Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 14 lip 2016, o 19:24

Nie raz wrzucałem tutaj ten link z "motogarage" więc żadna nowość Majki :)

Inna sprawa sam polecałem kolesiowi który kupił ode mnie ramę aby tam właśnie się udał :P
Wycenili mi naprawę ramy złamanej na pół na 1500zł więc śmieszna kasa co by nie mówić a ma się na to papiery certyfikaty itd ;)
Oczywiście sam nie chciałbym mieć takiego moto dlatego cały poszedł na żyletki a sobie kupiłem nowy. Kolega np zaoszczędził i ktoś mu to zrobił w wiejskim garażu za 400zł :lol: więc cena czyni cuda hahaha a czy jest dobrze tego nie wiem chociaż bez pomiarów laserowych itp wątpię :roll:

więc jakbyś siedział tyle lat na forach co poniektórzy to widziałbyś że i szpachla również się trafia albo kitowana główka ramy itp itd :mrgreen:
nie będę rzucać fotkami bo nawet mi się nie chce ale nie oszukujmy się są bardzo różne metody naprawiania takich ram...


Jeśli ktoś to dobrze naprawił i daje ci na to gwarancję i papiery to czemu by nie (zależy od podejścia) ale nie za blisko 40-50 koła :mrgreen:

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lip 2016, o 19:52

bet pisze:Kolega dzwonił, sprzedający poinformował że SPRZEDANY.

No nic Panowie, poinformowaliśmy sprzedającego, nie ustosunkował się do tego i sprzedał komuś niemal pewną śmierć. W tej sytuacji pozostaje zawiadomić o przestępstwie odpowiedni organ, trochę to potrwa niestety muszę z doświadczenia powiedzieć ale jest skuteczne, bo tylko uprawniony organ ustali kto jest nowym właścicielem.
Mówił tylko ze jest z ktoś zainteresowany no chyba ze cos sie zmieniło :lol:
Chociaz aukcja zniknęła. Mozr za tydzień sie pojawi :D

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 14 lip 2016, o 20:09

bet pisze:Kolega dzwonił, sprzedający poinformował że SPRZEDANY.

No nic Panowie, poinformowaliśmy sprzedającego, nie ustosunkował się do tego i sprzedał komuś niemal pewną śmierć. W tej sytuacji pozostaje zawiadomić o przestępstwie odpowiedni organ, trochę to potrwa niestety muszę z doświadczenia powiedzieć ale jest skuteczne, bo tylko uprawniony organ ustali kto jest nowym właścicielem.
No i super tego nie można tak zostawić. Daj znać Bet jak będziesz mieć jakieś informacje.
Good job
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: bet » 14 lip 2016, o 21:15

qubis pisze:
bet pisze:Kolega dzwonił, sprzedający poinformował że SPRZEDANY.

No nic Panowie, poinformowaliśmy sprzedającego, nie ustosunkował się do tego i sprzedał komuś niemal pewną śmierć. W tej sytuacji pozostaje zawiadomić o przestępstwie odpowiedni organ, trochę to potrwa niestety muszę z doświadczenia powiedzieć ale jest skuteczne, bo tylko uprawniony organ ustali kto jest nowym właścicielem.
Mówił tylko ze jest z ktoś zainteresowany no chyba ze cos sie zmieniło :lol:
Chociaz aukcja zniknęła. Mozr za tydzień sie pojawi :D
Nie mówiłem o Tobie, mój kumpel dzwonił. Plus jest taki że z uwagi na prowadzone działalności (pełnione funkcje w spółkach) nie będziemy zgłaszać "nicku" z internetu tylko konkretną osobę. Elegancko, tak jak mówię, czasochłonne ale wyjdzie na nasze :) Nie wierze ze sprzet sprzedany bo wie jakby za to beknął, grunt tylko by zdażyć przed upłynnieniem sprzętu za granice, bo wtedy nistety robi się problem formalny

