gsxr 750 k7 usa

Oferty sprzedaży motocykli.
murin
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 cze 2019, o 19:59
Motocykl: gsxr750
Imię: Marcin
Skąd: Lomianki

gsxr 750 k7 usa

Nieprzeczytany post autor: murin » 27 cze 2019, o 18:17

Witam

Postanowiłem sprzedać swój motocykl, który kupilem jakies 3 tyg temu z powodu potrzeby gotowki jestem zmuszony go sprzedac
Na koniec 2017 roku poprzedni wlasciciel wymienil opony na nowe z 2017roku Pirelli Diablo SuperCorsa SP. Został wymieniony również napęd: zębatki SunStar oraz Łańcuch DID zvmx(najmocniejszy),naped 17/45 po zakupie dolozylem x-tre healtecha
Przebieg 49k w 2014 mial 35 sprawdzane po vinie na prymasa tysiaclecia w Warszawie

Motocykl jest wyposażony również w akcesoryjne klamki ,filtr powietrza K&N,crashpady,rolki wahacza,wydech Dominator GP(oryginalny mogę dorzucić do motocykla).

Na początku 2018 roku Suzuki przeszło większy serwis w TSMOTORBIKE gdzie zostały wymienione świece ,płyn chłodniczy,synchronizacja wtrysków,regulacja zaworów,potwierdzone na papierze

Na prawej owiewce widać zadrapanie po poprzednim właścicielu lecz mi osobiście to nie przeszkadzało, a ogólny stan motocykla oceniam na Bardzo Dobry

Olej wymieniany co sezon Motul 7100,a w tym roku wymieniłem jeszcze płyn hamulcowy.

Do motocykla dodaje również nowe klocki na przód 250zł oraz osłonę miejsca pasażera
Moto wersja amerykanska takze niech ktos sie nie dziwi ze nie ma nalepek 750 na zadupku
kolor czarny,ciemny niebieski zdjecie lub wiecej na maila
Cena 16500 moto nie wymaga wkladu w pelni przygotowane do sezonu
dla przykladu identyczne malowanie:
https://www.youtube.com/watch?v=L7hMoviC4Dk
Zapraszam na oględziny oraz jazdę próbną wyłącznie po zostawieniu gotówki równej wartości motocykla.