Problem przy odpalaniu zimnej K7

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Adrian09
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2011, o 11:40
Motocykl: gsx-r 750
Wymarzony motocykl: już go mam :)

Problem przy odpalaniu zimnej K7

Nieprzeczytany post autor: Adrian09 » 16 maja 2011, o 12:28

Witam.

Motocykl po nocnym staniu w garażu rano ma problem tj. odpali normalnie, ale pracuje bez ssania, więc musze trzymać manetkę tak żeby silnik nie zgasł, jak temperatura dojdzie do 35st. to już trzyma obroty,wiadomo jak już się zagrzał..
Wystarczy że trochę pojeżdżę,silnik będzie mial normalną temperaturę ok 90st., zgaszę go, a po kilku godzinach silnik ma temp. ok 22st. to odpali, pochodzi chwile na ssaniu (obroty ok +-2,5 tys. ) i po ok 6 sekundach silnik pracuje normalnie ..
Jakieś propozycje ?

Adrian09
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 16 maja 2011, o 11:40
Motocykl: gsx-r 750
Wymarzony motocykl: już go mam :)

Re: Problem przy odpalaniu zimnej K7

Nieprzeczytany post autor: Adrian09 » 24 maja 2011, o 22:00

nikt się z czymś takim nie spotkał ... ?

Bxx
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2010, o 09:23
Motocykl: GSX-R 750

Re: Problem przy odpalaniu zimnej K7

Nieprzeczytany post autor: Bxx » 9 cze 2011, o 08:30

Witam.
Co ci mogę poradzic to sprawdź sobie czujnik temperatury wody i kable do niego jak i silniczek krokowy sterujący pracą drugich przepustnic i jego okablowanie. A tak poza tym pasuje zmierzyc i obliczyc różnicę napięcia wyjściowego czujnika położenia przepustnic pracującego na wolnych obrotach a napięcie wyjściowe tego samego czujnika tylko że przy otwartych na maksa drugich przepustnicach. Wynik powinien oscylowac w granicach 0.025-0.035v jeżeli się nie mieści trzeba wyregulowac go śrubką szybkich obrotów aż się zmieści w tej wartości. Radził bym ci tą pracę zlecic wykwalifikowanemu mechanikowi. Ale to okablowanie możesz sobie sam sprawdzic jak najbardziej może tylko jakaś wtyczka nie łączy

ODPOWIEDZ