Marzenie zostac motocylkista

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 2 lis 2010, o 12:12

Witam przymiezam sie do prawa jazdy na motor na wiosne nie wiem czy zdarze zrobic? bo niby ma wjsc od 24 lat orientuje sie moze ktos?

moj wymarzony motor to gsx 750 model z lat 2000-2003

jak sie sprawuje ta maszyna slyszalem ze jest bez awaryjna prosze o pomoc i wszelkie porady?

Awatar użytkownika
neever
Posty: 145
Rejestracja: 31 paź 2010, o 23:11
Motocykl: GSXR 750

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: neever » 3 lis 2010, o 21:48

Prawo jazdy jest od 18 lat.

A o tym moto to jedynie moge powiedziec ze jest to porzadny sprzet (osobiscie mam gsxr600, natomiast kupmpel ma 750 i problemow z nim nie ma)

Pozdro

Awatar użytkownika
Ślimak
Nowy
Nowy
Posty: 31
Rejestracja: 28 paź 2010, o 15:09
Motocykl: gsx-r 750 k4
Wymarzony motocykl: gsx-r 750 k8
Lokalizacja: Bodzanów k. Płocka

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: Ślimak » 4 lis 2010, o 17:24

ja mam gsx-r 750 k4 czyli praktycznie to samo co k1-k3 jak na pierwszy motocykl nie polecam jedzie to jak wściekłe, nie trzeba sie starać by po umiarkowanym odkręceniu manetki na 1 biegu przód wystrzelił w góre, z plecakiem z tyłu tym bardziej, a ta moc korci, jak chcesz zostać motocyklistą to złap doświadczenia na czymś słabszym bo to nie skuter, a szkoda rozbić gixa gdzieś na zakręcie, co do awaryjności nie moge sie wypowiedzieć ja mam k4 i jak na te 7tyś co ja wykręciłem zero problemów w sumie ma 22 tyś, oczywiście takie rzeczy jak łąncuch, olej filtry, świece trzeba wymieniać, czyścić itp. jestem fanem i urzytkownikiem tej marki i problemów raczej z nią niema zależy na co sie konkretnie trafi i po kim
W społeczeństwie owiec, to my jesteśmy wilkami...

Awatar użytkownika
koper26
Posty: 75
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:47
Motocykl: GSXR 600 SRAD '98
Imię: Dawid
Skąd: Mielec
Lokalizacja: Mielec

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: koper26 » 5 lis 2010, o 21:59

każdy tak mówi, "za mocne, zabijesz sie zrób tak: ogar-->simson-->wsk-->mz-->jawa175-->zablokowane 125-->odblokowane 125-->zablokowane 600/500-->no i ten wymarzony" ups masz 40 lat, dziecko albo dwoje żona zrzędzi nie pozwala motórem jeździć, trzeba sprzedać kupić Matiza...
Jak gość jest zrównoważony to będzie dobrze, poza tym, że będzie jeździł np. na zakrętach jak ciota (ja tak jeżdzę) przez dość długo.
Ulepieni z jednej gliny,
do której Bóg dolewał benzyny...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 5 lis 2010, o 23:34

witam chlopaki i wielkie dzieki za odpowiedzi fajnie ze moglem na was liczyc ja wiem ze to duza moc no ale nie stac mnie zeby co chwile zmieniac no i dam jakos rade wiadomo ze sie nie odkreca manetki odrazu i wogule jak chce sie zyc to trzeba z glowa i na spokojnie :) gsx 600 albo 750 zoabcze jak z prawkiem chce sie zapisac ide sie w pon dowiedziec co i jak bo nibym ma wejsc od 24 lata cos slyszalem :)pozdrawiam

Awatar użytkownika
deeamon
Posty: 60
Rejestracja: 1 lis 2010, o 20:15
Motocykl: GSXR 1000 K1
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: deeamon » 6 lis 2010, o 00:02

Moc pierwszego moto powinna być proporcjonalna do IQ właściciela. Jak masz olej w głowie to nie powinno być problemu z tym gsxr'em. A sprzęt naprawdę godny polecenia.

