Propozycje odnosnie forum

Tematy dotyczące forum.
Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 13 lis 2016, o 19:55

Z kim chcę mieć kontakt, to mam. Było tu fajnie do pewnego momentu. Wielu z Was znam osobiście i na takiej znajomości mi zależy, nie na użeraniu się z dziećmi neostrady i psychicznymi zjebami. Tyle odemnie.

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 13 lis 2016, o 20:50

Panowie przestancie sie klocic w tym watku. Jest od tego temat wkur....

Ja chcialem byc modem ale moze i nie bede :D

qubis

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: qubis » 13 lis 2016, o 21:25

pablogixx pisze:Panowie przestancie sie klocic w tym watku. Jest od tego temat wkur....

Ja chcialem byc modem ale moze i nie bede :D
Ty juz byles i cie to przerosło wiec siedz cicho

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 13 lis 2016, o 21:37

qubis pisze:
pablogixx pisze:Panowie przestancie sie klocic w tym watku. Jest od tego temat wkur....

Ja chcialem byc modem ale moze i nie bede :D
Ty juz byles i cie to przerosło wiec siedz cicho
Nie badz smieszny i dobrze wiesz jak bylo.
Kazdy z Was ma male kohones i bal sie wprowadzenia zmian. Kazdy pomysl negowaliscie takze i Ty wiec zastanow sie co piszesz.

Kazdy z Was byl przyzwyczajony do samowolki i dobrze o tym wiesz. Jesli twierdzisz ze bylo inaczej nie mamy absolutnie o czym rozmawiac.

Miedzy innymi z tych powodow zrezygnawal Macias z Bycia admien bo nie da sie wprowadzic dobrych i mniej dobrych zmian.

Sam admin BET ma wyjebane na forum gdyz przeroslo go juz to. Sam jak palec chce to prowadzic nie ufajac nikomu ( maciasowi ). Nie dac prawdziwych praw admina adminowi to smiech i porazka.

Bet daj sobie pomoc bo forum nie padnie,bedzie dalej istniec ale Ty go sam nie pociagniesz !

Cala reszta pseudo modow nadanych po znajomosci...
Jedynymi ktorzy aktywni sa to akum i tomson.
Juz dawno mowilem zebybl wyjebac reszte nie aktywnych po znajomosci nadanych modow a Bet ma wyjebane.

Dlatego kochany andrzejku odeszlem. Wkurwia Mnie takie podejscie... albo dzialamy na forum albo mamy wyjebane i dalej sie klocimy
POKAZUJAC NOWYM UZYTKOWNIKOM JAKI TO POZIOM TU PANUJE I SAMOWOLKA

qubis

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: qubis » 13 lis 2016, o 21:54

To dla czego Maciej zrezygnował to jego sprawa. Znam ja dobrze i to pewnie jak zaden za was. Tacy z was koledzy ale żaden go nie odwiedził.oprcz mnie w Gdyni. Co do beta i Macieja to tez znasz tylko połowy historii.
Moim zdaniem taki malolat jak ty nie moze prowadzić forum. Juz raz twoje dobre zmiany nie miały uznania to dla czego teraz myslisz ze to sie zmieni. Fakt nowy admin by sie przydał ale jedyna słysza osoba to Tomson a nie ty jak bym mial wybierać to juz wolabym kaczan poprzec niz Ciebie ;)
Samowolka byla i jest. Dla tego to foeum jeszcze istnieje bo jest luzno. A jak cos sie znini to rozpadnie sie to forum jak stare do czego mocno przyłożylem łapę :lol:

Awatar użytkownika
pablogixx
Posty: 1394
Rejestracja: 19 sie 2014, o 11:38
Motocykl: yamaha r6 rj09
Wymarzony motocykl: Suzuki gsxr 600/750 K6
Imię: Paweł
Skąd: TSZ
Lokalizacja: Połaniec / Kielce

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: pablogixx » 13 lis 2016, o 22:20

Nie mam zamiaru pisac do Ciebie kontr argumentow na moja racje badz nie ale widze ze co bym nie napisal jestes madrzejszy.

Byc moze kiedys zmienisz takie podejscie i sposob myslenia. Takze Panie Andrzeju prowadz to forum na wyzyny bo ja jako malolat chcialem byc jedynie modem co nie zrozumiales z ironicznej kandytatury ;)

Mniejsza o to. Znasz wiecej ludzi z forum ze swoich stron w tym tomsona wiec zastanow sie co piszesz :)
Tomson najlepsza propozycja ale przypominam Ci bo chyba zapomniales ze jest juz adminem na innym forum. Pracuje itd wiec kolejne forum moze byc Mega wyzwaniem i poswieceniem.

Kurna. Koncze ta rozmowe bo klotnia z Toba mogla by nie miec konca :D

qubis

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: qubis » 13 lis 2016, o 22:35

pablogixx pisze:Nie mam zamiaru pisac do Ciebie kontr argumentow na moja racje badz nie ale widze ze co bym nie napisal jestes madrzejszy.

