Tory wyscigowe

MotoGP, WMMP, FMX i inne.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 6 sie 2015, o 09:01

I jest to wystarczający czas żeby się zmęczyć, szczególnie jak jest tak gorąco.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 8 sie 2015, o 14:19


ManiekSD90
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 9 paź 2015, o 20:29
Motocykl: GSX-R 1000 K4
Imię: Mariusz
Skąd: Wlkp

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: ManiekSD90 » 23 paź 2015, o 22:33

Siema, odnośnie torowania Poznań: w sezonie 2016 można by było zrobić forumowy wypad jeśli jest wystarczająca liczba osób to można zarejestrować grupę i myśle nawet wynegocjować coś z ceny która sama przez wjazd grupowy jest niższa w tym roku Speed Day przypominam kosztował 390 zł za dzień i + motokarta jednorazowo 30zł (prosta sprawa). Od razu rozwiewam wątpliwości pomiar głośności odbywał się chyba tylko raz na Speed Day i raz na moto popołudniu ( i to na ucho- czyli do dogadania, facet powie żebyś na prostej startowej zapinał 6 bieg na wysokości linii startu i jeśli będzie się go słuchać to jazda non-problem. Oczywiście nie dotyczy to osób o skrajnie głośnych wydechach mających np w nazwie "GP" wtedy tylko dobry DBK. W tym roku wypad grupowy min 5 os. 370zł/os min 10 os. 350zł/os. Pozdro ;)

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 25 paź 2015, o 18:08

Ja bardzo chętnie, jakby był forumowy SD to można mnie wpisywać na 2 dni najlepiej.

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: dmn » 25 paź 2015, o 20:09

ja i kolega z wioski chetnie

ManiekSD90
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 9 paź 2015, o 20:29
Motocykl: GSX-R 1000 K4
Imię: Mariusz
Skąd: Wlkp

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: ManiekSD90 » 28 paź 2015, o 21:38

OK czyli z forum jest co najmniej 4 plus ja, ze mną lata jeszcze dwóch/trzech znajomych czyli minimum już by było ;) ale do tematu wrócimy w kwietniu 2016 na tą chwile pochwalcie się czasami albo filmami video z wypadów :)?

Awatar użytkownika
Majkelek84
Nowy
Nowy
Posty: 25
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 09:34
Motocykl: 1o0o K8
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Majkelek84 » 28 paź 2015, o 22:50

Ja też bym był zainteresowany takim wypadzikiem ;)

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 28 paź 2015, o 23:54

Ja również jak najbardziej na taki wyjazd się pisze. Póki co tylko Słowacja zaliczona kilka razy, ale forumowy wyjazd na Poznań bardzo chętnie.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
sonr
Posty: 235
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 15:43
Motocykl: GSX-R 600 K3 Alstare
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 K6
Imię: Kornel
Skąd: Radom

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: sonr » 29 paź 2015, o 09:22

ja tez sie pisze na poznan ;) , jak narazie tylko radom zaliczony w debiutanckim sezonie z 12 razy :p takze cos wiekszego trzeba sprobowac. Moze z nowym motocyklem k4 1000/750 :)

Awatar użytkownika
sonr
Posty: 235
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 15:43
Motocykl: GSX-R 600 K3 Alstare
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 K6
Imię: Kornel
Skąd: Radom

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: sonr » 31 gru 2015, o 13:15

Jest nowy kalendarz , mam już kupiony voucher na poznan lecz sam bym nie chciał uderzyc , ktos z forum pisałby sie wyjazd , w tym 2,3 moich kumpli z Radomia lecimy lecz to bedzie nasz pierwszy raz. Fajnie jakbymy sie dogadali :) http://www.kontur-tech.pl/SD/kalendarz.pdf

