Tylny amortyzator w SRAD

Wszystko na temat GSX-R 600.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
sew08
Posty: 73
Rejestracja: 17 maja 2010, o 19:54
Motocykl: Suzuki gsxr600 srad
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K6

Tylny amortyzator w SRAD

Nieprzeczytany post autor: sew08 » 28 paź 2010, o 17:13

CZY ktoś wyjmował tylny amortyzator w sradzie ? Napiszcie jak to najlepiej zrobić. Ja muszę swój pomalować.

Awatar użytkownika
MichalBurnout
Posty: 279
Rejestracja: 16 lip 2010, o 16:27
Motocykl: GSXR 600 SRAD STUNT
Wymarzony motocykl: Już jest? :P
Lokalizacja: Działdowo/Mława

Re: Tylny amortyzator w SRAD

Nieprzeczytany post autor: MichalBurnout » 28 paź 2010, o 23:27

Ja chcąc dać pod niego podkładkę też musiałem go trochę rozkręcić, ale wiele nie brakowało do wyjęcia. Najpierw postawiłem tył na podnośniku, następnie zdjąłem siedzenie pasażera i przez aluminiową konstrukcję zadupka przełożyłem długi, mocny pas, który zamocowałem do belki pod sufitem, następnie odkręciłem śrubę główna amora(trzeba zdjąć bak, jest wtedy wygodniej, ale ja nie zdjąłem :P ), ciężko to szło, lepiej mieć dobry klucz żeby jej nie uszkodzić. Nakrętka zdjęta a więc moto na pasie podnosimy(miałem taki napinacz do ściągania pasów) Tył podniosłem na tyle żeby mi gwint amortyzatora wyskoczył z ramy, teraz już pora na odkręcenie reszty podzespołów- tego już nie robiłem, ale z tym"trójkątem" nie powinno być większych problemów. Ważne jest zabezpieczenie moto żeby nie zrobić sobie i jemu krzywdy...
Jeśli pędzisz z prędkością 299 km/h, to co widzisz przed sobą jest już historią...

sew08
Posty: 73
Rejestracja: 17 maja 2010, o 19:54
Motocykl: Suzuki gsxr600 srad
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX-R 1000 K6

Re: Tylny amortyzator w SRAD

Nieprzeczytany post autor: sew08 » 30 paź 2010, o 00:11

dobry pomysł z tym pasem dzięki za pomoc

ODPOWIEDZ