[S]zmota nissan patrol

Oferty sprzedaży wszystkiego, co nie mieści się w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

[S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 25 paź 2016, o 23:07

IMG_0314.JPG
IMG_0312.JPG
IMG_0313.JPG
Jak w temacie ,zamienie na szelesty zmote zbudowana na bazie nissana patrola .Most tylny z blokada ,kola 35 cali nowe opony ,pompa paliwa ze zmienionymi sekcjami -moc silnika 190 km ,nowe turbo od jakiejs ciezarowki , 2 wyciagarki przod na syntetyku 8ton tyl na stalowej linie rownie 8 ton.fura daje rade w ciezkim terenie -uczestnik wielu rajdow .Autko z duzym potencjalem dla milosnika blotka :mrgreen: zamienie na szelesty w ilosci 35000zl lub zamienie na jakies fajne moto,moga byc 2 :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 25 paź 2016, o 23:11

IMG_0308.JPG
IMG_0315.JPG
IMG_0310.JPG

nie mam cholera zdjec jak jest czysta ,jutro zrobie i wrzuce.

LWG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 26 paź 2016, o 14:14

wygląda konkretnie :shock: mega fotki :D


PS
najbardziej interesuje mnie jaki ma kolor bo kupuje oczami hahaha :mrgreen:
;)

Pozdro i powodzenia w sprzedaży :

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 27 paź 2016, o 20:06

:o
IMG_0334.JPG
IMG_0327.JPG
:mrgreen: Biala perla :mrgreen: troche wyplowiala bo bloto chu...o splywa .ale wystarczy polerka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 27 paź 2016, o 20:16

słaby opis jak na taką zmotę. Widze że konkretnie porobione, tylko opisz dokładnie co i jak. Elektryka na dachu? Jakie blokady? Przód bez? jak to robi, urywa półosie? Zacny sprzęt, ale tyle za hebla do błota nie dam.

qubis

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: qubis » 27 paź 2016, o 20:17

Qurwa joker po co ci kolejne 2 motocykle...haha.
Jak chcesz to swoj Ci sprzedam hwhwh

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 27 paź 2016, o 22:30

Pablo nie chcialo mi sie pisac :oops: ale jak ktos zainteresowany powaznie to:
baza patrol gr krotki silnik 2,8 jak pisalem pompa z wymienionymi sekcjami +turbo od jakiejs ciezarowki -nie pamietam od czego dokladnie ,glowica po ulepszeniach -gosc sam mi nie powiedzial co dokladnie robil-tajemnica firmy ,aczkolwiek kitu nie zeni bo pol wroclawia na poligonie smiga z glowicami robionymi u niego i kazdy czuje efekty.Zmierzone 190 km.

Zawias dobinson +3,5 cala ,nowy amor skretu ,nowe amory nie pamietam jakiej firmy,wachacze kute dlugie,porobione krzyzaki walow.

Mosty parch ,wzmocnione polosie -nie ukreca .Nowe przeguby .przod bez blokady ,tyl ARB.Nowe oleje w mostach.

Dwie windy jedna T MAX ,druga Super Winch po 8 ton kazda ,hebel glowny ,chlodnica na pace ,dodatkowe wentylatory ,dodatkowa pompa wody,elektryka nie pod dachem ale wysoko.Oswietlenie prawie cale led ,gorna szeroka listwa 1290 pln.Nowe aku zolta optima

Nowe polibusze poliuretan ,nowe opony Maxiss crepy crawler 35/12,5/15


Cena ? mozna budowac samemu -wyjdzie drozej ,ale jak kto woli .W przeciagu 12 lat od kiedy bawie sie w blocie widzialem juz wiele projektow ktore zostaly pomnikami .Ten sprzet po prostu w blocie robi ,jest sprawdzony i pewny .Choroby wieku dzieciecego wyeliminowane,wiec kupujesz i jezdzisz.Nie powiem sam bym podlubal i zrobil potwora ,ale sie po prostu nie oplaca,chyba ze nie patrzysz na koszta to jest zabawa .Cena jak wykle do negocjacji ;)

