Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Ogólne i długie rozmowy o wszystkim i niczym.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 19 mar 2018, o 23:02

jozek726 pisze:
Nawal pisze:
jozek726 pisze:http://allegro.pl/stojak-podnosnik-moto ... 15669.html

Panowie będzie ok ? Czy polecicie coś innego ?
Mam identyczny. Powiem szczerze że przy podnoszeniu trzeba uważać żeby się nie wysuneła jedna strona. Gdy już opanujesz technikę to moto stoi
czyli bez szału, chyba że szukać czegoś pod główkę ramy ?
ja mam pod główkę ramy,bajka jest z tym ;) ;)
"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 19 mar 2018, o 23:05

chudy21 pisze:
jozek726 pisze:http://allegro.pl/stojak-podnosnik-moto ... 15669.html

Panowie będzie ok ? Czy polecicie coś innego ?

czyli bez szału, chyba że szukać czegoś pod główkę ramy ?
ja mam pod główkę ramy,bajka jest z tym ;) ;)
myślę jeszcze nad tym co prawda sporo droższy:
http://allegro.pl/stojak-podnosnik-uniw ... 29347.html

albo :
http://allegro.pl/verke-stojak-motocykl ... 99293e2be4

Awatar użytkownika
chudy21
Posty: 550
Rejestracja: 8 cze 2015, o 18:58
Motocykl: Dzikser 750 k4
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Albert
Skąd: ddz

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: chudy21 » 19 mar 2018, o 23:16

jozek726 pisze:
chudy21 pisze:
jozek726 pisze:http://allegro.pl/stojak-podnosnik-moto ... 15669.html

Panowie będzie ok ? Czy polecicie coś innego ?

czyli bez szału, chyba że szukać czegoś pod główkę ramy ?
ja mam pod główkę ramy,bajka jest z tym ;) ;)
myślę jeszcze nad tym co prawda sporo droższy:
http://allegro.pl/stojak-podnosnik-uniw ... 29347.html

albo :
http://allegro.pl/verke-stojak-motocykl ... 99293e2be4
któryś kolega z forum polecił stojak firmy grip,ja również go polecę,z tym że kosztuje koło 400zł,ale skakać po moto można ;)
"Życie jest jak gówno na kole - raz jesteś na górze raz na dole"

Awatar użytkownika
jozek726
Posty: 620
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 14:04
Motocykl: K8 750 :)
Imię: Łukasz
Skąd: GCH

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: jozek726 » 19 mar 2018, o 23:56

ooo fajna propozycja , bo widzę że pod same lagi jest tańszy :) dzięki

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: redips » 20 mar 2018, o 07:21

Ja kupiłem taki:
https://archiwum.allegro.pl/oferta/moto ... 77138.html

I ma tą oczywistą zaletę, że można moto przesuwać jak się chce po postawieniu.
Działa całkiem nieźle ale na kostce, która nie jest zupełnie gładka kółka wpadają pomiędzy szczeliny co utrudnia przepychanie i trzeba uważać.

Ponad to gdyby moto z tyłu było węższe to problemem byłyby te złote chwytaki. Okazało się, że gdy są maksymalnie wysunięte to jeden jest niżej od drugiego. Problemu nie ma gdy są rozstawione maksymalnie szeroko. Na szczęście okazało się, że własnie ta pozycja jest u mnie prawidłowa.
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 20 mar 2018, o 20:59

pytanie do ludzi co lataja na wydechach z aliexpress.

jak to wyglada? sama puszka jest tak? skad braliscie 'decat' albo rure do katalizatora?
szukam czegos na tor i szkoda mi 2.5k na wydech ktory poleci po pierwszej glebie

Awatar użytkownika
piotrek7714
Posty: 57
Rejestracja: 25 cze 2011, o 10:17
Motocykl: gsxr 750 95r
Imię: Piotr
Skąd: ELW

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: piotrek7714 » 21 mar 2018, o 09:37

kai pisze:pytanie do ludzi co lataja na wydechach z aliexpress.

jak to wyglada? sama puszka jest tak? skad braliscie 'decat' albo rure do katalizatora?
szukam czegos na tor i szkoda mi 2.5k na wydech ktory poleci po pierwszej glebie
To weź dominatora, chyba od 500 zł sie zaczynają, sam mam i niezły jest