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 31 gru 2015, o 13:19

jak cenowo caly wyjazd? i na kiedy dokladnei?
Obrazek

Awatar użytkownika
sonr
Posty: 235
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 15:43
Motocykl: GSX-R 600 K3 Alstare
Wymarzony motocykl: GSX-R 1000 K6
Imię: Kornel
Skąd: Radom

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: sonr » 31 gru 2015, o 13:30

Ja mam voucher za 370zł doliczyć wahe przyczepke sama wahe do moto szama pewno z 1000zł :p spanie w namiocie. A kiedy ja mam cały sezon na wykorzystanie więc się dostosować mogę

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 31 gru 2015, o 16:24

Oj koledzy to ja Was z Poznaniem muszę zmartwić:
1. Dwa dni to minimum dwa koła. Zapomniałeś o koszcie największym opony, klocki.
Poznań strasznie żre opony (do tego słaby prąd i się wyjeżdża na zimnych więc lecą tym bardziej). Jak się komuś uda na tylnej dwa dni to musialby jechać jak ... . Mój rekord w zimny dzień to na nówce SC dwie sesje ... :shock: (zmimny był dzień i to było dzikie K6 ale 3 opony na dwa dni to boli ...) Przednia opona to max 4 dni.
Klocki starczają też na 4 - 5 dni.
Olej też wypada wymienić co parę wyjazdów anie 6kkm.
2. Z pomiarami głośności to jest gorzej niż źle. Ja przed wyjazdem założyłem dużą puchę yoshimury pojechałem na stację diagnostyczną i zrobiłem pomiar 95dB - czyli na styk nawet na drogę. A tu po 4 sesji przychodzi do mnie smutny gościu i mówi, że mam za głośno na pomiarze dynamicznym na prostej. Pytam kiedy mierzył ... no jak dwóch wyprzedzałem i zjechałem do srodka prostej. No to pytam, czy umieją mierzyć bo 1. tych dwóch robiło tło akustyczne a tak nie wolno mierzyć i był jeszcze wiatr duży a moze byc chyba do 5m/sek. A on dalej swoje, że mam nie gazować na prostej albo wypierdalać z toru ... :shock: jak nie gazować człowiek się ścigać przyjeżdża i ma nie gazować albo 6tkę zapinać tam gdzie się jeszcze 4kę kończy??? Zrobiłem jak sugerował - tzn spieprzyłem stamtąd i mam ich w dupie.
3. Organizacja hu...nia z grzybnią i wodorosty. Pięknie łądnie aż zapłacisz potem mają wylane na wszystko i wszystkich. Najlepiej, zebyś nie jeździł. Z tym pomiarem głośności dzownię do nich i pytam czy bez kata z dużą puszka wystarczy a ten mi mówi " przyjeżdżaj się zobaczy" no to pytam a jak będzie głośno ... " nie będziesz jeździł" jakiś zwrot kasy "no co ty? to twoje ryzyko" ... .
Prądu brak. Wody ciepłej brak. NIczego dla ludzi, nalepka i wyp ...
Czasem nie na każdym winklu są flagowi ...
Przyjeżdżamy we wrześniu. Rano mokro i 4st celsjusza. Zaczyna grupa A. Ide pytam, czy nie można o godzinę przesunąć (normalni organizatorzy tak robią i zaczyna D, zamiana jest dopiero przy przerwie obiadowej) odpowiedź? no? ... "możecie nie wyjeżdżać". :lol:
HIWD - wyjeżdżamy za nami podnosi się tuman kurzu - poczułęm się jak na DRZ a na winku przed mostkiem SIANO na nitce :lol: . Kurna jakaś czyszczarka jak na Brnie albo Pannoni? No skąd? Ślizgaliśmy się jak na śniegu przez dwie sesje. Oczywiście czasów zero.
4. Cena 400pln to z dupy cena za taki tor i zero organizacji.
5. Motokarta sranie w banie - zwykłe naciąganie. A jeszcze jak chcesz zdać rano to zapomnij o pierwszej albo i dwóch sesjach - ale cóż jeździc tam nie musisz wcale.
6. Jak jest olej na torze to sprzątają ponad godzinę - nikomu nic nie mówiąc ...
7. W wyściugu nie pojedziesz jak nie masz licencji, badań ... możesz napierdzielać cały dzień bo bandach ile chcesz , ale wyścig tylko dla uprzywilejowanych. A to już inna jazda jest i najlepsza bo się najwięcej uczysz - przed tobą szybsi, za tobą wolniejsi no i 3 sek każdy czas poprawia ...
8. Aaaaaaaaaaaaa bym zapomniał. Zero grupowania ludzi. Każdy sie zapisuje gdzie chce. Jak ma nowe BMW to se idzie do A i dumny zamula 1,58 i nikt go jak gdzie indziej nie przegrupuje. Potem są wypadki bo w jednej grupie jeździ początkujący ponad 2min i szybsi co robią 1,40 i się wcinają na każdym winklu jak na wyścigu ...

