K2 paździerz

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
armen1pl
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2020, o 09:33
Motocykl: K2 600
Imię: Arkadiusz
Skąd: Wyszków

K2 paździerz

Nieprzeczytany post autor: armen1pl » 1 lip 2020, o 15:00

Witam wszystkich, w powitalni też byłem. K2 to mój chyba 7 jednoślad, zamieniłem się na niego za burgmana 400 bo strasznie mnie dobijał i chciałem jak najszybciej się przesiąść. Wziąłem K2 w brzydkim stanie ale za to sprawną mechanicznie. Mam problem, przejrzałem skrupulatnie całe forum jak i też grzebałem przy maszynie. Sprawa wygląda tak że silnik odpala bardzo dobrze, natomiast podczas przyspieszania ewidentnie zastanawia się w zakresie 4-5 tys obrotów. Nawet jadąc powoli to przy tych obrotach słychać, że silnik inaczej pracuje, tak jakby coś działo się z zapłonem. Może ktoś tak miał? Dodam też że na obrotach jałowych gdy dodam gazu światła lekko przygasają.... Jak go odpalę na zimnym i dam lekko gazu to brzmi tak jakby chodził na 3 cylindrach, gdy złapie temperaturę silnik pracuje normalnie......
To może teraz opowiem co już zrobiłem. Świece, filtr w baku, siuwax do czyszczenia wtrysków, ustawienie tps, kontrola napięcia ładowania, sprawdzenie kostki od regulatora... Po wpięciu zworki nie wyskakuje żaden błąd.... Może ktoś miał podobnie i uporał się z problemem? Bardzo dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

kamyk82
Posty: 109
Rejestracja: 10 paź 2015, o 19:12
Motocykl: Sprzedany
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie wiem
Imię: Piotr
Skąd: Lubelskie

Re: K2 paździerz

Nieprzeczytany post autor: kamyk82 » 2 lip 2020, o 06:17

Masz wydech akcesoryjny czy fabryczny ?

armen1pl
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2020, o 09:33
Motocykl: K2 600
Imię: Arkadiusz
Skąd: Wyszków

Re: K2 paździerz

Nieprzeczytany post autor: armen1pl » 2 lip 2020, o 12:32

Fabryczny

kamyk82
Posty: 109
Rejestracja: 10 paź 2015, o 19:12
Motocykl: Sprzedany
Wymarzony motocykl: Jeszcze nie wiem
Imię: Piotr
Skąd: Lubelskie

Re: K2 paździerz

Nieprzeczytany post autor: kamyk82 » 2 lip 2020, o 12:42

W jakim stanie były świece , kolor prawidłowy?

Tak z opisu to wygląda na walniety tps, musisz serwisowke sobie ściągnąć i zobaczyć jakie powinny być napięcia na pinach.
Robiłem ostatnio dużego sv i objawy były podobne , czkawka w okolicy 3 tyś obrotów i winny był tps .

armen1pl
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 cze 2020, o 09:33
Motocykl: K2 600
Imię: Arkadiusz
Skąd: Wyszków

Re: K2 paździerz

Nieprzeczytany post autor: armen1pl » 2 lip 2020, o 12:58

Świece były w porządku, poprzedni właściciel je kupił, więc jak już były to wymieniłem.

Ok przejrze i dzięki

ODPOWIEDZ