Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
mikesh
Posty: 236
Rejestracja: 30 wrz 2010, o 21:40
Motocykl: R1 RNO4 :)
Wymarzony motocykl: R1 RNO4 :)
Lokalizacja: SCi ;]

Re: Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Nieprzeczytany post autor: mikesh » 24 kwie 2012, o 22:34

a widzicie w tym temacie żeby przez ten okres rozwinęła się jakaś współpraca ? ;] na samym początku były rabaty, ale to zeszły rok był, początek, dlatego tez od tamtego czasu nie ma rabatów ani konkretów ze strony forum, to tym bardziej dlaczego miałyby być jakieś oferty ze strony sklepu ? zastanówcie się przez chwilę ;]
Makaron wciąga nosem japonie :D RSV RLZ ;]

Awatar użytkownika
relakzstyle
Posty: 510
Rejestracja: 23 sty 2012, o 00:04
Motocykl: GSXR 1000
Wymarzony motocykl: NOWY
Lokalizacja: Puck

Re: Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Nieprzeczytany post autor: relakzstyle » 25 kwie 2012, o 17:40

bylem jakos na poczatku roku w moto-akcesoria i jak wspomnialem orabatach to pan sprzedawca nic nie wiedzial. Ceny maja bardzo wygorowane. Ja tam raczej pojde tylko poprzymierzac PS macias co kupiles za kask ? z tego co pamietam miales xr1000 ? lub 1100 ?
Ustępuj pierwszeństwa tym, którzy je mają oraz tym, którym za chwile przyjdzie do głowy je wymusić.

Awatar użytkownika
DeElcano
Posty: 135
Rejestracja: 26 maja 2010, o 10:28
Motocykl: K1
Imię: Robert
Skąd: Halinów

Re: Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Nieprzeczytany post autor: DeElcano » 25 kwie 2012, o 19:02

to prawda że ceny mają wygórowane a i sam asortyment nie za ciekawy. Dainesa czy Berika tam nie zobaczy, Arai-a też niet, przynajmniej w W-wie. Shoei tylko podstawowy i wszystko czarne lub białe, całe półki jednego modelu. Wpadam do nich czasami na przegląd i to wszystko. Zdecydowanie wolę ubranka w Moto Stylu na targowej, lepszy wybór towaru a sklep połowę mniejszy.

mateuszkeler
Nowy
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 10 wrz 2013, o 16:51
Motocykl: gsxr 600
Wymarzony motocykl: dukatti diavel

Re: Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Nieprzeczytany post autor: mateuszkeler » 11 wrz 2013, o 19:21

Ja wam szczeze powiem swoj motor robie w moto-akces.pl sami z reszta zobaczcie sklep naprawde dobry + maja warsztat tylko ze niemaja jeszcze duzo pkt w polsce bo jak sie niemyle to 2 ale dla pomorzan z trojmiasta jak narazie moge polecic wiem ze wlasciciel jezdzi po torach wyscigowych i jest dobrym mechanikiem

Awatar użytkownika
iray
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2013, o 01:46
Motocykl: GSX-R 750 K8
Wymarzony motocykl: jw
Lokalizacja: KR/SH

Re: Współpraca ze sklepem moto-akcesoria.pl

Nieprzeczytany post autor: iray » 24 paź 2013, o 22:04

Szkoda, że admin nie dograł tematu i dwóch kolegów odbiło się od lady hmmmm.
Moto akcesoria ma 13 punktów w Polsce. Sam korzystam z dwóch - Katowickiego (pozdrawiam kierowniczkę Basię) i Krakowskiego (fajna młoda ekipa). Rabaty można u nich dostawać jak Cię zarejestrują.
Niemniej moi drodzy nie ma uniwersalnej sieci gdzie znajdziecie wszystkie upodobania, dlatego... bieganie po różnych sieciówkach i małych sklepach jest po prostu normalne. Buty kupiłem w MOTORISMO, kufry w DEFENDER-ze, pas dla plecaczka w LEGATO, rękawiczki w RAIDER-ze, siatki w OLEK-MOTOCYKLE.. itd. Dlaczego? .. bo każdy z nich ma inne źródło dostaw i inne kontrakty z markami. Jak coś chcę to szukam tego co lubię. Nie kieruję się sentymentem do sklepu, bo tak naprawdę sieciówki motocyklowe nie potrafią nas przywiązać do siebie dając bardzo dobry rabat na to co właśnie TERAZ potrzebujemy.
Obrazek "Gdziekolwiek mnie rzucisz, będę stał!"

ODPOWIEDZ