Bielsko Biała i bliższe okolice...

Województwa: śląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 2 kwie 2016, o 18:43

ja jutro po południu pewnie będę się kręcił w okolicach Wisły, Salmopolu itp.

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 2 kwie 2016, o 19:19

Sam będziesz smigal? Jest tam co z lepszym asfaltem? Bo w zeszłym roku było trochę dziur.
Na pain na gain.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 2 kwie 2016, o 20:24

Salmopol jest taki sobie, Kubalonka lepsza. Możliwe że będę z plecaczkiem latał więc dość wolno, jeszcze nie wiem.
Może pojadę z Bielska koło 2 na Salmopol. Potem Kubalonka, a dalej co tam jeszcze przyjdzie do głowy.

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 3 kwie 2016, o 18:22

tomoo pisze:Salmopol jest taki sobie, Kubalonka lepsza. Możliwe że będę z plecaczkiem latał więc dość wolno, jeszcze nie wiem.
Może pojadę z Bielska koło 2 na Salmopol. Potem Kubalonka, a dalej co tam jeszcze przyjdzie do głowy.
No Kubalonka była elegancka. Na Salmopolu trochę dziurawo, ale cośmy przylecieli to nasze;-). Kto wie może kiedy na czeskie winkielki uda się w wiekszej ekipie wyskoczyć. P.s. Koles który miał wypadek pod drodze koło Wisły jednak nie żyje. Honda CBR 600rr- 32 lata. Pozdro.
Na pain na gain.

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 3 kwie 2016, o 22:28

fideliox7 pisze:
tomoo pisze:Salmopol jest taki sobie, Kubalonka lepsza. Możliwe że będę z plecaczkiem latał więc dość wolno, jeszcze nie wiem.
Może pojadę z Bielska koło 2 na Salmopol. Potem Kubalonka, a dalej co tam jeszcze przyjdzie do głowy.
No Kubalonka była elegancka. Na Salmopolu trochę dziurawo, ale cośmy przylecieli to nasze;-). Kto wie może kiedy na czeskie winkielki uda się w wiekszej ekipie wyskoczyć. P.s. Koles który miał wypadek pod drodze koło Wisły jednak nie żyje. Honda CBR 600rr- 32 lata. Pozdro.
Przejeżdżałem dziś obok tego wypadku ,ten winkiel zaczyna być słynny powoli -każdego roku w tym miejscu są wypadki z udziałem motocyklisty niestety.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 3 kwie 2016, o 23:12

fideliox7 pisze:
tomoo pisze:Salmopol jest taki sobie, Kubalonka lepsza. Możliwe że będę z plecaczkiem latał więc dość wolno, jeszcze nie wiem.
Może pojadę z Bielska koło 2 na Salmopol. Potem Kubalonka, a dalej co tam jeszcze przyjdzie do głowy.
No Kubalonka była elegancka. Na Salmopolu trochę dziurawo, ale cośmy przylecieli to nasze;-). Kto wie może kiedy na czeskie winkielki uda się w wiekszej ekipie wyskoczyć. P.s. Koles który miał wypadek pod drodze koło Wisły jednak nie żyje. Honda CBR 600rr- 32 lata. Pozdro.
hehe, no fajnie było. W sumie pierwszy raz jeździłem z kimś z forum ;).
Widziałem zdjęcia z wypadku, szkoda chłopa :cry:

Awatar użytkownika
nico
Posty: 456
Rejestracja: 27 sty 2013, o 09:51
Motocykl: 1000 L0 25th anniversary
Wymarzony motocykl: w posiadaniu
Imię: Radek
Skąd: Mykanów/Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: nico » 4 kwie 2016, o 21:31

Pany to może i ja bym chętnie dołączył do Was w jakąś piękna niedziele słoneczna, poznam kolegów z forum i przy okazji polatał z Wami trochę po terenie :)
chiński skuter ---> aprilia rs 50 ---> gixx 600 k7 ---> gixx 600 k8 ---> gixx 1000 L0 25th anniversary

