Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
krystian92
Posty: 391
Rejestracja: 25 sie 2013, o 16:09
Motocykl: ogar 205
Wymarzony motocykl: ---
Imię: ---
Skąd: Czarnków

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: krystian92 » 15 paź 2014, o 20:50

kup kreatynę TCM albo mono działa na 100 %

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 15 paź 2014, o 21:38

Kreatyna działa tylko czasowo i jeśli już chcesz brać kręte to tylko Jabłczan polecam Treca CM3, ale to pokopie Ci albo i nie ale tylko na jakiś czas bo musisz sobie robić przerwę od krety tyle ile brałeś bo nasze ciało samo produkuje kreatynę. Gainery są skuteczne ale trzeba je brać z głową tzn nie tak jak zalecił producent ale według braków w diecie wiec bez jako takiej diety nie ma co brac bo albo pojdzie w tłuszcz albo w kibel z gainerów stosunek "mocy do ceny" polecam PVL Mutant mass-a ale to w okresie robienia massy, jeśli masz sporo sadełka najlepiej na początek je spalić i dopiero potem budować mase bo inaczej Cie "zleje" podczas gubienia sadełka fajnie jest np brac BCAA, białko budujesz miesnie i spalasz tłuszcz areobami. Potem buduj mase np przez 2 miesiace z gainerem, bulkiem i jak juz złapiesz obwody mase to dalej po zakonczeniu masówy robisz redukcje Czyli Bcaa białko i np jakis spalacz tłuszcz schodzi a dzieki bcaa i białku miesnie nie spadaja bardzo a moze nawet urosna (kwestia diety) i potem jak juz zgubisz sadło mozesz na białku bcaa i dobrej diecie budowac mase jakościowa. Oczywiscie ważna jest dieta i sam trening. Niestety nie ma drogi na skróty nawet jak sie siada na igłe zeby osiagnac ekety trzeba robic to z głowa. Pozdro jakies pytania pisac

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 15 paź 2014, o 22:39

Ciekawą dietę rozpisałeś która to jest jakimś wymysłem szatana, białko i bcaa najlepiej cały czas stosować, przy czym przy masie mniej białka i dorzucić węgli, a i tak najlepiej ukłuć jakiegoś testa

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 15 paź 2014, o 22:46

Co tu według Ciebie jest wymysłem szatana, białko stosuj cąły czas i watroba do wymiany organizm musi odpoczac białko dokładamy do diety w ramach potrzeb a nie zastepujemy pamietaj ze białko dostarczamy z pokarmu... Przy masie przede wszystkim robic bilans dodatni przy redukcji bilans ujemny ale "dorzucic wegli" spoko łatwo napisac ale jakich wegli ?? bo zlac sie tłuszczem to kazdy głupi potrafi...

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 15 paź 2014, o 23:09

Wątroba nie padnie prędzej nerki, ale na to jest sposób jeśli jesteś taki dobry to wiesz o czym piszę, ale czytając twój post sadze że nie bardzo

Awatar użytkownika
Patrycjusz29
Posty: 1230
Rejestracja: 10 sie 2013, o 20:19
Motocykl: Suzuki GSXR1000 K3
Wymarzony motocykl: SUZA

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Patrycjusz29 » 15 paź 2014, o 23:16

qubis81 pisze:
Patrycjusz29 pisze:ja mam 43cm ale w przedramieniu ale teraz schodzę z wagi ostro
A przedramie nie pomyliło ci sie z bicepsem :)?
nie biceps 54cm

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 16 paź 2014, o 08:29

chemik211 pisze:Wątroba nie padnie prędzej nerki, ale na to jest sposób jeśli jesteś taki dobry to wiesz o czym piszę, ale czytając twój post sadze że nie bardzo
Sorry ziomuś ale po Twoim teksie "a i tak najlepiej ukłuć jakiegoś testa" to o suplementacji i o diecie za dużego pojęcia to Ty nie masz... Wątroba nie pójdzie?? Tu smiechem a wiesz jaka role pełni wątroba w ciele odnośnie białek (zła suplementacja i baju baju)... Jeżeli przeciąży się wątrobę może dojść do nieodwracalnych zmian... Nie mowie o innych skutkach. Wszystko z głowa i według swojego organizmu...

