gixer 600 k6 / warto ?

Zamierzasz kupić motocykl, ale nie wiesz czy warto? Pokaż ofertę forumowiczom!
Regulamin forum
Motocykle do działu Ocena dodajemy według takiego schematu :
Model , Pojemność , Rocznik , Miejscowość Ogłoszenia / województwo
Przykład :
Gsxr 750 2005 Osowa / świętokrzyskie
Jest to podyktowane prostotą w późniejszym odszukaniu Interesującego Nas motocykla.
Awatar użytkownika
MarekGSXR600
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2010, o 11:12
Motocykl: aprilia rs125
Wymarzony motocykl: suzi gixer 600 k6/k8
Lokalizacja: Manchester

gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: MarekGSXR600 » 10 lis 2010, o 19:17

Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum i sorry jezeli post jest nie typowy. mam pytanie odnosnie gsxr 600 k6 czy ktos moze mi cos powiedziec interesujacego na temat tego motoru czy warto czy moze cos innego poszukac, jakies pozytywne i negatywne strony tej maszyny. nie wspomnialem ze to bedzi moja pierwsza maszyna o pojemnosci 600, aktualnie jezdze na 125'tce i przymezam sie na przyszly sezon do gixera ale nie wiem ktor k6, k7 czy moze k8 i tak samo do pojemnosci 600 czy 750. podam pare linkow a kos z was niech wytypuje co jest interesujace waszym zdaniem. pozdrawiam

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p

http://www.autotrader.co.uk/classified/ ... ?logcode=p

to na tyle co udalo mi sie wyszukac takiego w miare atrakcyjnego
"Predkosc jeszcze nigdy nikogo nie zabila. Nagle zatrzymanie to jest to, co cie pozbawi zycia" - Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
GrzegorzR
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2010, o 19:14
Motocykl: Suzuki GSXR K7 600
Wymarzony motocykl: aktualny
Lokalizacja: Warszawa

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: GrzegorzR » 13 lis 2010, o 06:48

ja pod koniec sezonu kupiłem sobie gsxr k7 600, doświadczeń dużych z nim nie mam ale pozytywnie byłem zaskoczony jego hamulcami, lekkością prowadzenia i niesamowicie szybką reakcją na gaz w każdych warunkach. Jeżeli masz 2m wzrostu to ciężko Ci będzie poskładać się za owiewką :)

Awatar użytkownika
MarekGSXR600
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2010, o 11:12
Motocykl: aprilia rs125
Wymarzony motocykl: suzi gixer 600 k6/k8
Lokalizacja: Manchester

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: MarekGSXR600 » 14 lis 2010, o 23:39

ja ogolnie sie obawiam czy przypadkiem sie nie spiesze z przejsciem na 6'setke, jezdze zaledwie 3 miesiace na 125 teraz zima nadciaga tak wiec przerwa w jezdzie, i na nowy sezon mialem w planach przejsc na gixxerka, pytam doswiatczonych ludzi bo wiem ze wiedza wiecej niz ja i czesc z nich odradza, a czesc nie widzi w tym zadnego problemu ja golnie sie zauroczylem w tej maszynie k6 - k8 a co wy na ten temat myslicie ? koleka GrzegorzR juz mi powiedzia ze nie powinienem byl byc rozczarowany z maszyny
"Predkosc jeszcze nigdy nikogo nie zabila. Nagle zatrzymanie to jest to, co cie pozbawi zycia" - Jeremy Clarkson

Marcel
Posty: 308
Rejestracja: 31 lip 2010, o 00:06
Motocykl: S1000RR
Wymarzony motocykl: ---
Lokalizacja: OGL

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: Marcel » 15 lis 2010, o 09:00

bier litra szjseta nie jedzie z dołu, a co trza sie biegami namachac,porazka.

Awatar użytkownika
GrzegorzR
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2010, o 19:14
Motocykl: Suzuki GSXR K7 600
Wymarzony motocykl: aktualny
Lokalizacja: Warszawa

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: GrzegorzR » 15 lis 2010, o 09:01

motocykl bardzo szybko zweryfikuje Twoje umiejętności co zresztą sam poczujesz, ja zacząłem jezydę od motocykli 600 i nie uważam żeby to było złe. Kumpel w pracy nie podzielał mojego zdania i kupił na 1 poważne moto 500, w połowie sezonu sprzedawał 500 żeby się przesiąść na 600. Musisz być pokorny wobec sprzęta, mieć olej w głowie,myśleć racjonalnie i nie dać się podpuszczać, a będziesz się cieszył każdą chwilą spędzoną na motocyklu ;)

Awatar użytkownika
MarekGSXR600
Nowy
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2010, o 11:12
Motocykl: aprilia rs125
Wymarzony motocykl: suzi gixer 600 k6/k8
Lokalizacja: Manchester

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: MarekGSXR600 » 16 lis 2010, o 18:50

ok chlopaki dzieki za pomoc oby teraz wszystko sie udalo i na przyszly sezon gixerek wpadnie w moje rece, mam zamiar kupic maj-czerwiec a w lipcu na urlop do polski nim przyjechac. 1700 kilometrow powinno powiedziec mi wystarczajaco wiele o motocyklu ;)
"Predkosc jeszcze nigdy nikogo nie zabila. Nagle zatrzymanie to jest to, co cie pozbawi zycia" - Jeremy Clarkson

Awatar użytkownika
GrzegorzR
Nowy
Nowy
Posty: 15
Rejestracja: 17 paź 2010, o 19:14
Motocykl: Suzuki GSXR K7 600
Wymarzony motocykl: aktualny
Lokalizacja: Warszawa

Re: gixer 600 k6 / warto ?

Nieprzeczytany post autor: GrzegorzR » 18 lis 2010, o 17:37

dopiero w naszym pięknym kraju nauczysz się walczyć z koleinami i omijać dziury wielkości lejów po bombach

ODPOWIEDZ