Gixx kaput :(

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 27 gru 2010, o 12:33

ja bym jeszcze wymienił filtr paliwa bo może być tak że jest zasyfiony i raz puszcza paliwo a raz nie już raz spotkałem się z takim przypadkiem w cbr f4 brat powymieniał wszystko nawet pompę paliwa tak mu doradził pewien mechanik z Mikołowa a okazało się że filtr za parę złoty był zawalony

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 28 gru 2010, o 11:18

A gdzie Ty masz filtr paliwa w moto ? Bo jako osobna czesc to tego nigdzie nie ma z tego co wiem
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 28 gru 2010, o 17:14

Rudisz pisze:A gdzie Ty masz filtr paliwa w moto ? Bo jako osobna czesc to tego nigdzie nie ma z tego co wiem
Seryjnie nie ma, ale niektórzy zakładają jako dodatkowe oczyszczenie paliwa zanim trafi do gaźników/wtrysku. Co ciekawe w Burgmanie 125 montowany jest seryjnie.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

Awatar użytkownika
tasiek
Posty: 385
Rejestracja: 20 kwie 2010, o 15:49
Motocykl: kawa 636
Imię: Bartek
Skąd: Czerwionka
Lokalizacja: SRB Czerwionka

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: tasiek » 28 gru 2010, o 20:17

nie wiem mechanik ze mnie to nie jest może nie ma filtra pisze tylko z czym się z potkałem kumpel też miał gixa 750 z 98r. i miał zamontowany filtr paliwa i tu nie chodzi o krytykowanie czyiś postów tylko o pomoc kumplowi a każda informacja się przyda

Awatar użytkownika
Rudisz
Posty: 649
Rejestracja: 21 kwie 2010, o 12:42
Motocykl: 1000 K6
Wymarzony motocykl: K6 1000
Lokalizacja: Brzozów / Rzeszów

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: Rudisz » 29 gru 2010, o 08:29

Kazda jak kazda, jesli sie czegos nie jest pewnym to czasem lepiej nie pisac bo chlopak zacznie szukac wymieniac jezdzic po serwisach a wiekszosc moto seryjnie nie jest wyposazanych w filtr paliwa i z reguly go nie potrzebuja. Nie liczac sporadycznych przypadkow o jakim pisal Patryk. Sam kiedys nie znajac czegos spotkalem sie wlasnie z opiniami ludzi ktorzy pisali co gdzies kiedys slyszeli i wiecej sie olatalem opytalem i glupka z siebie robilem niz jakbym tego nie przeczytal. Dlatego starajcie sie pisac w przypadku porad wtedy gdy jestescie czegos pewni przynajmniej.
http://www.bikepics.com/members/rudisz/

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi.... naprawde .... aż cięzko czasami ich wyprzedzić ....

Awatar użytkownika
zzzubek
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2010, o 21:04
Motocykl: GSX-R 750
Wymarzony motocykl: 916
Lokalizacja: tsk

Re: Gixx kaput :(

Nieprzeczytany post autor: zzzubek » 10 lut 2011, o 22:15

patrykt7 pisze:
Rudisz pisze:A gdzie Ty masz filtr paliwa w moto ? Bo jako osobna czesc to tego nigdzie nie ma z tego co wiem
Seryjnie nie ma, ale niektórzy zakładają jako dodatkowe oczyszczenie paliwa zanim trafi do gaźników/wtrysku. Co ciekawe w Burgmanie 125 montowany jest seryjnie.

Patryk T.
filtr paliwa znajduje sie w pompie paliwa, ktora musisz wykrecic co wiaze sie z jakrze wielka czynnascia zdjecia zbiornika paliwa i wykreceniu 6 czy 8 srubek bo juz nie pamietam. Tylko po wkreceniu pompy spowrotem nie radze stosowac sylikonu bo i takie rzeczy widzialem :shock: no i klucz dynamometryczyny wskazany :twisted:
w niczym kobieta nie wygląda tak dobrze, jak w niczym! :twisted:
C Z E S C I - GSX-R SRAD 6oo 75O «««

ODPOWIEDZ