Awatar użytkownika
MaciejX
Posty: 1846
Rejestracja: 15 mar 2015, o 11:01
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: RC213V
Imię: Maciej
Skąd: Mrągowo

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: MaciejX » 21 mar 2018, o 12:58

piotrek7714 pisze:
kai pisze:pytanie do ludzi co lataja na wydechach z aliexpress.

jak to wyglada? sama puszka jest tak? skad braliscie 'decat' albo rure do katalizatora?
szukam czegos na tor i szkoda mi 2.5k na wydech ktory poleci po pierwszej glebie
To weź dominatora, chyba od 500 zł sie zaczynają, sam mam i niezły jest
jak ja lubie takie odpowiedzi hahaha to prawie jak wczoraj na forum bmw zapytałem czy ktoś montował tani hak z allegro za 300zł a typ mi pisze że on ma oryginalny i jest ok :lol: no zabić to mało haha

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: redips » 21 mar 2018, o 14:24

kai pisze:pytanie do ludzi co lataja na wydechach z aliexpress.

jak to wyglada? sama puszka jest tak? skad braliscie 'decat' albo rure do katalizatora?
szukam czegos na tor i szkoda mi 2.5k na wydech ktory poleci po pierwszej glebie
Popytaj Bercika :)
https://www.youtube.com/watch?v=mzfjy6iwtPo
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 21 mar 2018, o 19:20

gadalem z mario82 i mega polecał te chinskie wynalazki.

spoko ze sa dbkillery po 4zł do nich :D

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 21 mar 2018, o 21:45

moze ktos jeszcze bylby chetny na ten wydeszek z forum ? :) ile wychodzi na nasze? :)
Obrazek

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 22 mar 2018, o 10:36

515Bartek pisze:moze ktos jeszcze bylby chetny na ten wydeszek z forum ? :) ile wychodzi na nasze? :)
230zl bodajze
tylko to samo pucha, trzeba ogarnac dolot do kata/downpipe do kolektorow w zaleznosci kto czego chce

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 22 mar 2018, o 19:22

MaciejX pisze:
piotrek7714 pisze:
kai pisze:pytanie do ludzi co lataja na wydechach z aliexpress.

jak to wyglada? sama puszka jest tak? skad braliscie 'decat' albo rure do katalizatora?
szukam czegos na tor i szkoda mi 2.5k na wydech ktory poleci po pierwszej glebie
To weź dominatora, chyba od 500 zł sie zaczynają, sam mam i niezły jest
jak ja lubie takie odpowiedzi hahaha to prawie jak wczoraj na forum bmw zapytałem czy ktoś montował tani hak z allegro za 300zł a typ mi pisze że on ma oryginalny i jest ok :lol: no zabić to mało haha
Maciek, ale to jest akurat dobra odpowiedź.
Aliekspresowe wydechy przy ostrym lataniu to lipa straszna. One tylko fajnie wyglądają. A na torze to juz w ogóle nie wytrzymują pół sezonu. Jesli jest Carbon to sie moment wypala i rozlatuje. Przyzwoite byłyby kwasiakowe albo tytanowe ... jakby były pospawane a nie posmarkane. Żaden spaw, który fakt z wierzchu wyglada ładnie nie jest przetopiony i od wewnątrz jest styk blacha, blacha, zero spawu. Rozlatuje sie toto od drgań. Kumple spawają spaw po spawie.

A ja mam dominatora gp 4 sezon i nic sie nie dzieje. Spawy przetopione, dobry kwasiak bo przerabiałem dolot to trzeba było najlepszy drut użyć. Jedynie jak przyjdzie trzeba krawędzie stępić bo kaleczy. Tyle. Jak ktos chce tanio to dominator. Chinszczyzne bym omijał No chyba ze do sprzedaży albo pyrpyr pod McDonaldsa :lol:
Ja rozumiem, ze podróba moze być tańsza o 30-50% bo tyle sie płaci za firmę ale nie 4 krotnie :lol:

No chyba, ze porządne chińskie bo takie tez sa ale kosztują min polowe oryginału. To w sumie juz lepiej oryginał uzywke upolować.
Nie ma bata chińskie sety sie gną, wydechy pękają, klamki czasem tez albo sie zacierają. Chińskie łożyska w enduro to kilkadziesiąt motogodzin, koyo albo inne porządne kilkaset tuleje to samo, uszczelniacze do lag. No nie ma przebacz. Biednego nie stać na kupowanie tanich rzeczy. Ja kupuje firmowe i jezdze a nie sie wkurwiam że się psuje.

