Gixer 1000 K1 K2 kilka pytań

Wszystko na temat GSX-R 1000.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
dolek
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 00:01
Motocykl: jeszcze nie posiadam

Gixer 1000 K1 K2 kilka pytań

Nieprzeczytany post autor: dolek » 17 wrz 2010, o 00:31

Witam.
Zastanawiam sie nad kupnem Gixera 1000 K1 lub K2, mam takie pytanie czy w występują jakieś typowe usterki np:
- pękające ramy
- fabryczne usterki silnika np: panewki itp
- problemy z elektryką
- problemy z wtryskiem paliwa, exupem itp
- problemy ze skrzynią biegów


Czy jakieś inne usterki których nie wymieniłem

Czy to normalne że jak silnik pracuje na biegu jałowym to tak jakby coś tłukło się w rozrządzie?

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Gixer 1000 K1 K2 kilka pytań

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 17 wrz 2010, o 11:19

W motocyklach suzuki silnik wyjeżdżający z fabryki wydaje dla przeciętnego człowieka dziwne dźwięki. Lecz przy kupnie motocykla używanego, trzeba umieć rozróżnić prawidłowo pracującą głowicę, a głowicę w stanie uszkodzenia, że tak powiem.
Generalnie modele k1 i k2 nie były wadliwe i żadnych typowych usterek w nich nie ma. Przy zakupie musisz koniecznie dowiedzieć się, kiedy wymieniany był rozrząd, bo jest to naprawdę ważna sprawa. Jedyna sprawa, która dręczy posiadaczy takich moto to problemy z systemem exup, ale to na własne życzenie. A tak poza tym, to pisałem gdzieś tu na forum post-poradnik odnośnie kupna moto. Koniecznie poczytaj.
http://gixxer.pl/viewtopic.php?f=12&t=284

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

dolek
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 17 wrz 2010, o 00:01
Motocykl: jeszcze nie posiadam

Re: Gixer 1000 K1 K2 kilka pytań

Nieprzeczytany post autor: dolek » 17 wrz 2010, o 21:12

Co miałes na myśli że Exup psuje się na własne życzenie tzn???
Jeśli chodzi o kupno to na pewno nie szukam okazji i mega okazji po np 9000 zł
Co powiecie o tym Gixerze 1000, może ktoś go oglądał
http://moto.allegro.pl/jak-nowe-suzuki- ... 99639.html

Awatar użytkownika
patrykt7
Posty: 231
Rejestracja: 6 wrz 2010, o 21:59
Motocykl: GSX-R 1000 K4

Re: Gixer 1000 K1 K2 kilka pytań

Nieprzeczytany post autor: patrykt7 » 17 wrz 2010, o 23:40

Na własne życzenie tzn, że każdy zaniedbuje regulację tegoż systemu jak i konserwację. Lub odcinają kabel od komputera aby nie wyświetlał się błąd systepu exup i dziwią się, że moto nie ma dołu góry czy jeszcze innej bajki, zależy w jakim położeniu się zatrzyma. Jeśli chodzi o motocykl z linka, to na pewno warto go obejrzeć. A jeśli jest w takim stanie, jak sprzedający opisuje to warto kupić. Z tym, że ten przebieg to może być nie do końca prawdziwy. Moto przy takim przebiegu powinno mieć oryginalny łańcuch, oryginalne tarcze, filtr powietrza, klocki(choć zależy jak kto jeździ) a nawet oponę z przodu, a jest wymieniona, mam nadzieję, że nie ze względu zużycia lecz wieku.

Patryk T.
1. Jeśli moja odpowiedź Ci pomogła kliknij 'Podziękuj'.
2. Na bieżąco pisz o postępach przy naprawie usterki bo inaczej nie ma sensu nasze pisanie i pomoc.

ODPOWIEDZ