Tory wyscigowe

MotoGP, WMMP, FMX i inne.
Regulamin forum
Zapoznaj się i przekaż uwagi odnośnie
Nowe forum GSXR.PL!
tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 16 sie 2016, o 22:38

Pannonia, dojazd nie tak znowu dłuższy a jest dość tania, do tego na 1 wyjazd fajna. Ale jak pojedziesz na słowację to też nie będzie źle. Postaraj się przede wszystkim żeby był wyścig w cenie

arthur
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2012, o 17:58
Motocykl: Suzuki GSX-R 600K1
Wymarzony motocykl: litr KySześć
Imię: Artur
Skąd: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: arthur » 16 sie 2016, o 22:54

Rozumiem. Znalazłem, że stardesignracing organizuje Pannonie w tym samym terminie za 160 €, więc faktycznie z dojazdem wychodzi podobnie. Jechał ktoś z nimi? Jak to wygląda? O ile z angielskim nie mam problemu to niemiecki nie za bardzo :? Da radę się po ang dogadać? Z tego co widzę na ich stronie to w pierwszy dzień jest 5 sesji a w drugi 4 :/ Trochę mało. Inni organizatorzy chyba inaczej to dzielą. Ktoś może potwierdzić?

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 17 sie 2016, o 00:42


Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 17 sie 2016, o 09:05

Będziemy jechać z kumpalmi z Zabrza i Gliwic na fun cupu
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

arthur
Nowy
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 24 lut 2012, o 17:58
Motocykl: Suzuki GSX-R 600K1
Wymarzony motocykl: litr KySześć
Imię: Artur
Skąd: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: arthur » 17 sie 2016, o 18:23

tomoo pisze:qh pytaj, on z nimi jechał jeśli dobrze pamiętam
tak wogóle to masz linki...
Dzięki za linki, przydadzą się. Czyli Brno we wrześniu odpada.

Qh jak będziesz miał chwilę to napisz coś w temacie organizacji StarDesign vs Fun Cup i w ogóle Słowacja vs Pannonia na pierwszy raz. Dzięki.

Robert79 Dzięki za info. Jedziecie któryś raz na fun cup? Zapłaciliście już? Opowiecie coś więcej jak to mniej więcej wygląda? Może macie miejsce na moto + osoba? Zawsze koszty się rozdzielą. Jakbym miał jakieś pytania mogę was męczyć?

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 17 sie 2016, o 19:52

Jeździmy w zasadzie tylko na fun cupu bo jakoś terminy nam pasują. Nie płaciliśmy jeszcze. Zapłacimy tydzień wcześniej albo dopiero na miejscu. Wprawdzie to 30 euro drożej, ale mamy pewność, że pogoda będzie albo i nie. Z tym, że zarejestrować trzeba się wcześniej.
Z transportem ciężko mi teraz powiedzieć bo nie wiem czy wszyscy pojadą. Mamy busa + przyczepkę.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 17 sie 2016, o 22:22

Jeżdzę ze stardesign. Nie ma problemu po angielsku. Nie ma po niemiecku. Na samej Pannoni można nawet po polsku bo Słoweńcy tam pracują i spoko sie dogadać można.
Stardesign porządnie zorganizowane. Fun cup byłem dwa razy pierwszy i ostatni :lol: strasznie olali wszystkich na Hungaro kiedyś. Potem nie mieli chętnych i podobno znowu sa mili :lol: .

Ze stardesign normalnie jest 6 sesji w pierwszy dzien plus wolne jazdy w drugi 4 sesje plus wyścigi dla każdego i wolne jazdy. Ostatnio fakt, było w pierwszy dzien 5 sesji ale był tez wyścig i wolne jazdy. Ale to był trzydniowy wyjazd weekendowy ...

Pannonia fajna, motocyklowa, bezpieczna (tzn troche dziurawa ale żwiru w ciul pare zakrętów tam wyprostowaniem i zawsze starczyło miejsca :lol: ) i litrem to prawie cały tor na gumie drzesz :lol:
Słowacja szybka i trudna dość niektóre zakręty sie zacieśniają.
Na pierwszy raz chyba lepsza Pannonia.