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 14 lip 2016, o 21:43

Za granice nie pojedzie. I tez nie wierze ze nagle sie sprzedał

jan1234567890
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2016, o 10:59
Motocykl: ktm
Wymarzony motocykl: ktm
Imię: mirek
Skąd: wałcz

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: jan1234567890 » 14 lip 2016, o 23:05

Przeczytałem cały wywód na temat tego uszkodzonego/rzekomo naprawionego motocykla i nie bardzo mogę znaleźć tutaj zastosowania art z kk dla takiej sprzedaży. Bet może mi podpowiesz który miałeś na myśli. Wg mnie taką sprawa nie zajmą się nasze organa ścigania.

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: dmn » 14 lip 2016, o 23:13

jan1234567890 pisze:Przeczytałem cały wywód na temat tego uszkodzonego/rzekomo naprawionego motocykla i nie bardzo mogę znaleźć tutaj zastosowania art z kk dla takiej sprzedaży. Bet może mi podpowiesz który miałeś na myśli. Wg mnie taką sprawa nie zajmą się nasze organa ścigania.


jan1234567890
Nowy
Nowy

Posty: 1

A mnie sie zdaje ze sprzedajacy jest z nami :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Majki
Nowy
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 23 lut 2015, o 08:00
Motocykl: custom naked
Imię: Michal
Skąd: LDZ

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Majki » 15 lip 2016, o 00:00

Robert79 pisze:Majki mentora to nam nie trzeba bo dziećmi nie jesteśmy i nie wiem po co ta wyprawka w postaci objawienia rynku motocyklowego w naszym kraju.
A takich cwaniaków sprzedawców tępić trzeba
ToMsOn pisze:Nie raz wrzucałem tutaj ten link z "motogarage" więc żadna nowość Majki :)

Nie zrozumcie mnie źle ale po przeczytaniu 10 stron tej epopei odniosłem inne wrażenie choć doskonale zdaje sobie sprawę, że Ameryki nie odkryłem bo są to ogólnodostępne wiadomości i tak samo jak ludzie tak i te wiadomości przewijają się przez różne fora i miejsca w sieci.
Wiem, że jak na każdym forum są osoby bardziej i mniej doświadczone, ludzie mają różne podejścia jedni się udzielają pilnie inni bardziej obserwują i milczą. Choć wypociłem podstawowe informacje to uważam, ze warto je przypominać przy każdym podobnym przypadku, żeby ci niedzielni forumowicze i motocykliści byli świadomi z czym to się je.
ToMsOn pisze: więc jakbyś siedział tyle lat na forach co poniektórzy to widziałbyś że i szpachla również się trafia albo kitowana główka ramy itp itd :mrgreen:
nie będę rzucać fotkami bo nawet mi się nie chce ale nie oszukujmy się są bardzo różne metody naprawiania takich ram...
:mrgreen:
Chciałbym uniknąć przechwałek z serii kto ma dłuższego ;) ale coś tam gdzieś tam czytuję, udzielam się no i przy nie jednym moto przyszło łapy pobrudzić . No ale w to już będziecie mi musieli uwierzyć na słowo :)
Sposoby napraw fuszerkowych są mi również dobrze znane, dlatego powyższy "cukiereczek" nie rzucił mną o glebę jak Pazdan CR7.
Ale dość już o moich wypocinach bo nie zamierzam kraść show naszej dziesionie :)
Zapewne tak jak piszecie aukcja wycofana aż sprawa ucichnie, a potem pojawi się znów niespodziewanie jak kolejna fala uchodźców.
A skoro sprzedawca-oszukaniec pilnie śledzi wątek to i ja przestaję wypisywać już informacje o naprawach co by mu alibi nie podsuwać :)

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: bet » 15 lip 2016, o 00:27

jan1234567890 pisze:Przeczytałem cały wywód na temat tego uszkodzonego/rzekomo naprawionego motocykla i nie bardzo mogę znaleźć tutaj zastosowania art z kk dla takiej sprzedaży. Bet może mi podpowiesz który miałeś na myśli. Wg mnie taką sprawa nie zajmą się nasze organa ścigania.
Dowiesz się ale niestety tak jak pisałem zapewne nie prędzej niż +/- miesiąc, myślę że wtedy wystarczy że podrzucę odpowiedni link :)

