Problem z wyjeciem miski olejowej!!!GXR-R 750 k6

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
WacholR
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2011, o 10:43
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 100 K7
Lokalizacja: Płońsk

Problem z wyjeciem miski olejowej!!!GXR-R 750 k6

Nieprzeczytany post autor: WacholR » 27 lip 2011, o 12:46

Tak jak juz napisalem w temacie nie moge sobie poradzic z wyjeciem miski olejowej.odkrecilem juz wszystkie sruby i nic wyjalem kolektory wydechowe chlodnice.moto stoi gole i nie wesole a ja nad nim i nie wiem co jeszcze mnie blokuje...od strony ramy sa jeszcze 4 sruby ale one nie sa przykreone do miski tylko do ramy i zastanawia mnie to czy nie bede musial ich okrecic ale do tego tez trzeba okrecic caly silnik z ramy:/ moze juz ktos mial taki przypadek i inaczej mozna sobie z tym poradzic:P ... P.S a jeszcze co do tego to moze tez ktos wie z jaka sila sie dokreca sruby miski to bede juz wiedzial na przyszlosc jqak bede skladal :P

Piter
Posty: 108
Rejestracja: 16 lip 2010, o 15:52
Motocykl: K7 1000

Re: Problem z wyjeciem miski olejowej!!!GXR-R 750 k6

Nieprzeczytany post autor: Piter » 27 lip 2011, o 17:52

Odkręć wszystkie śruby od miski a potem gumowym młotkiem popukaj z każdej strony, musi puścić ;) W serwisówce znajdziesz z jakim momentem dokręcać śruby.

WacholR
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 30 cze 2011, o 10:43
Motocykl: GSX-R 750 K6
Wymarzony motocykl: GSX-R 100 K7
Lokalizacja: Płońsk

Re: Problem z wyjeciem miski olejowej!!!GXR-R 750 k6

Nieprzeczytany post autor: WacholR » 28 lip 2011, o 00:39

dzisiaj zamowilem uszczelke nowa i mam nadzieje ze jutro znajde chwile zeby zabrac sie za zdjecie jej do konca...tak juz sprawdzilem z jakim momentem sie dokreca te srubki tylko pozostalo ją najpierw zrobic...sprobuje tez mlotkiem w sumie bez mlota to nie robota:P

ODPOWIEDZ