Żarówka H11 LED + postojowa - pomoc w wyborze

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
McMemorek
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 cze 2020, o 14:35
Motocykl: GSX-R750
Wymarzony motocykl: BMW S1000RR
Imię: Wojtek
Skąd: Leszno

Żarówka H11 LED + postojowa - pomoc w wyborze

Nieprzeczytany post autor: McMemorek » 15 cze 2020, o 14:45

Witam Panowie ! To mój pierwszy post na tym forum, więc chciałby się też przywitać :)

Mam na imię Wojtek, od 2 lat jeżdże motocyklami, moim pierwszym moto był Suzuki Bandit 600S z 2000r. Obecnie jego następcą jest GSX-R750 k9, kupiony z początkiem czerwca :) Przesiadka nie była trudna, choć smak za wygodą, jaką oferował bandi pozostał.. :)

Piszę ten post odnośnie wymiany żarówek światła mijania jak i postojowej w gixie. Doczytałem, że mijania ma oznaczenie H11 a postojówka W5W zgadza sie? Chciałbym kupić zarówki LED z białą barwą, ale za za miliony monet, tylko tak do 60 zł, że jak mi się spali to nie będzie mi się ręka trzęsła aby kupić kolejną :D

Co możecie mi polecić z allegro np ? Czy Trungsram będzie dobrym wyborem? Podeślijscie proszę, jaką zarówkę najlepiej kupić, aby gix zyskał na wyglądzie ( świecił białym, ledowym światłem :) ) Dzięki !

Awatar użytkownika
redips
Posty: 226
Rejestracja: 27 kwie 2017, o 13:31
Motocykl: GSXR 750 K7 Isle of Man
Wymarzony motocykl: Już mam :)
Imię: Kamil
Skąd: Gdańsk

Re: Żarówka H11 LED + postojowa - pomoc w wyborze

Nieprzeczytany post autor: redips » 23 cze 2020, o 13:14

Każdą która da powyżej 1200 lumenów. Inaczej będziesz miał biały kolor ale mniej światła niż w zwykłej halogenowej.
Romet Pony 50-M-3 ----> GSF 600n Bandit '97 ----> GSR 600 '06 ----> GSXR 750 IoM TT '07

ODPOWIEDZ