Prawko A

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 8 lis 2010, o 16:48

witam all bylem dzis w osrodku pytac sie o prawko i podobno maja wejsc przepisy na motor od nowego roku jakies i mam sie zadzwonic na poczatku grudnia dowiedziec czy bede mogl jeszcze zroic?

marzenie pojda w pizdu, moze jeszcze sie uda ale to nic pewnego ;(

ma moze ktos jakies pewne informacje co do tego prawka i przepisow?? bardzo chcialem zrobic a tu klapa>> pomocy poewne info ???

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: karolo » 8 lis 2010, o 19:03

Zapisz się teraz na kurs to może uda się że będziesz po starych zasadach traktowany.
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 8 lis 2010, o 19:16

wiem wiem dzis wlasnie bylem w tej sprawie w w osrodku i mowil zeby zadzwonic kolo poczatku grudnia bo sami nie wiedza jak to bedzie i nie moga nic obiecac i mowil ze ewentualnie zeby sie zapisac w grudniu i zrobic badania zobaczymy jak to bedze w sumie troche sie napalilem i jak sie nie uda to bedzie lipa ;/ chcialem maszyne kupic na wiosne;/ ale moe jeszcze sie uda , mowili ze we wrzesniu sie zapisali i ze juz pozdawali 7 osob ale troche sie pozno obudzilem ogolnie chcialem isc dopiero na wiosne dorze ze teraz poszlem moze jeszcze sie uda ...w sumie nic nie mowia moze nie wiejdzie to tak odrazu mam wielka nadzieje :)pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 9 lis 2010, o 12:09

Zapisz sie teraz i nie panikuj, zaczniesz kurs teraz to musisz go skonczyc na starych zasadach
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 9 lis 2010, o 14:24

mam nadzieje wielka!! tylko bylem w tym osrodku tm gdzie sie robie prawko i gadalem z szefem i instruktorem i mowi zeby dac znac na poczatku grudnia zeby sie cos dowiedziec... bo oni sami nie wiedza jak to bedzie .. na poczatku grudnia tam zapierdalam... mam nadzieje ze to tak szybko nie wiejdzie !!! dam znac co i jak :) dzieki

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 9 lis 2010, o 14:28

Jezeli sie zapisales na kurs to nie musisz im dawac znac tylko zdajesz na starych, prawo nie dziala wstecz wiec spokojnie
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 9 lis 2010, o 16:52

mam nadzieje jutro ide sie zapisac :) 3majcie kciuki:)

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 10 lis 2010, o 15:32

zapisalem sie dzis na prawko i wplacilem pare groszy reszte wplace w grudniu mam nadzieje ze sie uda i ze zdam i ze tak szybko nie wejda nowe przepisy ze zdarze zrobic prawko A ide na badania w przyszlym tyg 3majcie kciuki :)

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: karolo » 10 lis 2010, o 17:16

Jak się zapisałeś to już z górki :-)
teraz to tylko pozostaje czekać na wiosnę i zdać egzamin :-)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 10 lis 2010, o 21:47

dokladnie mam nadzieje ze sie uda spelnic marzenia a wi ze sie uda przed przepisami moze nie wejda tak szybko 3maj cie sie dzieki za wszystko odezwe sie jak bede przymiezal sie do gsxa :) pozdrawiam wszystkich motocyklistow!!

Awatar użytkownika
Rapet1
Posty: 106
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:47
Motocykl: GSX-R 750
Wymarzony motocykl: 996
Lokalizacja: Łaziska Górne

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Rapet1 » 11 lis 2010, o 13:45

Ja zdawałem w pazdzierniku , z tego co sie orientowałem to między listopadem a kwietniem jest przerwa w kursach na prawko katA więc dowiedz sie czy napewno jak sie zapiszesz to bedziesz na starych zasadach bo mi sie wydaje ze nie
"Codziennie rano, zaraz po przebudzeniu, sprawdzam, czy nie ma mnie na liscie najbogatszych ludzi swiata.
Jesli nie, to wstaje i ide do roboty."

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: karolo » 11 lis 2010, o 14:12

data zapisania sie liczy :) aczkolwiek pytaniem jest to czy zapisauja na kurs w "martwym " okresie od egzaminow ... generalnie powinno byc to mozliwe gdyz zawsze w zime mozna se teorie zdawac no ale niech moze ktos sie wypowie kto jest bardziej w temacie :)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 11 lis 2010, o 22:15

jak zapisywałem się na prawko było po kolana śniegu mianowicie w lutym kilka godzin teorii przydało się bo wiadomo że jak ktoś ma prawko innej kategorii to myśli że wszystko wie a przecież przepisy cały czas się zmieniają tak się podszkoliłem i pod koniec marca miałem jazdy 3 godz. i instruktor powiedział że mi już wystarczy jeszcze później 2 godz.przed egzaminem i tyle jeździłem na jazdach pierwszy egzamin oblany no ale na 14 osób 3 pojechały na miasto i nikt nie zdał :evil: po kilku takich egzaminach tego egzaminatora koleś wylądował w szpitalu i od tamtej pory zdawalność egzaminów na prawko A wynosi 95% w tym ośrodku WORD

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: karolo » 12 lis 2010, o 10:15

to nie wyjezdziles calego kpl godzin ?? to co to za instruktor kurdee ludzie. Mi po paru godzinach tez powiedzial ze jest dobrze i dam se rade ale i tak wszystkie godzinki wyklepalem se na placu i wcale nie zaluje bo jakos lepiej sie czulem na egzaminie :) aa u nas tez oblewaja dosc czesto , kolesia co obok mnie robil obsluge wyrzucil z placu z hukiem bodajze o swiatla heh sa udani egzaminatorzy :)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

Puciaty
Posty: 102
Rejestracja: 2 lis 2010, o 11:59
Wymarzony motocykl: suzuki gsx 750 2004
Lokalizacja: Gubin

Re: Prawko A

Nieprzeczytany post autor: Puciaty » 12 lis 2010, o 14:35

wielkie dzieki za odp no zobaczymy jak to bedzie mam nadzieje ze prawo sie nei cofa do tylu jak sie zapisuje na starych zasadach to moze jeszcze sie uda prawko oplace cale w grudniubo niby ma podrozec os stycznia i luz a pozatym moze to nie wejdzie tak odraz bo cisza jest :) mam wielka nadzieje ze sie uda bo sobie zrobilem maxka na gsxa i to moje wielkie marzenie zoabczymy 3majcie kciuki pozdrawiam narka

ODPOWIEDZ