Migacze nie działają

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Cinas12
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2010, o 21:06
Motocykl: GSX-R 600 SRAD
Wymarzony motocykl: BMW K1300S
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz

Migacze nie działają

Nieprzeczytany post autor: Cinas12 » 24 wrz 2010, o 16:15

Witam,
Posiadam motocykl GSX-r 600 Srad 2000r. i mam problem z migaczami, tylko lewą stroną, a mianowicie raz działają a raz nie,żarówki oczywiście dobre. Na przykład stoję na światłach z włączonym migaczem,i po paru sekundach przestaje świecić i później już w ogóle nie działa, ale po jakimś czasie znowu się załącza i tak w kółko,raz działa a raz nie. Jak nie działa to kontrolka na wyświetlaczu też się nie pali. Nie mam pojęcia co to może być. Przypuszczam że bez fachowca się nie obejdzie, ale może ktoś coś podpowie, z góry dziękuje,pozdro

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Migacze nie działają

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 24 wrz 2010, o 21:34

Po prostu coś gdzieś Ci nie łączy tak jak powinno. Może przy włączniku, a może troszkę głębiej. Akurat taki problem to nie problem.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

Awatar użytkownika
Cinas12
Posty: 52
Rejestracja: 29 sie 2010, o 21:06
Motocykl: GSX-R 600 SRAD
Wymarzony motocykl: BMW K1300S
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz

Re: Migacze nie działają

Nieprzeczytany post autor: Cinas12 » 24 wrz 2010, o 22:14

No dobra, spróbuje coś tam pogrzebać ale ja się na tym za bardzo nie znam i pewnie będę i tak musiał podjechać do jakiegoś magika,mam nadzieje ze to nic poważnego tak jak napisałeś, w każdym razie dzięki,dam znać jak się z tym uporam ;)

Awatar użytkownika
Darsongsx
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 16 paź 2010, o 00:24
Motocykl: gsxr 600 k2

Re: Migacze nie działają

Nieprzeczytany post autor: Darsongsx » 26 paź 2010, o 23:56

Dokładnie sprawdź wszystkie kable miałem podobny problem poprostu gdzieś nie łączy dasz sobie rade sam !!! Dokręć klemy na aku dobrze czasami przez to świruje eketryka ale tutaj stawiał bym na kable zdecydowanie :D
"Żeby być motocyklistą, nie wystarczy benzyna w żyłach. Potrzebny jest jeszcze olej w głowie"
____________________________________________________
Jeśli choć troszkę pomogłem kliknij "PODZIĘKUJ"

ODPOWIEDZ