Opony

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Mateuszwoj
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, o 13:56
Motocykl: Suzuki gsxr 600 k1
Wymarzony motocykl: Gsxr k8
Imię: Mateusz
Skąd: Warszawa

Opony

Nieprzeczytany post autor: Mateuszwoj » 2 mar 2021, o 12:38

Siema, tak jak wyzej temat dotyczacy opon.
Kupilem niedawno k5 600, moto ma zalozone kapce Pirelli diablo rosso II ( super stan z cyckami 2015r ).

Pytanie ???
Zmieniac na nowe czy sie wstrzymac i zobaczyc jak kapcie sprawuja sie w normalnych warunkach ( +15/+20 ) ??

DZIEKI ZA ODPOWIEDZ POZDRO

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Re: Opony

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 3 mar 2021, o 02:28

nie zmieniaj, chyba ze nie masz co z kasa robic.
sa to dobre opony, troche nienajsiezszy dot, ale jesli poprzedni wlasiciel nie trzymal ich cala zime na zewnatrz to nie masz sie czym przejmowac

Mateuszwoj
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, o 13:56
Motocykl: Suzuki gsxr 600 k1
Wymarzony motocykl: Gsxr k8
Imię: Mateusz
Skąd: Warszawa

Re: Opony

Nieprzeczytany post autor: Mateuszwoj » 3 mar 2021, o 08:39

Dzięki za odpowiedź, zostawie je na ten sezon i na koniec sezonu zrobie upalanie ;D

Pozdro

Tina
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 11 cze 2021, o 08:53
Motocykl: GSX-R 600 K4
Imię: Marcin
Skąd: Wejherowo

Re: Opony

Nieprzeczytany post autor: Tina » 13 cze 2021, o 18:56

Czesc, 6 lat .... to juz czas na zmiane. Fakt, ze zalezy w jakich warunkach motocykl byl tyrzymany, ale 6-7 lat to juz dla mnie koncowa granica. Moze w motocylku innego typu mogly by jeszcze pojezdzic, ale w scigaczu to bym myslal juz o wymianie.
Oczywiscie widzialem tez opony 11-letnie zaloznone motocyklu, ktory ostatnio ogladalem i gosc tez podobno jezdzi na nich.
Na jednym ze szkolen na ktorych bylem typ opowiadal ze opona w sportowym motocyklu nie powinna miec wiecej jak 3 lata, no ale ... ja tez kupilem sobie ostatnio 2 letnie i mam zamiar pojezdzic na niech ze 3 lata.

ps. To, ze maja jeszcze cycki to spoko, ale guma sie utlenia i traci wlasciwosci.

ODPOWIEDZ