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 5 kwie 2016, o 19:59

nico pisze:Pany to może i ja bym chętnie dołączył do Was w jakąś piękna niedziele słoneczna, poznam kolegów z forum i przy okazji polatał z Wami trochę po terenie :)
Zapraszamy jakby co:-) Będę informował o wszelakich pomysłach na wypady w tym wątku. Wszyscy bez wyjątku i bez względu na umiejętności mile widziani. To ma być przyjemność:-) A zawsze można poznać fajnych ludzi, pogadac i zgadać się na jakiś dłuższy wypad. W tym roku musza iść słowackie Tatry, Pieniny i Bieszczady. Wypad planowany na dwa dni może w maju?. Zaliczyłem taki w zeszłym roku i wspomnienia mam przefajne. Taka eskapada na kilka moto z jednym noclegiem i wieczorna zabawa...coś pieknego. Jest kto chętny.? :D :D Ale jak kto ma inny pomysł to wrzucać do analizy! Pozdro.
Na pain na gain.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 5 kwie 2016, o 20:05

hehe, doczekałem się że w moich okolicach ludzie umawiają się na śmiganie, akurat wtedy jak motor sprzedaje :lol:

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 5 kwie 2016, o 20:09

To może jakaś zbiórka w tygodniu jeśli praca nie koliduje w BB lub innym mieście w knajpie pogadać i umówić się na dłuższą runde...!

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 5 kwie 2016, o 20:15

tomoo pisze:hehe, doczekałem się że w moich okolicach ludzie umawiają się na śmiganie, akurat wtedy jak motor sprzedaje :lol:
Tomek sprzedaż po sezonie....chyba że się rozmyslisz :D. Zorganizujemy coś fajnego. Zobaczysz coraz więcej ludzi się przekona. Jak czasem z kolegami smigam to widzę kupę pojedynczych motonitow i zastanawiam się jakby ich wszystkich pozbierać do kupy to latanie byłoby duzzzo przyjemniejsze. Poza tym fajnie się integrować. Z moich doświadczeń wiem że na moto jeżdżą w 99% fajni ludzie. Będzie gites...tak czuje.
Na pain na gain.

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 5 kwie 2016, o 20:21

tomekk7 pisze:To może jakaś zbiórka w tygodniu jeśli praca nie koliduje w BB lub innym mieście w knajpie pogadać i umówić się na dłuższą runde...!
Jestem za tyle że od jutra ma być gorsza pogoda. Można by się zgadać w piątek, w zależności od pogody. Może w jakimś punkcie bardziej na środku np. Wisła Ryneczek:-). Od czegoś trzeba zacząć!
Na pain na gain.

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 5 kwie 2016, o 20:31

więc Wisła rynek tam obok ławek,można tam parkować spokojnie(początek tego deptaka koło budek z pamiątkami) pytanie kto i czas akcji.

Awatar użytkownika
fideliox7
Nowy
Nowy
Posty: 37
Rejestracja: 20 mar 2016, o 13:49
Motocykl: gsxr1000 k8
Wymarzony motocykl: s1000rr
Imię: Jacek
Skąd: Rybnik

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: fideliox7 » 5 kwie 2016, o 20:59

Zmontujemy ekipę na gibko koło czwartku. Zobaczymy jak pogoda dopisze. W końcu na wyprawę życia się nie zgadujemy. Mam numer do Tomka (tomoo) Kogoś z moich kolegów może wytargam. Powolutku cos się urodzi:-)
Na pain na gain.

Awatar użytkownika
tomekk7
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2015, o 10:20
Motocykl: 1000 k7
Imię: tomek
Skąd: Tychy
Lokalizacja: śląsk

Re: Bielsko Biała i bliższe okolice...

Nieprzeczytany post autor: tomekk7 » 5 kwie 2016, o 21:07

środa ,czwartek ma być ok potem już gorzej

ODPOWIEDZ