L0 przerywa obroty 9-12 tys rpm

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
cygi
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 13:50
Motocykl: Suzuki GSX-R 750 L0
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX-R 1000 L9
Imię: Maciej
Skąd: Chojnów

L0 przerywa obroty 9-12 tys rpm

Nieprzeczytany post autor: cygi » 14 maja 2019, o 11:59

Witam. Zanim zdecydowałem sie poprosic o pomoc, przeszukałem dział szukajac podobnych usterek i objawów ale jakos nic nie znalazłem. Mianowicie:

Moto czy zimne czy ciepłe pali bez problemu,
Na luzie kreci na maxa.
Kiedy zaczynam jazde od poczatkowych biegów jedzie ok ale kiedy juz troszke sie rozgrzeje zaczyna sie fisiowanie- moto kreci do ok 9 tys i nagle przydławienie kreci dalej i cisnie do oporu, zmiana biegu, krece znowu dochodzi do 10tys i przydławka.
Wczoraj wjezdzajac na 2 biegu na trase szybkiego ruchu sprawdziłem ze podczas przyspieszania potrafił kilka razy na kazdym biegu miec takie zadławienie. Pomyslalem ze zaczne od filtra paliwa. Zamowiłem oryginał, zmieniłem nic nie pomogło
zmieniłem swiece z DENSO IRIDIUM POWER IU27D na NGK CR9EIA-9 i znow bez zmian , sprawdziłem czujke stopki jest ok, naped zmieniany niedawno
spiałem kostke w poszukiwaniu błedów i tu tez nic. Pokazuje -C00.
Moto serwisowane regularnie wszystko na czas i zaczynam sie zastanawiac co jeszcze musze sprawdzic.. Pozostało cisnienie pompy, wtryski...
Macie jakies sugestie i spostrzezenia? Dodam ze motek fabrycznie niezmieniony wydech oryginał itp.
Dziekuje i bede wdzieczny za jakiekolwiek porady.

cygi
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2019, o 13:50
Motocykl: Suzuki GSX-R 750 L0
Wymarzony motocykl: Suzuki GSX-R 1000 L9
Imię: Maciej
Skąd: Chojnów

Re: L0 przerywa obroty 9-12 tys rpm

Nieprzeczytany post autor: cygi » 31 maja 2019, o 00:16

Wyglada na to ze znalazłem sprawce... Przestałem tankowac na jednej stacji u prywaciarza i zaczalem lac benzynke na innej. W miedzyczasie wlałem 2 razy srodek do przepłukiwania ukladu paliwowego i problem zniknał. Takze teraz smiga az miło.

ODPOWIEDZ