gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
bar358
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 15 sty 2013, o 20:28
Wymarzony motocykl: gsxr 600 srad
Lokalizacja: gdańsk

gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Nieprzeczytany post autor: bar358 » 2 lut 2013, o 14:23

Witam
Proszę o opinie na temat tego gixxera http://tablica.pl/oferta/suzki-gsx-r-60 ... 3f02;r:5;s:
Dzwoniłem do gościa i z rozmowy wynikło że rama tego moto jest polerowana na spawach. Twierdzi że kupił już taki, i nie ukrywa że miał jakąś przygodę poprzedni właściciel.
Jeżdzi nim od trzech lat i niby jest wszystko ok.
Moje pytanie to czy warto jechać go obejrzeć i rozpatrzyć zakup czy odpuścić temat??

bar358
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 15 sty 2013, o 20:28
Wymarzony motocykl: gsxr 600 srad
Lokalizacja: gdańsk

Re: gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Nieprzeczytany post autor: bar358 » 2 lut 2013, o 14:30

Aha jeszcze niedawno zmienił kierownicę na większą żeby moto był wygodniejszy(na zdjęciach kierownica jeszcze jest stara, standardowa).

Awatar użytkownika
satanic
Posty: 1661
Rejestracja: 30 kwie 2010, o 22:29
Motocykl: gumator 750
Lokalizacja: Poznań - Kołobrzeg

Re: gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Nieprzeczytany post autor: satanic » 2 lut 2013, o 14:31

jak masz blisko, to mozesz obadać, ale wiadomo przy polerce latwiej jest ukryć wszelkie naprawy, musialbyś podnieśc bak i zobaczyc ramę od srodka, tylko licz sie potem z tym ze takie moto trudniej sprzedac niz takie w orginale

bar358
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 15 sty 2013, o 20:28
Wymarzony motocykl: gsxr 600 srad
Lokalizacja: gdańsk

Re: gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Nieprzeczytany post autor: bar358 » 2 lut 2013, o 14:42

to ma być mój pierwszy moto, mam obawy co do wypadkowych. Można zweryfikować po oględzinach i próbnej jeździe czy on jest 100% dobrze naprawiony i bezpieczny?? Na co mam jeszcze zwrócić uwagę?

Awatar użytkownika
Mody
Posty: 447
Rejestracja: 10 lut 2012, o 13:42
Motocykl: GSX-R 1000 K5
Wymarzony motocykl: Już jest
Imię: Mateusz
Skąd: Tarnowskie Góry
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Re: gsxr 600 czy jest sobie zawracac nim glowe

Nieprzeczytany post autor: Mody » 2 lut 2013, o 15:04

Za ten hajs powinieneś wyrwać coś w oryginalnym malowaniu, nie bój się nie pierwszy i ostatni moto blisko twojego domu. Ja mojej 600 szukałem chyba ze 2 miesiące jak nie więcej i znalazłem piękny egzemplarz - możesz sobie poszukać mojego wątku z gixem (co prawda coś musiałem wymienić ale takie wymiany można rozciągnąć w czasie nie nadwyrężając kieszeni) :) No a teraz znowu czekam i szukam kolejnego moto od stycznia, musisz uzbroić się w cierpliwość. Co do polerowanej ramy to ja bym nigdy nie kupił sprzętu ze spolerowaną ramą ale to już kwestia gustu i przekonań. Nigdy nie zaszkodzi się przejechać i zobaczyć bo wtedy masz większe pojęcie co gdzie i jak powinno być i chodzić.
Z mojego doświadczenia to słuchaj czy nic nie rzęzi w silniku jak schodzi z obrotów bo może to być napinacz rozrządu (na 3 srady mi znajome wszystkie 3 miały z tym problem) a koszt naprawy to chyba 300zł za nowy napinacz i koło 150zł za używkę.
Romet ogar 205 >> Enduro 50 >> Romet Z125 >> GSX-R 600 SRAD >> GSX-R 1000 K1 >> GSX-R 1000 K5
Kanał YouTube: https://www.youtube.com/user/VantagePL

ODPOWIEDZ