Ogólnie syf malaria. Jak będzie zlot forum moge na jeden dzień przyjechać najwyżej ... nie będę jeździł :lol:

JA polecam np Pannonie ze Stardesign. Albo RaceTracka.
Pannonia:
kosztowo można wyrwać za 140Euro za dwa dni. Piękny kręty tor też wolny jak Poznań ale za to z różnicami wzniesień i wszędzie do band kilometr - można se wylecieć z winkla 160 przeciąć żwir i jest jeszcze hektar trawy (wiem bo sprawdzałem :lol: ) ino trza się na kołach utrzymać.
Nikt nie mierzy głośności im głośniej tym lepiej bo jak kogoś doganiasz to wie że jedziesz mu za plecami ...
Wszędzie wirażowi, flagowi ze trzy karetki na torze i ambulatorium.
W cenie wjazdu kawa, ciasta, w jeden wieczór impreza z piwem za free
W wyścigu jedzie każdy kto chce. Jadą 1000ce, 600tki, nikedy i szybcy inaczej każdy ma szansę. Wsytarczy mieć ... paszport polsatu :)
Olej? Zazwyczaj zdąży wyjechać jeszcze ta sama grupa.
Zimno albo mokro? TO organizator przesuwa tak, zeby było pod ludzi i żeby nikt sobie krzywdy nie zrobił. a nie żeby szybko pojechać do domu.
Box kosztuje tyle samo ale jest murowany a nie jakiś namiot posrany z puzzlami.
Łazienki i wody do ciula. Hotelik jak komuś nie odpowiada bus czy namiot. restauracja ...
A o i Pannonia nie drze opon schodzą normalnie i w miarę równo z dwóch stron.

No w ogóle inny świat. To samo na Brnie, Slovakii, Moście i Hungaro. Tyle, ze Brno i Most drogie.
A Węgrzy budują trzeci tor pod Balatonem :shock:

Olać Poznań. Szkoda, bo to najbliżej i fajny tor, ale dopóki z niego komuna nie zniknie to unikać jak ognia.

Awatar użytkownika
515Bartek
Posty: 1082
Rejestracja: 23 kwie 2015, o 00:29
Motocykl: k6 750
Imię: Bartek
Skąd: Radom

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: 515Bartek » 31 gru 2015, o 17:04

no i mamy pelen obraz :) jak zwykle POLSKA nic dodac nic ujac....
Obrazek

Awatar użytkownika
matix19
Posty: 1034
Rejestracja: 1 cze 2010, o 09:08
Motocykl: ZX10R 3gen
Wymarzony motocykl: RSV4
Imię: Mateusz
Skąd: Ostrołęka

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: matix19 » 31 gru 2015, o 17:18

tylko jak ktoś jeździł na wypasionych torach to powie że poznań pizda a jak ktoś latał np po czymś słabszym to powie że jest zajebiście

ODPOWIEDZ