Poszukuję serwisu kuj-pomorskie

Województwa: kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Pampalini
Posty: 52
Rejestracja: 20 sie 2014, o 16:53
Motocykl: GSX-600R K2
Imię: Patryk
Skąd: Włocławek

Poszukuję serwisu kuj-pomorskie

Nieprzeczytany post autor: Pampalini » 20 lut 2016, o 10:24

Witam,

Jako, że mam już nastukane 45k km w GSXR 600 K2 (kupiony 2 sezony temu - w tym 1 sezon prawnie nie jeżdżony) przydałoby się sprawdzić luzy na zaworach itd.

Nie wiem czy poprzedni właściciel to robił, czy nie szczerze mówiąc.

Jakieś serwisy w kuj-pomorskim godne polecenia? Najlepiej jak najbliżej Włocławka.

Pozdrawiam

Kamil85
Posty: 478
Rejestracja: 1 mar 2014, o 23:59
Motocykl: yamaha sport-turystyk ABS
Wymarzony motocykl: w planach na 2018 r
Imię: Kamil
Skąd: kuj-pom

Re: Poszukuję serwisu kuj-pomorskie

Nieprzeczytany post autor: Kamil85 » 22 lut 2016, o 18:49

Serwisy to masz w Toruniu aso suzuki wilmat i trochę lepszy serwis ale yamahy moto seven a robią wszystkie motocykle i ten drugi właśnie bym Ci polecił bo byłem tam kilka razy po klamoty i widziałem jak profesjonalnie podchodzą do sprawy. Inny polecenia to znam dalej w Olsztynie no ale masz za daleko...
Gość jeszcze robi w moich okolicach ale bliżej masz pewnie do Torunia.
Włocławek to tam przy tamie robią motocykle ale co do jakości usługi się nie wypowiem i raczej nikt tam nie daje swoich 2oo ...
Chcesz trochę taniej i też dobrze zrobione to zgłoś się do Akuma jest tu na forum.
Pozdrawiam
Nie dyskutuję z idiotami

Awatar użytkownika
DAVIDK7
Posty: 434
Rejestracja: 30 cze 2011, o 19:47
Motocykl: GSXRK7
Wymarzony motocykl: GSXRK7
Imię: David
Skąd: Toruń

Re: Poszukuję serwisu kuj-pomorskie

Nieprzeczytany post autor: DAVIDK7 » 22 lut 2016, o 22:43

wilmat niepolecam szkoda nerwów (na torunskim forum jest juz poruszony temat wilmatu gdzie jest długa lista narzekających - naprawde jest wiele innych lepszych serwisow), moto seven jest ok. a jak chcesz kogoś z Torunia to pytaj o zbyszka który pracowal za młodu w wilmacie a teraz sam naprawia motocykle w swoim warsztacie chłopak nazywa sie zbyszek kalinowski jeździł w superbikach w poznaniu. poczytaj o nim i sie umow ceny ma normalne jak w każdym warsztacie ale nie oszuka cie. takie opinie z torunia pozdro:)

ODPOWIEDZ