SRAD '98 problem z reflektorem

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
robson
Posty: 130
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 16:14
Motocykl: 600 '98

SRAD '98 problem z reflektorem

Nieprzeczytany post autor: robson » 25 wrz 2010, o 17:54

Mam problem z reflektorem w moim SRADzie. Moto sprowadzone z UK, więc pierwsze co mi przychodziło na myśl to to, że będę musiał owy reflektor wymienić. Tymczasem na różnych forach się naczytałem o reflektorach symetrycznych (gdzie na światłach mijania świecą obie żarówki, na kloszu jest napis DOT) i niesymetrycznych (gdzie świeci tylko jedna). Ktoś ma pojęcie jak to w końcu jest?
W moim moto to już całkiem inna historia, bo na początku świeciły dwie, potem przez chwilę jedna (cały czas mówię tylko o -światłach mijania) - od razu pomyślałem że się spaliła. Po przetransportowaniu sprzęta do Polski odpalam i tu moje zdziwienie - świecą obie. Ostatnio znowu jednak przestała świecić i tu drugie pytanie - co może być przyczyną?

Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: SRAD '98 problem z reflektorem

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 25 wrz 2010, o 18:44

kolego sprawdź wpierw połączenia na kostkach miałem taki sam problem w k1swiatło mijania raz świeciło raz nie okazało się że za śniedziała była wtyczka poczyściłem i jest ok

Awatar użytkownika
robson
Posty: 130
Rejestracja: 25 wrz 2010, o 16:14
Motocykl: 600 '98

Re: SRAD '98 problem z reflektorem

Nieprzeczytany post autor: robson » 25 wrz 2010, o 20:51

Wielkie sorry za zawracanie d*py bez potrzeby, poszedłem ogarnąć te kostki i z ciekawości wyjąłem żarówke - tak, "ogniwo" od świateł mijania zdecydowanie wygląda na spalone. Nie pomyślałem że może być spalona skoro czasem świeciła a czasem nie. Dzięki za odzew, tasiek.

ODPOWIEDZ