mechanik,DEBNO!

Województwa: śląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 12 lut 2014, o 02:50

Witam wszystkich z Poludnia!!! :) jako mieszkaniec okolic BIALEGOSTOKU :D mam sprawe dotyczaca waszych terenow,poniewaz moja ukochana dziewczyna pochodzi z okolic DEBNA,a mianowicie z PORABKI USZEWSKIEJ (dokladniej to ze wsi Doly),i rad nie rad musze poprosic o pomoc Was koledzy poludniowcy !!! :D a mianowicie chodzi o mechanika puszkowego (samochodowego :D ) ktory nie robi lipy i nie wkreca lipy laikom ze plyn hamulcowy zmienia sie co rok gdy roczny przebieg wynosi 10000km (puszka) ! nie wiem czy akurat bede mogl z nia pojechac bo sam bym to ogarnal tzn:wymiana plynow:olej-silnikowy-przekladniowy,plyn chlodzacy i byc moze klocki hamulcowe po weryfikacji,taki drobny przeglad,!chociaz ona upiera sie ze mechanik zrobi to jak nalezy ja wiem ze sa mechanicy i sa kowale dla ktorych wkrecanie ludzi nie ogarnietych w temacie to sposob na zycie,sam nieraz wymienialem w/w plyny i filozofii wielkiej nie ma ,jesli ktos ma zaciecie mechaniczne i potrafi sciagnac manuala lub filmik z you tube gdzie pokazuja krok po kroku jak i co z czym jesc ,to da rade i jest satysfakcja oraz pewnosc ze olej jest nowy a nie dolany,albo jak u kumpla w moto zapomnieli nalac(w Belgii do yamahy virago,lekko przytarl,w serwisie!!!) auto to Land Rower Freelander 2003 rok,skrzynia z mechanizmem dolaczanym automatycznie.Chcialbym wysluchac waszych porad ,opinii,i namiarow na MECHANIKA a nie kowala,ktoremu bede musial pozniej morde obic jak cos spier...li! :D BRZESKO tez mile widziane i okolice,nigdy w waszych rejonach nie bylem ale nie pamietam z kim(chyba z PAJAKHC)pisalem jeszcze zanim poznalem owa niewiasta o tym ze wpadne tam kiedys do Was powinklowac :D braciak mieszka w Katowicach! pozyjemy -zobaczymy jak to sie mowi.a tymczasem chcialbym wszystkim motocyklistom,motocyklistom i tym pomniejszym pierdziochom na swoich jednosladach ,jako ze wczesniej zdarzyla sie smutna rzecz i tuz przed swietami Bozego Narodzenia zmarl Moj TATA,to od niego pasja do moto,nie myslalem o takich rzeczach ,zyczyc SZczesliwego Nowego Roku,jak i calego sezonu 2014 szerokosci,przyczepnosci!LWG dzieki za odpowiedzi i podpowiedzi!niedlugo jak Bog da sam bede Poludniowcem :D (znam WOJTKA z NIEDZWIEDZIA i STASZKA z MUSZYNY ,aj bym zapomnial o "DUMEK" -ksywka)pozdro :D
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 13 lut 2014, o 00:37

nikogo nie ma z tamtych okolic?szkoda! :( pozdro
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 14 lut 2014, o 09:14

:D halo,halo,Poludniowcy obudzcie sie! prosze o pomoc Janosiki! :D
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 17 lut 2014, o 02:53

??? :(
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 19 lut 2014, o 16:53

Siema Stefan nie wiem gdzie to debno jest :mrgreen: zeń sie wbijaj na południe i polatamy :D
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 19 lut 2014, o 17:12

Lu kłem na zumi mam do tego dębna koło brzeska 53 kl rzut beretem ;) ale nie znam tam nikogo
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 21 lut 2014, o 20:16

Siemka Pajakhc! :) Pozyjemy zobaczymy z ta zeniaczka ! :mrgreen: Widze ze na poludniu tylko ty zostales! :D reszta wyemigrowala? szkoda! jak tam u ciebie ? moto przygotowane do sezonu? mialem sie zabierac do ogarniania swojego na streeta ale braknie czasu !sezon trwa non stop w Bxl! :D
pozdro
Lubie zapierda..c! :)

Awatar użytkownika
Pająkhc
Posty: 1321
Rejestracja: 12 cze 2013, o 19:27
Motocykl: gsx r 600
Wymarzony motocykl: gsx 1000r
Lokalizacja: Nowy sącz

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: Pająkhc » 22 lut 2014, o 07:58

Fakt faktem z tego co widzę to ja tu z centralnego przygranicznego południa jestem na forum często ale uwierz mi na słowo ze motocyklistów jest tu multum :D
TY MI SYNU NIE PIERDOL MASZYNA MA HULAĆ !!!

Awatar użytkownika
stefan6
Posty: 232
Rejestracja: 25 lut 2012, o 14:36
Motocykl: suzuki gsxr 750
Wymarzony motocykl: suzuki gsxr 750
Lokalizacja: BXL

Re: mechanik,DEBNO!

Nieprzeczytany post autor: stefan6 » 25 lut 2014, o 18:05

no wiem ,ze tam u was to jest motomaniakow bez liku! :) jest tez gdzie polatac ,po goreckach powinklowac! Valentino Rossi przed zblizajacym sie sezonem MOTO GP trenowal w okolicach TARNOWA slyszalem!!! :mrgreen: prawdopodobnie uda mi sie pojechac na swieta do PL wiec ogarne tego LANDKA sam ,ale jeszcze nic nie jest pewne,wiec temat otwarty nadal i dzieki z gory wszystkim za info! pozdro Lwg :D
Lubie zapierda..c! :)

ODPOWIEDZ