Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 10 sty 2016, o 13:48

Borek123 pisze:Jak przestaniecie tyle filozofować na temat liczenia przeliczania wazenia mnożenia kalorii a zaczniecie ostro trenować o robić dużo aerobów to to zapewniam was ze będą efekty. Wiec nie mędrkujcie co ile ma gram tluszczu ;)
no akurat nie bo cwiczenia to 30 % osiagniecia celu a reszta to micha wiec ?:)

co z tego ze bedziesz cwiczyl biegac majac na celu troche schudnac jak bedziesz jadl wiecej niz Twoje zapotrzebowanie dzienne....

albo ile osob widac na silowni ktore chodza chodza cwicza a sie nie zmieniaja.... to sa wlasnie konsekwencje nie trzymania diety. :)


a i jeszcze co do ostrego trenowaniaa.... na masie ok.... ale na redukcji trzeba troche przystopowac bo spozywamy tego pozywienia mniej a zwlaszcza wegli ktore w duzej czesci odpowiadaja wlasnie za regeneracje.....
Obrazek

Borek123
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2016, o 19:54
Motocykl: K2
Wymarzony motocykl: K4
Imię: Łukasz
Skąd: Kalisz

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Borek123 » 10 sty 2016, o 14:21

Ostro trenujesz to ostro schudniesz;) malo cukrów jest git bez zbednego pieprzenia. A wy wypowiadacie sie jakbyście przyjemniej w Mister olypia mieli startować :). A trenujecie pewnie nie wiecej niz 2 godz dziennie :) amatorsko i dla siebie a wywody ze ohhoohh.

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 10 sty 2016, o 14:42

To sprobuj cwiczyc codziennie po 2 godziny i malo jesc zeby aby nie przytyc gwarantuje Ci ze wytrzymasz dwa tygodnie a potem bedziesz sie tak zle czul ze odpuscisz bo organizm nie bedzie mial sie z czego regenerowac. :)


Łukasz ja juz kiedys cwiczylem i nie patrzylem na jedzenie i efektow nie bylo..... zaczalem redukcje z dieta i w 3 miesiace spadlo 10,5 kg. I nie zauwazylem zadnych zmian w samopoczuciu. wiec wiem ze dieta daje i to duzo i teraz masa rowniez poleci z dieta zobaczymy jak to bedzie szlo.


Zreszta kazdy robi jak mu sie podoba ja uwazam ze skoro juz sie ktos bierze za siebie to trzeba to tak robic zeby byly efekty.... bo brak efektow = brak motywacji :)
Obrazek

Borek123
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2016, o 19:54
Motocykl: K2
Wymarzony motocykl: K4
Imię: Łukasz
Skąd: Kalisz

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Borek123 » 10 sty 2016, o 15:45

Jeść trzeba tylko ogranicz cukry albo zamień ja na węglowodany złożone. Jeszcze zacznijcie używać endonondo:))
Widomo ze trzeba sie trochę pilnować ale nie róbmy tego strasznej filozofii. Jeszcxe 15lat temu chłopaki od Fileborna startowali w zawodach a nie wiedzieli co oznacza BMI. Wystarczy chcieć i trochę obserwować swoj organizm

Kofeina efedryna guarana oto zloto na pociecie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 10 sty 2016, o 16:36

Borek, zalajkowałbym Cię, ale nie mam konta na żydobooku :lol:
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 10 sty 2016, o 16:56

Dgrfst pisze:żydobooku
o jezu, a co to jest ? :shock:

Borek123: rozumiem że 45 cm jest w bicku i 10 % tłuszczu że tak stanowczo się wypowiadasz ;)

Bartek widać złapał bakcyla i bardzo dobrze, myślę że powinno mu iść do góry. Nie ma co hejterzyć tylko się brać za siebie koledzy ;)

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 10 sty 2016, o 17:12

Bartek rób swoje i nie oglądaj się na innych ;)

Borek123
Nowy
Nowy
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2016, o 19:54
Motocykl: K2
Wymarzony motocykl: K4
Imię: Łukasz
Skąd: Kalisz

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Borek123 » 10 sty 2016, o 17:17

