WITAM MAM PROBLEMY Z SRADEM Z 96r

Wszystko na temat GSX-R 750.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
lis
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2011, o 21:20
Motocykl: gsxr-750-srad
Wymarzony motocykl: gsxr-1000r

WITAM MAM PROBLEMY Z SRADEM Z 96r

Nieprzeczytany post autor: lis » 25 sty 2011, o 20:11

Witam latam na gsxr-96r mam na imię Przemek lub lis jak komu wygodniej jestem z Kwidzyna w pomorski koledzy mam poważne problemy z mocą natomiast gdy go kupowałem obłęd przyśpieszał jak marzenie a gdy przywiozłem go do domu zaczął figlować przyśpiesza jak by miał 28km a nie 128km jak go odpalam nawet jak się rozgrzeję to chodzi jak traktor jak ruszam szarpie gaśnie i tp a jak już ruszę to 1 do 3 nieraz do odcięcia pójdzie a nieraz już na 1 biegu przy 8 9tyś łapie muła i po chwili odmula na 2 i 3 też tak bywa. Raz udało mi się go rozpędzić do 200km\h NA 3 BIEGU a gdy popuściłem gaz bo droga mi się kończyła to on mi zgasł tragedia a na 4 i 5 biegu to 6 7 tyś obr i dalej nie idzie wskażnik od obrotów .A na gumę nawet niema szans nawet ze sprzęgła nie pójdzie . wymieniłem świece zrobiłem czyszczonko układu paliwowego synchronizację i nic to nie dało mimo to wielbię ten motorek koledzy co dalej robić uszanowanko lis :oops: :oops: :oops:

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: WITAM MAM PROBLEMY Z SRADEM Z 96r

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 1 lut 2011, o 10:16

Sprawdź czy nie zapchał się filterek pompy paliwa, aby to sprawdzić musisz ją wyjąć. Zobacz też czy pompa nie ma przerw w podawaniu paliwa. Kolejna sprawa, to stan gaźników. Czy zostały one wyczyszczone specjalnym środkiem oraz wyregulowane i zsynchronizowane? Dalej musisz sprawdzić luzy zaworowe bo gdy są podparte to moto potrafi płatać różne figle. Filtr powietrza musi być czysty, jeśli jest papierowy i strasznie zasyfiony-wymień. Daj znać co z tego wyszło.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

Awatar użytkownika
przemoRG
Nowy
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 29 lip 2010, o 15:30
Motocykl: Gsxr 750 Srad
Lokalizacja: Pleszew

Re: WITAM MAM PROBLEMY Z SRADEM Z 96r

Nieprzeczytany post autor: przemoRG » 12 lut 2011, o 18:10

Bez Paniki ;)
Sprawdź sobie moj temat:
http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=41&t=455&p=2394#p2394

Moze popatrz u siebie czy masz podłączone 3 węże do obudowy filtra powietrza. Ja tez mialem kiedys labe jak czyscilem moto, złożyłem, startuje, a tu strasznie slabo przyspiesza. Podniosłem bak, podłączyłem i ogien, pozdrawiam ;) .
Po tych wszystkich poświęceniach, porannych posiłkach, stoi przede mną człowiek,
który chce czegoś więcej. Poza strachem i wątpliwościami, płonie wściekle ogień determinacji.
Widzę człowieka niepewnego co go spotka. Ale nie zawrócę...

ODPOWIEDZ