Ogólnie na pierwszy raz odpal you tubę i obejrzyj przejazdy po obu torach najlepiej jednego zawodnika.
No i jak pisałem ze stardesign jak jedziesz pierwszy raz i to zgłosisz masz dodatkowy wyjazd przed sesjami za instruktorem żeby tor poznać.
No którąż doczytałem ... No sam to raczej nie jedź. A jak sie zgruzujesz? Coś sobie zrobisz? Kto Cie wrzuci do busa?
No i dojazdowo pannonia to 100km wiecej niz slovakiaring i na Węgrzech omijasz autostradę coby nie płacić ichniej drogiej winiety

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: dmn » 17 sie 2016, o 23:04

Ja jestem z Dąbrowy G. i na pannonie to bym sie chętnie wybrał ino nie wiem czy mi diengow wystarczy bo dopiero co motura odbudowałem po poznaniu a zas zem sie zapisal na 25-26 sierpnia bo mamy rachunki do wyrownania :lol: :lol: :lol: :lol:

pawlos22
Posty: 334
Rejestracja: 9 lip 2013, o 00:58
Motocykl: L5
Imię: Paweł
Skąd: Mielec

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: pawlos22 » 18 sie 2016, o 01:56

Nie mow zes mojego motura rozjebal :(

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 18 sie 2016, o 08:32

Potwierdzam na fun cupie znowu są mili i widać, że konkurencja depcze im po piętach. Coś tam zaczynają zmieniać, nie przerzucają na pałę do innych grup itd.
Idzie to w dobrym kierunku.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

Awatar użytkownika
dmn
Nowy
Nowy
Posty: 43
Rejestracja: 19 paź 2015, o 22:54
Motocykl: k9 600
Imię: Damian
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: dmn » 18 sie 2016, o 13:35

pawlos22 pisze:Nie mow zes mojego motura rozjebal :(
Troche zem go po amerykanach poprawil :lol:

Awatar użytkownika
QH1
Posty: 606
Rejestracja: 15 gru 2015, o 20:32
Motocykl: GSXR 1000, S1000RR,EXC450
Wymarzony motocykl: najszybszy na torze ;)
Imię: Marcin
Skąd: Wrocław

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: QH1 » 18 sie 2016, o 21:39

A no i jeszszcze na fun cupie olewka była na całego organizacyjnie i z darmowego żarcia to jakaś ichnia polococta jeden kupon hehehe lepiej by nic nie dawali.
Głownie tez w ciuła ludzi zrobili bo miały być trzy grupy i jazdy pom6 sesji a oni se zrobili nagle cztery i obcięli ilośc jazd ... A wszyscy sie zatargali kawał świata na Hungaro ... normalnie jak na Poznaniu :lol:
No i najbardziej poszło,o to, ze nas do wyścigu w deszcz na slickach nie dopuścili ... A kogo to jak ktos chce sie ścigać w deszcz na slickach? No i za to im na złość wyścig sie nie odbył bo juz nikt całkiem nie miał piorunochronów :lol:

Ale taniość maja na Słowacji moze jeszcze kiedyś sie skuszę pojechać.

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 19 sie 2016, o 10:31

No i fun cupu zaklepany. Trzeba się przy szykować na 3 godzinny endurance jaki zgotowali nam panowie z fun cupu :)
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

tomoo
Posty: 641
Rejestracja: 4 maja 2014, o 14:56
Motocykl: K10 tysionc
Imię: Tomek
Skąd: sci/krk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: tomoo » 19 sie 2016, o 11:19

a co to jest ten endurance ?

Awatar użytkownika
Robert79
Posty: 685
Rejestracja: 11 paź 2012, o 07:37
Motocykl: GSX-R 600 K4
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tory wyscigowe

Nieprzeczytany post autor: Robert79 » 19 sie 2016, o 11:29

Zrobili w drugi dzień 3 godzinny wyścig. Ekipy są dwu lub trzy osobowe. Zrobili 3 grupy pojemnościowe. Jeszcze nie czytałem dokładnie maila od nich.
Nawet najgorsza bestia ma odrobinę litości. Ja nie mam litości, więc nie jestem bestią.

ODPOWIEDZ