Klamka(klamki akcesoryjne) akcesoryjna krótka - zmiana problem

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
tredziu
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2022, o 16:48
Motocykl: Gsxr 750 k5
Wymarzony motocykl: gsxr 600 k8
Imię: Wiktor
Skąd: Gdańsk

Klamka(klamki akcesoryjne) akcesoryjna krótka - zmiana problem

Nieprzeczytany post autor: tredziu » 11 maja 2022, o 16:53

Witam. Czesc, jestem Wiktor. Zakupilem gsxr 750 2005, i chcialem zmienic klamki - z chyba „oryginalnych” na „akcesoryjne” - łamane, krótkie klamki. Problem polega w tym, ze po zdjeciu klamki „oryginalnej” - dlugiej, srebrnej i brzydkiej zauwazylem wystajacy „bolec” wcisniety w gume, ktora mozna wyjac - i ukazuje sie cos typu „kółko łozyskowe?”. Mozna to wyjac, i chyba wtedy bedzie klamka pasowac - ale pytanie polega w tym, czy mozna to wymontowac czy pelni to jakas wazna role? Bez wyjecia tego, akcesoryjna klamka nie wejdzie jak powinna - w ogole nie bedzie pasowac.. Nawet nie wiem czy pompa hamulcowa jest oryginalna czy zmieniona z innego motocykla
Dzieki i pozdrawiam :)

tredziu
Nowy
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 maja 2022, o 16:48
Motocykl: Gsxr 750 k5
Wymarzony motocykl: gsxr 600 k8
Imię: Wiktor
Skąd: Gdańsk

Re: Klamka(klamki akcesoryjne) akcesoryjna krótka - zmiana problem

Nieprzeczytany post autor: tredziu » 11 maja 2022, o 16:54

Taka sytuacja

Sebula
Posty: 213
Rejestracja: 26 cze 2019, o 23:11
Motocykl: ----
Imię: ---
Skąd: ---

Re: Klamka(klamki akcesoryjne) akcesoryjna krótka - zmiana problem

Nieprzeczytany post autor: Sebula » 11 maja 2022, o 22:32

ale jaka?
Tam jest taki bolec i czasem sie go albo wyjmuje z klamka albo przeklada. Tzn ja mam nowszy model.
Ale zazwyczaj nie ma problem. P.S. zdkecoa ppdrzic bp tem trzpien to pewnie wlasnie wywiera nacisk na tlcozek i nim sie hamuje.

Z doswiadczenie moge powiedziec ze Womotech sa spoko zas PUIG well maja regulowane trzepien xD i mozna niechcacy przeregulowac a potem stanie deba moto. Ale w puig niebieskie to jest suzuki kolor 1:1 a w Womotechu lepieje brac czarne xD.

ODPOWIEDZ