 436
Rejestracja: 18 paź 2016, o 16:33
Motocykl: K6 600
Imię: Mirek
Skąd: Brzeg

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mirekm71 » 1 mar 2017, o 10:57

Woda sie skrapla od roznicy temp i wszyscy kupuja takie blaszaki. Nie odpowiadaj, rozumiem...

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 1 mar 2017, o 11:00

Dobrze panowie, poprawiacie mi humor :lol:

qubis

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 1 mar 2017, o 11:22

mirekm71 pisze:Woda sie skrapla od roznicy temp i wszyscy kupuja takie blaszaki. Nie odpowiadaj, rozumiem...
Chyba Nobla dostaniesz za to stwierdzenie... Poważnie to od różnicy temperatur :lol: bo nie wierzę :P

Piotrek91
Nowy
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 24 lut 2017, o 12:46
Motocykl: Gsx-r 600 srad 99
Imię: Piotr
Skąd: Sochaczew

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 » 1 mar 2017, o 13:23

Alesz jaja i kłotnie się tu porobiły a ja tylko zapytałem co i jak :shock:
Wełną to chyba odpada bo to trzeba by pozniej czymś obić a to dodatkowe koszty i wyjdzie mi tak samo jak za betonowy a roboty więcej.
Zamierzam tam siedziec czasem w lato i coś dłubać bo na słońcu to średnio a nie zadne plantacje :p
Od zewnątrz to mie sie nie chce tego jeszcze tynkować bo wszystko bede robił sam i nie wiem czy bym dal rade nawet. Z takim styropianem od środka da rade wysiedziec w garazu chociaz godzine czy nie bawić sie i odlozyc hajsy na ten beton jednak? Chciałbym zrobić raz a dobrze, wiadomo..

qubis

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: qubis » 1 mar 2017, o 14:55

Jasna sprawa. Pamiętaj tylko że styropian od środka będzie wchodził w reakcje z różnego rodzaju chemia używana w takich miejscach. Jasne jest ze nie zniknie w tydzień czy rok. Ale utlenianiac się będzie i nie ma bata że ktoś to zmieni. Myślę że paroizolacji czy specjalna membrana zamontowana w mądry sposób bardzo pomoże a kosztów nie wygeneruje za dużych

Awatar użytkownika
Blondyn
Posty: 202
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 10:45
Motocykl: GSXR 600 k8
Wymarzony motocykl: Bmw s1000rr
Imię: Tadek
Skąd: Piła

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: Blondyn » 1 mar 2017, o 16:08

Kup kantówki płyty OSB i działaj a nie bawić sie w jakieś szklarnie xD chyba że pomidory przy suzuki chcesz hodować :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KOBO
Posty: 221
Rejestracja: 30 paź 2012, o 09:57
Motocykl: gsxr 750 k8
Wymarzony motocykl: TOMSONA ;)
Imię: Konrad
Skąd: Z wiochy

Re: Garaż blaszak w pełnym słońcu?

Nieprzeczytany post autor: KOBO » 1 mar 2017, o 21:28

Jako ciekawostka powiem Wam że kuzyn w takim blaszanym garażu fazera trzymał i mu zbiornik rozerwało
Obrazek

ODPOWIEDZ