750 L0, Problem, przerywa podczas jazdy 4K obrotów

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Lutututu
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2021, o 18:42
Motocykl: Gsxr
Wymarzony motocykl: Gsxr
Imię: Nicram
Skąd: Drenażówka-dolna

750 L0, Problem, przerywa podczas jazdy 4K obrotów

Nieprzeczytany post autor: Lutututu » 10 lip 2021, o 19:03

Cześć,

Mam problem z motocyklem, suzuki gsxr 750 L0. Mam go od nie dawna. Podczas jazdy przy około 4K obrotów odcina gaz, wskazówka obrotomierza leci na 0 po sekundzie wraca i wszystko wraca do normy.
Problem zaczął występować kiedy jadąc zapaliła mi się rezerwa, wtedy pierwszy raz zaczął przerywać. Dojechałem na stacje, zatankowałem i od tamtej pory problem występuje.
Czy to problem podobny jaki opisał „Cygi” , również w L0, przerywał mu przy 9-12 tys obrotów, wystarczy wlać płukankę do baku bo naleciało jakiegoś syfu?

crazydog
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 lip 2021, o 10:10
Motocykl: Suzuki
Wymarzony motocykl: Ducati xDiavel
Imię: Krzysztof
Skąd: Słupsk

Re: 750 L0, Problem, przerywa podczas jazdy 4K obrotów

Nieprzeczytany post autor: crazydog » 16 lip 2021, o 10:26

Siema.

Miałem podobny problem, ale przy ok. 12 tys. obrotów - przerywał, rozłączało zegary (po wcześniejszym ustawieniu mapy np. B, po przerywaniu wracało do punktu wyjścia), ale na to zwróciłem uwagę później. Wcześniej długo szukałem po forach, płukałem zbiornik paliwa, czyściłem filtr w baku, zmiana filtra powietrza, podmiana przekaźnika pompy, aż w końcu nawet nie wiem gdzie wyczytałem, że problemem może być zamontowany w salonie immobilizer (nie pamiętam nazwy, ale był wtedy montowany w salonach). Podobno w ścigaczach średnio się sprawdzał (może jakieś wibracje?). Odłączyłem go od gniazda i ..... do dziś śmiga aż miło. Później zdemontowałem tą instalację i jest wszystko jak trza.

Spróbuj może to będzie to.

Lutututu
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2021, o 18:42
Motocykl: Gsxr
Wymarzony motocykl: Gsxr
Imię: Nicram
Skąd: Drenażówka-dolna

Re: 750 L0, Problem, przerywa podczas jazdy 4K obrotów

Nieprzeczytany post autor: Lutututu » 17 lip 2021, o 15:25

Dziękuję, zacznę od tego.

ODPOWIEDZ