Doradźcie mi :)

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
JJGSX
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 19:55
Motocykl: wkrótce gsx600f
Wymarzony motocykl: ...

Doradźcie mi :)

Nieprzeczytany post autor: JJGSX » 24 kwie 2011, o 09:18

Wiec tak. Motocykla jeszcze nie mam. Oglądałem kilka. gsx600srad, gsx600f, hondę cbr600, suzuki gs500. Więc najbardziej do gustu przypadł mi gsx600f. Motocykl z 96roku, przebieg to podobno 57 tys w/g licznika). Jutro mam umówione drugie oglądnięcie tego gsx. Napisze trochę o nim i podpowiecie mi czy dobrze robię:). kolor to gay blue (błękitny). Nalepy suzuki, niby oryginalne. Nic nieuszkodzone(tak to wyglądało, owiewki i tak dużo przysłaniają a nie będę ich zdejmował), żadnych otarć, tylko od spodu od kamieni podrapany - norma. Chodzi bardzo równo na obrotach, nic nie falują. Na postoju przy max obrotach nie kopci, przy kopci trochę przy ostrym ruszaniu, bieg nie wyskoczył. Napęd w dobrym stanie, łańcuch ma jeszcze sporo do naciągnięcia, wszystko sztywno na zębatce. Prowadzi się prosto. Cena to 4800zł. Koleś dorzuca jeszcze kask (dla dziewczyny się nada), kurtkę (stara skórzana) i kufry Hepco & Becker(używany motocykl do turystyki a nie do ścigania się ??? :) ). Opona tylna jest do wymiany. Martwi mnie to czy powinien przykopcić przy takim ostrym ruszeniu, niby olejak tak ma ale ja się nie znam.

Sorry za długiego posta:), ale każda odpowiedź dla mnie się liczy. CBR przyjemnie tez mi się jeździło ale byl zniszczony życiem więc odpada oglądany przeze mnie oglądany egzemplarz, na gsx trochę bardziej pochylony muszę być (wzrost mój to 173cm :)).

pozdrawiam i wesołych

Awatar użytkownika
karolo
Posty: 730
Rejestracja: 11 wrz 2010, o 11:38
Motocykl: Hayabusa
Wymarzony motocykl: jest wyżej
Imię: Karol
Skąd: Świetokrzyskie
Lokalizacja: Rotterdam/Opatow

Re: Doradźcie mi :)

Nieprzeczytany post autor: karolo » 24 kwie 2011, o 11:45

hmm to kopcenie to mi nie rokuje na ten przebieg, ogladalem pare olejakow z przebiegami w okolicach 80tys i nie bylo takiego objawu. cena w miare dobra, gixef fajny jest sam mysle w zime takiego kupic i przerobic sobie do zabawy ;)
zarzuc foto jak wyglada ;)
a tak wogole to temat do ogolnego raczej pasuje albo pozostalych ;)
Kobieta powinna traktować faceta jak psa! Dobrze nakarmić, nie drażnić i wypuszczać na wieczór...

JJGSX
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 19:55
Motocykl: wkrótce gsx600f
Wymarzony motocykl: ...

Re: Doradźcie mi :)

Nieprzeczytany post autor: JJGSX » 24 kwie 2011, o 13:15

Oglądałem go z kolegą który jeździ już kilka lat na motorze , jeździ na transalp'ie. Jest mechanikiem i powiedział że taki błękitny dymek to normalne bo niby silnik był jeszcze nie rozgrzany i przy takim daniu w palik to normalne. Ja natomiast się tego boję. Koleś miał wystawiony motor na allegro przez 14 dni jakieś 3 tygodnie temu. Przedzwoniłem do niego wczoraj i się okazało że jeszcze go nie sprzedał i ja byłem jedynym oglądającym. Hmmm. Małe zainteresowanie?:) Boje się tylko o tyn niebieski dymek, o resztę to jestem pewny. Jutro go rozgrzeję, potem w palik i zobaczymy :). Czy se odpuścić? Tylko pod obciążeniem przydymił lekko.

ehh, ciężko coś kupić :)

pozdrawiam

JJGSX
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 19:55
Motocykl: wkrótce gsx600f
Wymarzony motocykl: ...

Re: Doradźcie mi :)

Nieprzeczytany post autor: JJGSX » 1 maja 2011, o 09:54

KUPIŁEM MOTO!!!!!

GSX 600F z 97 roku. Stan bdb :), przynajmniej tak mi się teraz wydaje. Nie mam teraz czasu wrzucić zdjęcia na forum bo pędzę sobie pojeździć:). Jutro wymiana oleju. Poprzedni właściciel lał mineralny a powinien być wlewany pół syntetyczny. Zaryzykuję półsyntetycznym , najwyżej jak będą jakieś nieszczelności to pouszczelnia się. W samochodzie już nie raz robiłem taką zmianę na rzadszy olej i zawsze było bez złych skutków. ok. no to lecę :)

Jestem z Włocławka więc na każdy zlot mam blisko :mrgreen: , na Wasz na pewno zawitam jak już się wjeżdżę w motocykl i go podszykuję


pozdrawiam

ODPOWIEDZ