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 6 lis 2010, o 07:59

koper26 pisze:każdy tak mówi, "za mocne, zabijesz sie zrób tak: ogar-->simson-->wsk-->mz-->jawa175-->zablokowane 125-->odblokowane 125-->zablokowane 600/500-->no i ten wymarzony" ups masz 40 lat, dziecko albo dwoje żona zrzędzi nie pozwala motórem jeździć, trzeba sprzedać kupić Matiza...
Jak gość jest zrównoważony to będzie dobrze, poza tym, że będzie jeździł np. na zakrętach jak ciota (ja tak jeżdzę) przez dość długo.
W wieku 40 lat żona ma cie w piździe, juz nie zrzędzi od dawna, dzieci prawie lub dorosłe, wtedy dopiero jesteś wolny jak pimpąg, można robić co sie chce ;) . to właśnie młode żonkosie srają ogniem, bo sie baby boją i sprzedają motongi, a to trzeba wybić suke i po sprawie,zamiast se polatać moto wolą se poruchać, ruchanie prędzej czy puźniej sie znudzi, motor nigdy

Awatar użytkownika
GrzegorzR
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2010, o 19:14
Motocykl: Suzuki GSXR K7 600
Wymarzony motocykl: aktualny
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: GrzegorzR » 6 lis 2010, o 08:44

Marcel pisze:
koper26 pisze:każdy tak mówi, "za mocne, zabijesz sie zrób tak: ogar-->simson-->wsk-->mz-->jawa175-->zablokowane 125-->odblokowane 125-->zablokowane 600/500-->no i ten wymarzony" ups masz 40 lat, dziecko albo dwoje żona zrzędzi nie pozwala motórem jeździć, trzeba sprzedać kupić Matiza...
Jak gość jest zrównoważony to będzie dobrze, poza tym, że będzie jeździł np. na zakrętach jak ciota (ja tak jeżdzę) przez dość długo.
W wieku 40 lat żona ma cie w piździe, juz nie zrzędzi od dawna, dzieci prawie lub dorosłe, wtedy dopiero jesteś wolny jak pimpąg, można robić co sie chce ;) . to właśnie młode żonkosie srają ogniem, bo sie baby boją i sprzedają motongi, a to trzeba wybić suke i po sprawie,zamiast se polatać moto wolą se poruchać, ruchanie prędzej czy puźniej sie znudzi, motor nigdy
święta racja z tym ruchaniem, motor się nie nudzi, ZIMO WYPIE...LAJ

Awatar użytkownika
ozzy39
Nowy
Nowy
Posty: 35
Rejestracja: 16 maja 2010, o 13:24
Motocykl: GSX R 600
Wymarzony motocykl: GSX R 1000

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: ozzy39 » 6 lis 2010, o 09:05

święta racja z tym ruchaniem, motor się nie nudzi, ZIMO WYPIE...LAJ ... Mocne ale popieram .

Awatar użytkownika
koper26
Posty: 75
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:47
Motocykl: GSXR 600 SRAD '98
Imię: Dawid
Skąd: Mielec
Lokalizacja: Mielec

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: koper26 » 6 lis 2010, o 09:59

Marcel pisze:zamiast se polatać moto wolą se poruchać, ruchanie prędzej czy puźniej sie znudzi, motor nigdy
Powaliłeś mnie tym tekstem xD
Ulepieni z jednej gliny,
do której Bóg dolewał benzyny...

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: karolo » 6 lis 2010, o 15:35

Tekst Marcela bombowy :D :D :D :D
a temat to bardziej pasuje do dzialu o wszystkim i o niczym ;)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Marzenie zostac motocylkista

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 6 lis 2010, o 19:08

hehe chlopaki widze humor dopisuje no zobaczymy jak bedzie ale 750tka musi byc :) dzieki za wszystko odezwe sie jak cos zakupie :) wielkie dzieki jeszcze raz :) pozdrawiam

ODPOWIEDZ