[S/Z] Kawasaki KX 250

Oferty sprzedaży motocykli.
Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

[S/Z] Kawasaki KX 250

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 31 paź 2016, o 23:52

Cześć,

sprzedam lub zamienię moje Kawasaki KX 250 z 2000r. Szczegóły w aukcji.

https://www.olx.pl/oferta/kawasaki-kx-2 ... isMIH.html

Cena 6999.

Zapraszam.

Awatar użytkownika
Dgrfst
Posty: 871
Rejestracja: 19 cze 2014, o 18:42
Motocykl: Aprilia Tuono
Imię: Olo
Skąd: pow.Otwocki

Re: [S/Z] Kawasaki KX 250

Nieprzeczytany post autor: Dgrfst » 1 lis 2016, o 15:36

kurde nie widzę powodu przesiadania się na 4t ... mniejszy wygar, raczej większa masa. Do tego w razie wysypania się pieca zostawiasz wór pieniędzy... a 2t to co sie może popsuć? tłok i korba bo tam nic wiecej nie ma :lol:
Trzej rycerze: elf, krasnolud i człowiek ruszają do labiryntu Downa, by zdobyć magiczną broszkę oraz zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest Duchem Dupy.

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: [S/Z] Kawasaki KX 250

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 1 lis 2016, o 20:46

Masz rację w tym co mówisz, ale - zostałem sam w stałej ekipie na 2T, a dodatkowo my jeździmy takie tripy po lasach, polach, jakiś błotach, ewentualnie małych górkach. Bez jakiegoś hardcore'u czy jebania pół dnia po podjazdach, ani też nie skaczemy po torze, gdzie dopiero takie 2T żyje jak powinno. Mi ta moc jest aż tak nie potrzebna, oczywiście lubię bardzo jak ten sprzęt się napędza, bo jest szatan, ale jakbym tak chciał pełnym piecem lecieć po naszych leśnych trasach to bym się dawno na drzewie zabił. Mam jakieś tam odniesienie po roku jeżdżenia na Kawie i w zupełności 250 4T mi wystarczy, a kto wie może sie 450 trafi.

Remont oczywiście droższy najmniej dwukrotnie w 4T, ale to trzeba kupić taki co już remont miał dość świeżo i tyle.

Z resztą zobaczymy, ciśnienia nie mam, a w weekend znów jeździmy także co będzie to będzie ;)

Awatar użytkownika
Kenet
Posty: 461
Rejestracja: 4 gru 2014, o 18:29
Motocykl: custom
Wymarzony motocykl: mam
Imię: Michał
Skąd: Warszawa

Re: [S/Z] Kawasaki KX 250

Nieprzeczytany post autor: Kenet » 12 lis 2016, o 14:55

Nieaktualne, moto sprzedane.

ODPOWIEDZ