Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piaseczno

Województwa: mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Panasonix82

Re: Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piasecz

Nieprzeczytany post autor: Panasonix82 » 20 maja 2012, o 15:56

Ja również polecam serwis Suzuki Jaskłowski, bardzo miła i konkretna obsługa, zresztą Marcina znam już jakiś czas, to on oglądał moje moto, doradza mi co mam zrobić i na jakich częściach. Najważniejsze, że nie są skąpi, nie wmawiają na siłę, co masz zrobić, tylko diagnozują i podają czy robimy czy nie. Marcin przejechał sie moim moto i powiedział, że chodzi bardzo ładnie. Przy 24000 mam jechać na przegląd zaworów i that's all ... Wspomniał, że powinienem za jakiś czas zastanowić sie nad oponami ... Z PP nie miałem doczynienia. Za 2 tyogodnie odblokują mi mojego Gixxa :)

amigo
Nowy
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 9 lut 2012, o 19:36

Re: Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piasecz

Nieprzeczytany post autor: amigo » 9 sty 2013, o 08:29

jaskłowski to pełna amatorka, może i gadać potrafią ale nic więcej... mojemu koledze tak poskładali plastiki i kable, że totalny amator zrobiłby to lepiej, mi jak zakładali śrubę to nie chciało im się plastików odkręcać więc jeden odginał aż trzeszczały a drugi ją wkręcał... tyle w temacie jaskłowskiego

Koto13
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 20 kwie 2013, o 18:30
Motocykl: GSXR 1000 K5
Wymarzony motocykl: GSXR 1000 K13

Re: Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piasecz

Nieprzeczytany post autor: Koto13 » 3 lip 2013, o 22:39

A ile ta ta cała wymiana kosztowała w PP i ile biorą za przegląd moto?

olicom
Posty: 185
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 23:13
Wymarzony motocykl: Juz jest!!!! GSX-R 1000K4
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piasecz

Nieprzeczytany post autor: olicom » 8 lip 2013, o 22:45

Generalnie chyba kazdy serwis jest do bani. Ja pojechalem do PP i sadzilem, ze miodzio az sie okazalo, ze mi spinek do plastikow nie wsadzili i wszystko latalo jak galareta. Brak slow na wszystkich mechanikow - nie przykladaja sie do pracy czy to w serwisie czy prywatnie wiec gdzie sie nie pojedzie tam to samo. Trafisz raz i bedzie ok a innym razem lipa. Szkoda gadać.

K81000
Nowy
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 3 sty 2014, o 23:24
Motocykl: Suzuki K81000
Wymarzony motocykl: Suzuki TL1000R

Re: Warszawa-Suzuki Jaskłowski kontra PolandPosition-Piasecz

Nieprzeczytany post autor: K81000 » 20 sty 2014, o 13:21

Najlepiej naprawiać samemu :) Znam oba te serwisy i mam o nich pozytywne zdanie aczkolwiek wolę wszystko zrobić sam i takie rzeczy jak przygotowanie motocykla wykonuję sobie i znajomym wiec jak ktoś z Warszawy lub okolic to zapraszam :)

ODPOWIEDZ