SPRZEGŁO W GSXR 750 SRAD 97R.???

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
monicb
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 2 lis 2010, o 18:50
Motocykl: gsxr 750 srad
Lokalizacja: Chorzów

SPRZEGŁO W GSXR 750 SRAD 97R.???

Nieprzeczytany post autor: monicb » 13 kwie 2011, o 19:20

Witam wszystkich serdecznie. Mam kilka pytań, a mianowicie to mój pierwszy motor po zakupie zawiozłem go do poleconego mechanika który wymienił: kompletny napęd, opony przód i tył, wszystkie filtry i oleje, płyn chłodniczy, wyregulował gażniki i założył nowy aku,zrobił lagi bo ciekły oraz wymienił klocki i tarcze przód bo latały na nitach.CZY JEST JESZCZE COŚ CO POWINNO SIĘ ZROBIĆ PO ZAKUPIE MOTORU?
Drugie moje pytanie dotyczy sprzęgła, strasznie ciężko chodzi mi klamka sprzęgła i daleko łapie sprzęgło dosłownie przy samym końcu, mechanik który robił mi te wszystkie powyższe wymiany stwierdził, że na lince sprzęgła już nic nie da się zrobić dodam tylko że sprzęgło się nie ślizga, a zaraz po odpaleniu jak moto jest jeszcze w miare zimny to łapie tak powiedzmy 20% bliżej niż jak jest zagrzany. Powiedzcie mi czy to raczej będzie kompletne sprzęgło do wymiany czy może coś innego. Pytam ponieważ jak zadzwoniłem do innego mechanika w zabrzu u którego czas oczekiwania na wstawienie motoru to miesiąc bo podobno jest taki dobry to on powiedział (oczywiście po opisaniu mu całej sytuacji ze sprzęgłem) że to prawdopodobnie nie jest sprzęgło tylko coś innego. Może ktoś z was miał ten sam problem?

matix101
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 9 lut 2011, o 18:56
Motocykl: GSX-R 750
Wymarzony motocykl: GSX-R 2007r.

Re: SPRZEGŁO W GSXR 750 SRAD 97R.???

Nieprzeczytany post autor: matix101 » 13 kwie 2011, o 22:54

Dołanczam się do pytania. Mam ten sam problem ze sprzęgłem początkowo myślałem że to wina starego oleju ale wczoraj wymieniłem na nowy a problem jest dalej. Jak by tarcze były już cienkie to by ślizgał. Regulowałem na wszystkie sposoby i nic. Zastanawiałem się czy to może być wina przekładek między sprzęgłem?? Jak ktoś miał podobny problem to się podzieli swoją wiedzą na ten temat.

ODPOWIEDZ