Szukam GSXR 600 k5 Potrzebuje porady!

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Gixer84
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 5 lip 2010, o 14:40
Motocykl: szukam GSXR 600 K5
Wymarzony motocykl: GSX600 K7
Lokalizacja: Poznań - okolice

Szukam GSXR 600 k5 Potrzebuje porady!

Nieprzeczytany post autor: Gixer84 » 29 wrz 2010, o 15:16

Witam,
Jestem z okolic Poznania, szukam Suzuki GSXR 600 K4-K5 tak do 14tys.PLN. Oto link do ogłoszenia z motocyklem, którym jestem zainteresowany. http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-r-gsx ... 24651.html
Przeraża mnie tylko jego naprawdę duży przebieg. Sprzedawca twierdzi, że 43tys. na Suzę to nie jest dużo. Co wy o tym sądzicie.
Czekam na odpowiedzi.
Pozdro Gixer84

Awatar użytkownika
asphaltsurfer
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 13:39
Motocykl: K6 1000 red + FZR 1000
Lokalizacja: Kraków

Re: Szukam GSXR 600 k5 Potrzebuje porady!

Nieprzeczytany post autor: asphaltsurfer » 29 paź 2010, o 22:03

Joł,
Całkiem ładna maszyna, niemniej jednak na zdjęciach może wyglądać zajebiście a na miejscu okazuje się że tu rysa tam rysa tu pęknięcie i nagle odkrywamy przeszłość motocykla. Obejrzyj ją dobrze jeśli chcesz kupić, na zdjęciach nie widać żeby miała kontakt z glebą.

Taki przebieg to pikuś na te maszyny. Więc tym się raczej nie przejmuj, osobiście mam ten model a na nim 30tys a ile przekręcone - niewiadomo :D To jedne z najbardziej udanych modeli, a wyciągam wnioski nie tylko ze swoich doświadczeń ale i z innych. Na zakończeniu sezonu rozmawiałem z pewnym gościem (nie wiem, może to nawet forumowy kolega?) który posiadał kiedyś K5 750 do jeżdżenia na gumie i oświadczył mi to wprost - silnik jest nie do zajebania. Dodatkowo - przewijam się na forach tu i tam i zupełnie nie widzę postów aby ludzie zgłaszali jakieś problemy z K4/5. Nie dość że robi robotę zajebiście wyglądem to i na szosie - moja poszła 288km/h co na 600 jest wyjebistym wynikiem. Patrząc na design nowych maszyn - tą jeśli sprzedam to tylko po to aby wymienić na identyczną ale 750.

Tyle ode mnie.
Powodzenia w zakupach.

fubu
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 14 lip 2010, o 18:16
Motocykl: gsxr k4 750
Wymarzony motocykl: k5 1000

Re: Szukam GSXR 600 k5 Potrzebuje porady!

Nieprzeczytany post autor: fubu » 4 lis 2010, o 21:50

ładny egzemplarz. zwróć uwagę na naklejki (czy 600 na zadupku jest w takim samym odcieniu czerwieni jak R na bocznej owiewce) do tego możesz zobaczyć kolor (odcień przedniego i tylnego stelaża czy są takie same).
Powodzenia!

ODPOWIEDZ