P.S zapraszam do działu 'przywitaj się', masz 24h czasu

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 15 lip 2016, o 06:37

jan1234567890 pisze:Przeczytałem cały wywód na temat tego uszkodzonego/rzekomo naprawionego motocykla i nie bardzo mogę znaleźć tutaj zastosowania art z kk dla takiej sprzedaży. Bet może mi podpowiesz który miałeś na myśli. Wg mnie taką sprawa nie zajmą się nasze organa ścigania.
KTM itd

Hahahaha
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

mennoc
Posty: 1265
Rejestracja: 8 wrz 2015, o 09:54
Motocykl: Daytona 675
Imię: Radek
Skąd: Warszawa

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: mennoc » 15 lip 2016, o 08:14

Mnie zastanawia jak to się dzieje, że nowi ludzie trafiają na nasze prawie niewidzialne dla niezalogowanych forum, żeby komentować akurat ten wątek... pójdę wygooglować 'Kawasaki' i 'ZX10R'... nope, nie jesteśmy na pierwszej stronie wyników. A może sami new joinersi nas oświecą?

jan1234567890
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2016, o 10:59
Motocykl: ktm
Wymarzony motocykl: ktm
Imię: mirek
Skąd: wałcz

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: jan1234567890 » 15 lip 2016, o 08:44

Wywołany odpowem że trafiłem na to forum przypadkiem, wbijajac vin od wspomnianiej kawasaki w necie wyskakuje to forum. Byłem Kawą zainteresowany do czasu aż przeczyatałem informacje tutaj zawarte.

jan1234567890
Nowy
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2016, o 10:59
Motocykl: ktm
Wymarzony motocykl: ktm
Imię: mirek
Skąd: wałcz

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: jan1234567890 » 15 lip 2016, o 08:46

Robert79 pisze:
jan1234567890 pisze:Przeczytałem cały wywód na temat tego uszkodzonego/rzekomo naprawionego motocykla i nie bardzo mogę znaleźć tutaj zastosowania art z kk dla takiej sprzedaży. Bet może mi podpowiesz który miałeś na myśli. Wg mnie taką sprawa nie zajmą się nasze organa ścigania.
KTM itd

Hahahaha

Nie rozumiem szydery ogólenie tutaj panujacej z czego "HA"

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 15 lip 2016, o 09:01

jest dobrze temat działa i o to w sumie chodziło :mrgreen:

nie chcę oceniać janka i innych ale ten vin robi robotę i prawda jest taka że po wpisaniu u wujka g ładnie wszystkich przekierowuje na nasze forum :lol:


dlatego zawsze powtarzam nr vin to podstawa nawet w dodawaniu opinii na temat moto :D dziękuje i dobranoc 8-)

qubis

Re: Zielona Góra ZX10R 2015 JKAZXCJ16FA025977 Uwaga Mina

Nieprzeczytany post autor: qubis » 15 lip 2016, o 09:16

ToMsOn pisze:jest dobrze temat działa i o to w sumie chodziło :mrgreen:

nie chcę oceniać janka i innych ale ten vin robi robotę i prawda jest taka że po wpisaniu u wujka g ładnie wszystkich przekierowuje na nasze forum :lol:


dlatego zawsze powtarzam nr vin to podstawa nawet w dodawaniu opinii na temat moto :D dziękuje i dobranoc 8-)
Tomson dobrze trzasnąłeś ze dziwny "jan" czai sie w krzakch :lol:

No to jak tak chopaki od kawy, moto w końcu jest na sprzedaż czy nie? :lol: :lol:
Fajnie ze naród w koncu świeciło i sprawdza vin w google a nie na Cepiku :lol:

ODPOWIEDZ