Żużel - próbował ktoś?

MotoGP, WMMP, FMX i inne.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: bet » 15 lip 2015, o 00:28

Bawił się ktoś w latanie na żużlu? :) na necie strasznie mało informacji poza komercyjnymi treningami dla dzieciaków w których widzi się przyszłość polskiego żużla.

Może ktoś ma informacje czy jest szansa odpłatnie spróbować przejechać się taką maszyną?

śledzik
Nowy
Nowy
Posty: 28
Rejestracja: 24 cze 2015, o 22:45
Motocykl: litr k6
Imię: Łukasz
Skąd: Częstochowa

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: śledzik » 20 lip 2015, o 16:31

Indywidualnie będzie Ci ciężko. Generalnie "powinno" się to odbyć mniej więcej tak: masz swój sprzęt, trzeba sobie skombinować paliwo (metanol), wynajmujesz tor, zabezpieczenie (karetka) i obsługę i dawaj. Inaczej to wygląda jak masz jakiegoś dobrego znajomego.
Swoją drogą trzeba być naprawdę wyluzowanym, żeby zapierd.alać na koniu, który nie ma hamulców i skręca tylko w lewo. :mrgreen:

Kiedyś próbowałem, ale jadąc po torze około 40 km/h wydaje ci się, jakbyś jechał ze 100 km/h. Generalnie dla samego spróbowania nie jest to jakiś zły pomysł. Ale te warunki do spełnienia to kosmos. Przynajmniej tak jest w okolicznym "moim" klubie.

Awatar użytkownika
bet
Posty: 1092
Rejestracja: 2 sie 2012, o 16:11
Motocykl: liter
Wymarzony motocykl: SC59
Imię: Krzysiek
Skąd: Warszawa-Słoik z SLU

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: bet » 20 lip 2015, o 20:11

vip pisze:Indywidualnie będzie Ci ciężko. Generalnie "powinno" się to odbyć mniej więcej tak: masz swój sprzęt, trzeba sobie skombinować paliwo (metanol), wynajmujesz tor, zabezpieczenie (karetka) i obsługę i dawaj. Inaczej to wygląda jak masz jakiegoś dobrego znajomego.
Swoją drogą trzeba być naprawdę wyluzowanym, żeby zapierd.alać na koniu, który nie ma hamulców i skręca tylko w lewo. :mrgreen:

Kiedyś próbowałem, ale jadąc po torze około 40 km/h wydaje ci się, jakbyś jechał ze 100 km/h. Generalnie dla samego spróbowania nie jest to jakiś zły pomysł. Ale te warunki do spełnienia to kosmos. Przynajmniej tak jest w okolicznym "moim" klubie.
Na Włókniarzu a raczej jego podjeździe to egzamin na eLce miałem, znaczy się górkę ;) Natchnęło mnie bo ostatnio widziałem jakiś konkurs gdzie można było wygrać "szybki kurs" na jazdę motórem żużlowym :)

BTW, Stal! :)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 lip 2015, o 12:51

Swego czasu był taki program w tv chyba na discovery gdzie facet próbował różnych sportów motorowych i między innymi zahaczył o żużel rzecz jasna w Polsce :)
Mówił że można właśnie wynająć sobie motocykl i pojeździć po torze ale za cholerę nie pamiętam gdzie to było. Sam z chęcią bym czegoś takiego spróbował także trzymam kciuki żeby ci się udało coś takiego znaleźć :D

pozdr

Dziadi
Posty: 343
Rejestracja: 23 sie 2013, o 17:03
Motocykl: GSX-R 600 SRAD
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 200km :)
Imię: Bartek
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: Dziadi » 21 lip 2015, o 14:49

Co to byl za program ? Chetnie bym popatrzal ;)

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 lip 2015, o 23:43

Dziadi pisze:Co to byl za program ? Chetnie bym popatrzal ;)
Nie pamiętam właśnie ale był jeszcze niedawno powtarzany i z tego co poszukałem widzę że tutaj koledzy na forum coś piszą o tym właśnie incydencie z discovery :lol:

http://www.sportsboard.pl/showthread.ph ... DISCOVERY-!

tam było parę odcinków z tej serii o różnych sportach motorowych :) oglądałem wszystkie i dla mnie osobiście było dość ciekawe. Pamiętam jak ten typ prowadzący uczył się właśnie żużlu to masakra miał parę dość ostrych gleb i później trochę wyluzował bo by nie dał rady :D

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: Żużel - próbował ktoś?

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 21 lip 2015, o 23:52

Coś tutaj nawet tak na szybkiego znalazłem ;) trochę słabo jakościowo ale można przeboleć :P




ODPOWIEDZ