Qubis ,moze nie 2 chociaz kto wie ? Jeden na pewno bo moja pani chce mnie pilnowac jak jezdze :mrgreen: Tak na serio to szukam dla niej jakiejs 600 ki ktora na poczatek jej zblokuje zeby troche pojezdzila na slabszym sprzecie ,w miare czasu odblokuje .Mam nadzieje ze zjebki nie dostane od 4um ,bo gdzie to na pierwsze moto 600 :shock: Dama sobie radzi na drodze i ma na czym czpke nosic ,wiec mysle ze jak 600 odpowiednio zdlawie to sie szybko nauczy .Chyba ze zle mysle to mnie prostujcie ,ale blagam nie opierd...cie :?
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 27 paź 2016, o 22:44

Zas co do drugiej zmoty....

Kupione 2 lata temu ,Autko ktore zbudowal 4XDrive ,nazwa brojektu grat 1 -2krotnie zdobyl mistrza Polski .Autem jezdzil znany kierowca ooff roadowy Robert Kufel,pilot Samosiuk. kupilem pojezdilem ...i stwierdzilem ze zmotka ma wiekszy potencjal wiec fura pojechala do Gdanska gdzie trwa przeszczep mostow z unimoga 404 s oczywiscie portalowych.

Ramoklatka produkcji 4xdrive ,silnik mercedes 300 d 24 v ,pompa mechaniczna z zmienionymi sekcjami,turbo mercedes atego,reduktor G klasa ,winda mechanik BRDM :mrgreen: przod tyl sterowana pneumatycznie ,oprocz tego elektryk asekuracyjne z wyjsciem na dachu-trawersy,chlodnice z tylu ,4 wentylatory dodatkowa pompa wody,mosty oczywiscie z blokadami przod tyl,amory nie pamietam jakiej firmy ale skok 16,5 cala-okolo 60cm :mrgreen: Elektryka na dachu,nowa zolta optima ,intrkom,i wiele innych. Nie wiem jeszcze jakie beda kola opony ale chyba cos okolo 40-42 cale -rozmiar stara 266 :mrgreen:

Sprzet bedzie do zabrania za okolo 90 tysi LWG
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

Awatar użytkownika
pablogixer34
Posty: 914
Rejestracja: 6 maja 2014, o 23:22
Motocykl: ZX 10 R Śnieżynka...
Wymarzony motocykl: Nowy
Imię: Paweł
Skąd: Koniec Świata

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: pablogixer34 » 27 paź 2016, o 23:18

I to jest opis, zajebiste sprzeciory

Awatar użytkownika
ToMsOn
Posty: 3147
Rejestracja: 27 lis 2014, o 21:48
Motocykl: ZX10R igła forumowa ;)
Wymarzony motocykl: H2R
Imię: Tomas
Skąd: <DKL>
Lokalizacja: Cała Polska

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: ToMsOn » 28 paź 2016, o 09:15

no seba szacun szczęka opada :shock:
Chociaż i tak nie wiem o czym do końca pisałeś ale czytając to i mając tyle kasy kupiłbym bez oględzin hehe :D
Fajna zabawa ale widać też że taki sprzęt to też jednak majątek

Rozumiem że prawko twoja Pani posiada ;) ?

Awatar użytkownika
Joker
Posty: 157
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 20:07
Motocykl: GSXR 1000 k9
Imię: Sebastian
Skąd: Wroclaw

Re: [S]zmota nissan patrol

Nieprzeczytany post autor: Joker » 28 paź 2016, o 15:53

:mrgreen: Dzieki za uznanie ,fakt ze toche pisalem zargonem ubloconych.Niestety jak wszystkie zabawki starszych chlopcow-to tez kosztuje ,ale zabawa jest przednia.Tak samo jak nasze moto w ktore wkladamy ,wkladamy ,wkla........ i na koniec sie okazuje ze : a moze jeszcze kupie to i moj gix bedzie jeszcze lepszy.No wlasnie .Sam za swojego polozylem troszke gotowki i juz wpompowalem 1/3 wartosci .Co do mojej Pani -tak ma prawko i kilka dobrych lat juz robi dluzsze naloty wiec doswiadczenie jest. LWG
Wodka z cola nie rozwiarze twoich problemow , ale z drugiej strony sama cola tez nie

ODPOWIEDZ