Byc moze kiedys zmienisz takie podejscie i sposob myslenia. Takze Panie Andrzeju prowadz to forum na wyzyny bo ja jako malolat chcialem byc jedynie modem co nie zrozumiales z ironicznej kandytatury ;)

Mniejsza o to. Znasz wiecej ludzi z forum ze swoich stron w tym tomsona wiec zastanow sie co piszesz :)
Tomson najlepsza propozycja ale przypominam Ci bo chyba zapomniales ze jest juz adminem na innym forum. Pracuje itd wiec kolejne forum moze byc Mega wyzwaniem i poswieceniem.

Kurna. Koncze ta rozmowe bo klotnia z Toba mogla by nie miec konca :D

Haha bablo ty nie rozumiesz albo znowu czego nie doczytałes. Ani na moda sie nie nadajesz bo jak pamiętasz twoje pomysły nie spotkały sie z oklaskami i sam z tego powodu zrezygnowałem. A modow tu jest od groma. Za tomosoma moze sie nie wypowadaj bo chlop dorosły jest i ma swoje zdsnie pewnie:) bet jakby chciał to dal by ci uprawnienia a nie daje. Wiec nie becz jak dzeciak i nie tup nozkami ze chcesz być tu kimś. Miałeś szanse i nie wyszło. A jesli toson jest z moich stron to wróć do szkoly i popraw geografie albo sprwedz w atlasie :lol:
I fakt nie obraz sie ale jestem mądrzejszy :D

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 14 lis 2016, o 06:29

Dajcie se chłopy na Luz. Szkoda zdrowia.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
Ryniu
Posty: 445
Rejestracja: 8 lis 2015, o 15:53
Motocykl: GSX-R 1000 K8
Imię: Kamil
Skąd: Goleniów

Nieprzeczytany post autor: Ryniu » 14 lis 2016, o 08:18

Co to brak jazdy motocyklem robi z człowiekiem. Zaraz się pozabijaja.

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 14 lis 2016, o 08:36

kurde człowieka nie ma chwilę a tu takie akcję :P

Panowie i Panie :mrgreen: Szczerze to na chwilę obecną można powiedzieć że zostałem tutaj sam...
Teraz trochę poprosiłem Akuma aby w miarę możliwości wrócił i coś tutaj też podziałał a reszty po prostu nie ma i nie było od dobrych nie wiem nawet czy nie paru lat :lol: Nie chcę blokować i usuwać ale pomału zmuszacie mnie do tego bo to wszystko idzie w zła str więc prosze grzecznie dajcie na luz i nie obrażajcie się nawzajem :)
Pablo jeśli chodzi o bycie modem to obecnie bawię się tylko tutaj a praca w miarę taka że w wolnej chwili i tak siedzę na forum ;) więc tutaj spokojnie. Bycie adminem do niczego potrzebne mi nie jest ale fakt przydałoby się trochę więcej możliwości bo nawet czata uruchomić sam nie mogę czy też odzyskać dla kogoś hasła więc to jest trochę uciążliwe.


Forum jest fajne i sami wiecie że zawsze obstawiałem przy luźniejszym podejściu do tematu a nie czepianu się o byle pierdołę ;) więc nawet jak widzę jakąś niejasność czy babola to poprawię i nic nie mówię. Moim zdaniem rygor nie jest potrzebny no ale jeśli większość jest za tym żeby jebać, kasować, blokować itp itd to nie ma problemu mogę stać się tym złym :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 14 lis 2016, o 19:24

Ale zawsze niebieski kolor łagodzi obyczaje :lol: a niestety ostatnimi czasy jest go za mało na forum ;)
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

qubis

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lis 2016, o 19:53

A ja mysle ze jak nikt nie bedzie pier...ił smutów to bedzie spoko

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 14 lis 2016, o 19:59

I tu ci też przyznam racje ;)
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

qubis

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lis 2016, o 20:14

Pająkhc pisze:I tu ci też przyznam racje ;)
Czy to była podchwytliwa riposta? :lol:

Akum
Posty: 1228
Rejestracja: 24 wrz 2012, o 23:29
Motocykl: 1000 L1

Re: Propozycje odnosnie forum

Nieprzeczytany post autor: Akum » 14 lis 2016, o 23:01

Panie Panowie Dzieci Szanowne Grono. Takim oto wstępem chciałbym powiedziec ze prosiłem juz o to żebyście sobie cisnęli ba prywatach czy w odpowiednim dziale. Dajcie sobie luzu bo o ile starzy użytkownicy rozumieją co po niektórych to niestety ktos nowy co przyjdzie pomyśli sobie ze samo chamstwo tu i klotnie bo ostatnio tylko o tym tutaj czytam klotnie klootnie wyzwiska i wszechobecny ból dupy. Chińskie ostrzeżenie, potem zacznę od jednodniowych banow a potem dłuższych. I nie obchodzi mnie to ze zaleje mnie fala hejtu - akurat to forum mnie do tego juz przyzwyczaili. Pozdrawiam i pamiętajcie ignorancja jest błogoslawienstwem

ODPOWIEDZ