kai
Posty: 853
Rejestracja: 15 paź 2014, o 21:05
Motocykl: r6 rj11
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Artur
Skąd: Opole

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: kai » 22 mar 2018, o 20:24

QH1 pisze:
MaciejX pisze:
piotrek7714 pisze: To weź dominatora, chyba od 500 zł sie zaczynają, sam mam i niezły jest
jak ja lubie takie odpowiedzi hahaha to prawie jak wczoraj na forum bmw zapytałem czy ktoś montował tani hak z allegro za 300zł a typ mi pisze że on ma oryginalny i jest ok :lol: no zabić to mało haha
Maciek, ale to jest akurat dobra odpowiedź.
Aliekspresowe wydechy przy ostrym lataniu to lipa straszna. One tylko fajnie wyglądają. A na torze to juz w ogóle nie wytrzymują pół sezonu. Jesli jest Carbon to sie moment wypala i rozlatuje. Przyzwoite byłyby kwasiakowe albo tytanowe ... jakby były pospawane a nie posmarkane. Żaden spaw, który fakt z wierzchu wyglada ładnie nie jest przetopiony i od wewnątrz jest styk blacha, blacha, zero spawu. Rozlatuje sie toto od drgań. Kumple spawają spaw po spawie.

A ja mam dominatora gp 4 sezon i nic sie nie dzieje. Spawy przetopione, dobry kwasiak bo przerabiałem dolot to trzeba było najlepszy drut użyć. Jedynie jak przyjdzie trzeba krawędzie stępić bo kaleczy. Tyle. Jak ktos chce tanio to dominator. Chinszczyzne bym omijał No chyba ze do sprzedaży albo pyrpyr pod McDonaldsa :lol:
Ja rozumiem, ze podróba moze być tańsza o 30-50% bo tyle sie płaci za firmę ale nie 4 krotnie :lol:

No chyba, ze porządne chińskie bo takie tez sa ale kosztują min polowe oryginału. To w sumie juz lepiej oryginał uzywke upolować.
Nie ma bata chińskie sety sie gną, wydechy pękają, klamki czasem tez albo sie zacierają. Chińskie łożyska w enduro to kilkadziesiąt motogodzin, koyo albo inne porządne kilkaset tuleje to samo, uszczelniacze do lag. No nie ma przebacz. Biednego nie stać na kupowanie tanich rzeczy. Ja kupuje firmowe i jezdze a nie sie wkurwiam że się psuje.
gadałem z hutnikiem, z mirkiem (duszan) i paroma innymi, którzy po torach latają też całkiem dużo, i każdy mówił to samo, tylko chiny i tylko 'masowo', mirek gadal, że jak bierze klamki czy sety to po 15 sztuk, bo przy glebie i tak i tak to leci.
Radek wsadził remusa i go od razu rozjebał, i tylko poweidział, że teraz chiny bo nie ma sensu kłaść 3k za wydech.

jutubowi ludzie co wrzucali filmy o chinskich wydechach (celowo ogladalem takie z torowek) gosc po 2 latach napisal tylko ze 'pretty solid, so far so good'.

moze u ciebie było kiepsko, nei wiem, chyba ze gadasz a nie miales, to w takim razie moge to porownac do ludzi co pisali ze two brothers sie rozlatuje itp. ja mialem w gixie przez 4 lata i go sprzedalem w takim stanie jak kupilem (no troche okopcony od srodka :D)

wydech w link pajpem wychodzi 230zl~ ale przesylka prawie 200, wiec poki co pasuje :v 400zl za wydech z chin nei dam, wole dolozyc i miec poznan na 2 dni :P

odnosnie dominatora za 5/6 stów, to w takiej kasie jest używany akrap megaphone (15cm rurki - nowa 1100zl, nie weim co tam tyle kosztuje)

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Szybkie pytanie, szybka odpowiedź

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 22 mar 2018, o 21:23

jak cos upoluje uzywanego do k6 to dominatora gp bede mial do oddania
Obrazek

ODPOWIEDZ