Tak tak chlopaki. A który z was oprócz uporczywego liczenia i mnożenia kalori, porządnie rozciaga sie po treningu( bo zakładam ze wiecie po co to całe rozciaganie) ze pilnójecie czasow między seriami i ćwiczeniami. Ze podaczas treningu aerobow trzymacie tętno na opowiednio wysokim poziomie. Bo endomomdo jeszcze nie ma chyba funkcji MUSCULE:)

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 10 sty 2016, o 17:54

matix19 pisze:Bartek rób swoje i nie oglądaj się na innych ;)
na tym zakonczmy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: dmn » 10 sty 2016, o 20:55

Borek123 pisze:Ostro trenujesz to ostro schudniesz;) malo cukrów jest git bez zbednego pieprzenia. A wy wypowiadacie sie jakbyście przyjemniej w Mister olypia mieli startować :). A trenujecie pewnie nie wiecej niz 2 godz dziennie :) amatorsko i dla siebie a wywody ze ohhoohh.

2h treningu dziennie to jest max jeśli chodzi o budowę masy mięśniowej bo trzeba pamietac ze miesnie rosna po treningu w czasie regenracji a nie na treningu. Niestety w tym sporcie czas poświęcony na trening to akurat mały procent w porównaniu z odpowiednim odżywianiem i czasem na to poświęconym no chyba ze ktoś korzysta z kateringu dietetycznego to sprawa jest "prosta" :)

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 10 sty 2016, o 21:35

Borek123 pisze:Tak tak chlopaki. A który z was oprócz uporczywego liczenia i mnożenia kalori, porządnie rozciaga sie po treningu( bo zakładam ze wiecie po co to całe rozciaganie) ze pilnójecie czasow między seriami i ćwiczeniami. Ze podaczas treningu aerobow trzymacie tętno na opowiednio wysokim poziomie. Bo endomomdo jeszcze nie ma chyba funkcji MUSCULE:)
Ja się rozciągam, mi to bardzo pomaga na zakwasy bez rozciągania mam na klacie i nogach takie że nie mogę się prawie ruszać a jak się porozciągam są do przeżycia

Awatar użytkownika
marjuż
Posty: 156
Rejestracja: 30 sty 2015, o 21:00
Motocykl: K8 1.0
Wymarzony motocykl: stoi w garażu
Imię: Mariusz
Skąd: Częstochowa

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: marjuż » 10 sty 2016, o 23:55

Borek, Ty tak na poważnie, czy sobie jaja robisz? Dawno nie słyszałem takiego pierdolenia.
Mówimy tutaj o diecie nie tylko jako gubieniu tkanki tłuszczowej, ale również o nabieraniu masy mięśniowej.

Jeśli Ty lub kto inny startował z pozycji zalanego tłuszczem i wodą wieprza (nie obrażając nikogo, to było stwierdzenie ogólnikowe) to oczywiście, że przy mnóstwie aerobów oraz diecie w której nie wpierdala się jak dawniej tony cukru dziennie, efekty będą porażające.
Natomiast osiągnięcie czegoś więcej po za spadkami fatu, to już inna bajka. Ludzki organizm jest zajebiście skomplikowaną maszyną, która doskonale wie, czego jej potrzeba. Natomiast ty sprowadzasz jego działanie do jakiegoś prostego zerojedynkowego układu.

Pamiętaj - mamusie oszukasz, tatusia oszukasz, ale organizmu nie oszukasz.

Ale co ja tam będę się rozpisywał. Sądząc po Twoich postach doskonale wszystko wiesz i pewnie zjadłeś zęby na sportach siłowych.
W związku z tym czekamy na jakieś zdjęcia/opisy/cokolwiek co potwierdzi Twoje wypociny.
A nóż widelec okaże się, że mamy do czynienia z profesjonalistą i trzeba będzie schować łeb w piach.
SHIFT_oldschool


Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 13 sty 2016, o 02:00

zaczynaja wychodzic malutkie zylki na barkach i klatce ale tam ich nie chce..... :) choruje osobiscie bardzo na zylke na bicepsie.... ale to juz raczej kwestia genetyki czy sie pokaze czy nie albo trzeba zlapac troche masy.... ktos sobie juz taka zylke na bicepsie uchodowal? :) :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 7 lut 2016, o 14:06

Kto trenuje z programem dziadka mroza? :mrgreen:

Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

ODPOWIEDZ