Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 13 lip 2016, o 14:07

Nie wiem czemu ale lubię cię i jesteś strasznie wyluzowany hahaha :lol: :D


Może sam przyjadę i spodobają mi się przy okazji twoje inne wózki to wezmę parę w komplecie a cooo :mrgreen: kto bogatemu zabroni 8-)

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 13 lip 2016, o 14:14

ToMsOn pisze:Nie wiem czemu ale lubię cię i jesteś strasznie wyluzowany hahaha :lol: :D


Może sam przyjadę i spodobają mi się przy okazji twoje inne wózki to wezmę parę w komplecie a cooo :mrgreen: kto bogatemu zabroni 8-)
Ale jeździ w lubuskie bo w sopocie to wątpię zeby to stało :lol:
Zawsze bliżej :D

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: bet » 13 lip 2016, o 18:18

macias pisze:Dobrze więc gdzie mam podjechać? Chcę po prostu zobaczyć ten motocykl, przyłożyć miernik lakieru w miejsce gdzie była dziura w ramie i pokazać Ci o co chodzi. Z żadnymi kolegami. Wręcz powiem Ci, że o kulach teraz chodzę i nie zamierzam nikomu robić krzywdy :)
I przy okazji - czy macias będzie mógł zrobić foto pomiaru ? :)

Awatar użytkownika
faza20
Posty: 562
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 10:40
Motocykl: MT-09
Wymarzony motocykl: Multistrada Pikes Peak
Imię: Rafał
Skąd: Gdańsk

Nieprzeczytany post autor: faza20 » 13 lip 2016, o 18:43

Amisz, zapytam jeszcze raz. W jaki sposob zostala naprawiona dziura w ramie? Masz takie informacje? Czy kupiles taka ladna i zakladasz, ze jest OK bo dobrze wyglada?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Obrazek

Awatar użytkownika
saj234
Posty: 151
Rejestracja: 12 maja 2014, o 16:43
Motocykl: brak
Wymarzony motocykl: KTM RC8R
Imię: Szymon
Skąd: Kraków

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: saj234 » 13 lip 2016, o 19:30

amisz pisze:
qubis pisze:Juz wszytko zostało powiedziane. ...
Panowie naprawde nie macie co sie nakrecać i lać wode bez sprawdzenia tego motoru na zywca. Tak jak napisałem moto wyglada swietnie jezdzi jeszcze lepiej każdemu zainteresowanemu pokaże zdjecia jak wygladał wczesniej i sam sobie oceni.
Nikt nikogo do niczego nie zmusza nikt pistoletu do glowy nie przyklada kazdy kupuje co chce ,jezdzi na czym chce albo stawia w garazu i sie chwali.
Tak więc Panowie pozwolicie że nie bede lał wody na młyn bo brniemy nie w ta strone co trzeba i bez sensu łacina leci.

Na marginesie przeczytajcie dokładnie ogloszenie ze zrozumieniem bo nikt nie napisał że jest bezwypadkowy czy tez tylko zostało wymienione...

Jak ktoś bedzie zainteresowany powaznie motorem a nie tylko szukał taniej sensacji w stylu TVN to zapraszam i pozdrawiam.
Jakbys sprzedal mi motocykl za prawie 50k a pozniej doszly by do mnie informacje i zdjecia jak ten sprzet wygladal wczesniej to .... :twisted: nie bede pisal publicznie jak bym zareagowal. :lol:

Awatar użytkownika
kaczan
Posty: 1000
Rejestracja: 25 maja 2015, o 10:55
Motocykl: 1000L2
Imię: Przemek
Skąd: Podlaskie

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: kaczan » 13 lip 2016, o 19:35

saj234 pisze:Jakbys sprzedal mi motocykl za prawie 50k a pozniej doszly by do mnie informacje i zdjecia jak ten sprzet wygladal wczesniej to .... :twisted: nie bede pisal publicznie jak bym zareagowal. :lol:
Bylby na sprzedaz.. w Krakowie? Czy wyslalbys kuzynowi (strzelam) do Poznania? :lol: Jak ktos sie nie zna, to i tak kupi. Taka prawda.

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 13 lip 2016, o 23:03

nie zesrajcie się :D
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
Pawlus
Posty: 1124
Rejestracja: 27 lip 2013, o 22:55
Motocykl: był:600 K3 jest:amelinium
Wymarzony motocykl: GSX-R / TL / GSX-RR
Imię: Mateusz
Skąd: DOA

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Pawlus » 14 lip 2016, o 00:55

Nono, mały tomik pt. "tańczący z handlarzami" by już można wydać na podstawie tego tematu :D Szkoda tylko, że kolega amisz od 3 stron nie odpowiedział na podstawowe pytanie kierowane w jego stronę dotyczące ramy i 90% z tych jego 12 postów to ta sama papka będąca odpowiedzią wymijającą. Nie ma co ciągnąć tej przeplatanki dalej, niech wreszcie powie coś konkretnego lub pokaże że nie taki z niego amisz i wpuści maciasa na swe podwórze, na którego pewnie każdy zaintrygowany tematem liczy. Zdjęcia są, "dźuuła" była i znikła więc proszę to rzeczowo wytłumaczyć a nie pieprzyć na okrągło o ładnych owiewkach.
GS 500E '95 ---> GSXR 600 K3 ---> Nic
Obrazek Moje moto
---
GR

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lip 2016, o 07:20

A ja tez bym chciał przyjechać obejrzeć te moto razem z maciasem. Jestem juz po wstępnych rozmowach z Maćkiem. I pytamke1 do amisza kiedy możemy obadac sprzęt...?