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 16 paź 2014, o 08:41

Powiedz mi co to jest przeciążyć watrobe?? bo przy zbyt dużej dawce białka co i tak uważam za mało realne do wykonania mówimy tutaj o normalnej suplementacji to pójdą nerki , wątroba padnie na końcu, dlatego twierdzę że wątrobę uszkodzić jest bardzo ciężko, a co do koksów to ja mam odmienne zdanie wszystko jest dla ludzi ale z umiarem, niestety ale większość kadry w różnych sportach używa dopingu tylko o tym się nie mówi, trenowałem kiedyś i byłem w kadrze i wiem co się działo, i to taki sport który jest uważany za bardzo rygorystyczny po względem badan, a jednak kadra brała, a Polska w nim odnosiła w latach 90 duże sukcesy nawet na olimpiadzie,

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 16 paź 2014, o 09:08

Jezu ja nie mowie ze przy normalnej suplementacji czyli ( branie według zapotrzebowania organizmu) padnie cokolwiek ale skoro mam się rozpisywać to spoko. Wiec tak co do nerek tak mogą zostać łatwiej uszkodzone niż wątroba z racji tego że ona sama się regeneruje ale biorąc białka Wchłaniamy aminokwasy, ale żeby wbudowały się one w mięśnie muszą przejść przez wątrobę, która metabolizuje je, przechodzą także przez nerki, gdzie niestety są w pewnej ilości wydzielane do moczu. I jeśli podaż białka jest za duża to wątroba może nie nadążać z metabolizmem a w nerkach mogą się odkładać w nabłonku kanalików złogi białka. W ten sposób może dojść do uszkodzenia obu organów. Z nerkami jest problem, bo tak łatwo się nie regenerują i możemy doprowadzić do niewydolności nerek. Dlatego mowie ze czy białko czy gainer wszystko musi być wyliczone poprzez zapotrzebowanie i z uwzględnieniem diety bo łykanie np. 260 gramowych porcji na raz bo tak pisze na pudełku to głupota.... Gainera tez nie polecam komuś kto ma od cholery fatu bo tylko bardziej się zleje a mięśnie nawet jakieś zyskane będą pod warstwa tłuszczu a robienie redukcji z dużej warstwy fatu potrafi wykończyć każdego. Dlatego pisałem aby najpierw spalić zbędny tłuszcz potem robić masę i później pozbyć się tłuszczu po cyklu masowym i utrzymywać to ew budując mięśnie. Wiec nie wiem w czym widzisz problem... co do sterydów spoko ale zakładam ze jak trenowałeś w kadrze to oni brali te sterydy nie każdy sobie ile chciał ale w odpowiednich dawkach a przeciętnemu kowalskiemu który ma słabe pojecie o tym po 2 tyg z dupy będzie sito a on wyglądać będzie jak 300 kg miecha zlanego... Też się zgadzam że wszystko jest dla ludzi lecz nie tylko z umiarem ale i z głowa...

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 16 paź 2014, o 17:41

I teraz się zgodzę z tym co napisałeś, bo masz rację,

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: karolo » 19 paź 2014, o 23:53

no ale tak :P mam troche tluszczyku, od pewnego czasu proboje biegac i cos brzuszki dzialam. czy do samych biernych cwiczen bez przyrzadow jest sens cos kupowac ??
jak jebne w delegacje znow to bankowo na kwaaterze nic nie bedzie jak trzymac a chce na lato poprawic cos wyglad
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

krystian92
Posty: 391
Rejestracja: 25 sie 2013, o 16:09
Motocykl: ogar 205
Wymarzony motocykl: ---
Imię: ---
Skąd: Czarnków

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: krystian92 » 21 paź 2014, o 09:14

Hej a brał ktoś taki wynalazek jak Probolan 50 albo Metadrol ??

D0L0R
Posty: 529
Rejestracja: 8 kwie 2014, o 13:18
Motocykl: Suzuki Gsx-r 1000 K4
Wymarzony motocykl: Kawasaki H2R
Imię: Michał
Skąd: Jarosław

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: D0L0R » 21 paź 2014, o 23:05

karolo pisze:no ale tak :P mam troche tluszczyku, od pewnego czasu proboje biegac i cos brzuszki dzialam. czy do samych biernych cwiczen bez przyrzadow jest sens cos kupowac ??
jak jebne w delegacje znow to bankowo na kwaaterze nic nie bedzie jak trzymac a chce na lato poprawic cos wyglad
Nie ma sensu chyba że masz zbędny hajs... bieganie spoko i brzuszki ok, zbilansuj dietę i będzie git:)

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 22 paź 2014, o 20:15

kurde ja mam dopiero bandzior :lol: troszke przesadziłem ale nie wiem jak sie go pozbyć :oops:
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

chemik211
Posty: 242
Rejestracja: 1 kwie 2013, o 20:31
Motocykl: Srad 750 96r

Re: Koksy, odżywki, dieta czyli wszystko o siłowni

Nieprzeczytany post autor: chemik211 » 22 paź 2014, o 20:47

Clen i dużo wysiłku

ODPOWIEDZ