GSXR k7-wydech

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
ilqwoojek
Nowy
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 4 cze 2019, o 07:46
Motocykl: GSX-R 750 k7
Wymarzony motocykl: Ducati Monster
Imię: Łukasz
Skąd: Oświęcim

GSXR k7-wydech

Nieprzeczytany post autor: ilqwoojek » 4 cze 2019, o 08:16

Witam
Posiadam w/w motocykl poj 750, kupiłem go w sumie niedawno ale przymierzam się do zmiany wydechu bo na moje ucho seria jest za cicha.
Mam parę pytań do Was, kompletnie się nie znam na tym bo jestem zielony w tym temacie, ale czy jeśli wytnę katalizator i wstawię sam przelot bez wymiany końcówki to zmieni się chociaż trochę głośność wydechu? Nie zależy mi na strasznie głośny, ale żeby chociaż na drodze było mnie słychać ( nie chodzi o szpan, tylko bardziej o to, żeby samochody słyszały że jadę). Drugie pytanie jak wygląda sprawa po wycięciu katalizatora, czy nie będzie przepalać zaworów? Bo różnie opinie słyszałem od znajomych ale nikt z nich nie posiada Suzuki więc, opinia opinii nie równa i czy po wycięciu kata trzeba jechać na mapowanie silnika? I trzecie pytanie, jaki wydech polecacie, od razu mówię, że nie podobają mi się wystające tylko krótkie wydechy tak jak w serii, i czy jest sens wykładać 2/3 tyś na nowy wydech czy nie lepiej kupić jakąś używkę? Może ktoś z Was ma nawet na sprzedaż. Liczę, że jest w stanie ktoś konkretnie mi odpisać, z góry dzięki za pomoc ! :)
LWG