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 14 lip 2016, o 12:12

Nie ma czasu, kawa mu się rozleciała w garażu i ją skleja poksipolem :-D

Majki
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2015, o 08:00
Motocykl: custom naked
Imię: Michal
Skąd: LDZ

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Majki » 14 lip 2016, o 14:43

Historia fakt nietuzinkowa. Kupić coś takiego za blisko 50k to kupa straszna, chociaż jak już zostało również napisane spokojnie ktoś się na nią nadzieje i z powodzeniem, w niewiedzy będzie jeszcze jeździł X sezonów. Zapewne ponad 50% sprzętów na polskich drogach miało równie ciekawą przeszłość, wystarczy wybrać co drugie ogłoszenia i okazuje się, że prócz malowania i aspektów estetycznych mamy inne zaciski, lagi, tarcze, nie takie wyprzedzenie koła, moto dziwnie schodzi się do środka itp itd.

Śmieszy mnie troszkę napinka niektórych forumowiczów piszących o szpachli i różnych żywicopochodnych reparaturkach. Takie rzeczy to u Edka za stodołą na MZce, a nie w takim moto. Ktoś kto to pisze chyba nie ma pojęcia o naprawach moto po ślizgach/wypadkach itp.

I tu właśnie postanowiłem opisać to i owo i uświadomić niektórych jak wygląda ta rzeźbiarska rzeczywistość.

Mianowicie jak już ktoś ściąga takie maszynki to albo podmienia ramę i przebija numery (powiedziałbym Polska rzeczywistość) albo zleca naprawdę wyspecjalizowanym warsztatom (albo sam robi bo ma wiedze i narzędzia). Dla tych co są małej wiary i mają zapędy na żywicę zapraszam do lektury -> http://www.motogarage.com.pl/pl/realizacje/ . Takie cuda jakie oni robią to student ASP by się nie powstydził. Trwałość prac gwarantowana.

Jak zapewne wiecie od dekad trwa wyścig zbrojeń, szybciej, lżej, mocniej... Doprowadziło to do tego, że takie elementy jak rama po maxymalnym odchudzeniu są podobnej trwałości co brytyjskie poczucie wspólnoty europejskiej. Skoro od mocniejszego pałowania potrafią pękać to od ślizgu w kartofle, studzienkę, krawężnik tym bardziej.
Dla niedowiarków prosze obczaić materiał:
http://motormania.com.pl/newsy/swiat/dr ... -asfalcie/
oraz filmik tu bo na mm nie bangla:
https://www.youtube.com/watch?v=M1vAfZXDczg
BMW tylko stuknęło RC213 ciężarkiem kierownicy, a prawie wyrąbało dziurę w która nie jeden by parówkę zapakował.

Do sedna oprócz dziury na pięść to moto nie jest tragicznie rozwalone, opakowanie się lekko popsuło, stelaż itp pierdoły. Nie widzę możliwości naruszenia geometrii ramy (bynajmniej po zdjęciach tego trupa). Idealny kandydat na przeszczep albo naprawę.
Gdybym osobiście mógł nabyć takie moto zwłoki za 10k bo pewnie gdzieś za tyle poszło to za +5-8K miałbym perełkę. Oczywiście pisze z perspektywy motocyklisty/pasjonata dłubania a nie handlarza więc nie miałbym zamiaru tego nikomu opychać, a samemu bym śmigał.

Temat można dalej, drążyć, napinać się, pisać ale to ale tamto ale sramto. No ok wszystko się zgadza, a rozchodzi się o to że moto z taką historią nie jest warte tej ceny. Tym bardziej, że bryluje jako jeden z najdroższych egzemplarzy :)

Moim celem było tylko pokazanie co po niektórym, że nie takie rzeczy się da zrobić. Człowiek to wymyślił, człowiek to spierdolił i człowiek potrafi to również naprawić...

Liczę, że uda się forumowiczom spotkać z "Amiszem" zrobić pomiary i fotki. Tylko co potem co jeśli okaże się, że rama jest igła (bo ją przebili, albo profesjonalnie naprawili) ? Moto ze względu na przeszłość wciąż nie bedzie warte swojej ceny no ale co zrobią ci co chcą iść na policje albo do tvnu, pójdą wreszcie czy nie? Bo tego wątku mi brakuje aby historia nadawała się na Pulitzera...

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lip 2016, o 15:13

Hehe napisałeś wszytko to co wiemy od miliona lat :)
A co do ramy to jesli została przebita to również jest wał nad wały na który na tym forum uznany nigdy nie będzie za cos normalnego. Po drugie juz dawno zostało rozkminione ze rama nie jest kuta- a w jaki sposób to juz nasza forumowa tajemnica :) .po 3 ciągle właśnie chcemy dowiedzieć sie w jaki wlasnie sposób została naprawiana. Jeśli w motogarage to sa na to kwity a pewnie znajac zycie nie ma... Więc ... No właśnie wiec co??

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 14 lip 2016, o 15:19

Majki mentora to nam nie trzeba bo dziećmi nie jesteśmy i nie wiem po co ta wyprawka w postaci objawienia rynku motocyklowego w naszym kraju.
A takich cwaniaków sprzedawców tępić trzeba
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 14 lip 2016, o 17:33

Majki pisze:są podobnej trwałości co brytyjskie poczucie wspólnoty europejskiej.
Dobry tekst :-D

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: bet » 14 lip 2016, o 19:16

Kolega dzwonił, sprzedający poinformował że SPRZEDANY.

No nic Panowie, poinformowaliśmy sprzedającego, nie ustosunkował się do tego i sprzedał komuś niemal pewną śmierć. W tej sytuacji pozostaje zawiadomić o przestępstwie odpowiedni organ, trochę to potrwa niestety muszę z doświadczenia powiedzieć ale jest skuteczne, bo tylko uprawniony organ ustali kto jest nowym właścicielem.

ODPOWIEDZ